بن Kuzma: زمان همه چیز را به عنوان نیکیتا Tryamkin عامل به دنبال Canucks مقابله


‘از آن خواهد شد آسان, انتقال,’ می گوید بزرگ روسیه را عامل تاد الماس. ‘و داشتن شده است وجود دارد قبل از او نوع می داند چه انتظار’

پلاریزه. گیج کننده. محبوب.

نیکیتا Tryamkin بود که در جمع فقط 11 امتیاز در 79 بازی در طول یک کوتاه و پر حادثه اقامت بیش از دو فصل (2015-16 و کامل 2016-17 کمپین) با ونکوور کناکز. در – و دفتر سازگاری اغلب مانند یک فیلم میش-مش — قطع بین اسکریپت بازیگر و کارگردان — اما چشم انداز از یک نسخه اصلاح شده تولید plaudits.

و در حال حاضر بازنویسی برای بازگشت آغاز شده است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس نه تنها لغو مانده از روسیه Kontinental هاکی لیگ پلی آف Tryamkin سه سال تعهد به یکاترینبورگ Automobilist منعقد کرده است — حتی اگر قرارداد خود را منقضی نمی کند تا مارس 30.

و چون Canucks مذاکره حفظ حقوق خود و دور سوم انتخاب در 2014 NHL پیش نویس ارتباطی بین مدیر کل جیم Benning و عامل تاد الماس تبدیل شده است بیشتر به طور منظم.

وجود دارد Tryamkin را بهبود بازی انقضای قرارداد و چشم انداز یا در آستانه ارتقاء و یا نیاز به جزئی تر-لیگ چاشنی. زمان می تواند حق را برای بازگشت 6-پا-8, 254 پوند Tryamkin از آنجا که شده است وجود دارد گفت و گو است.

“بازی های خود و سبک خود که بیشتر مناسب برای NHL از KHL,” الماس گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی از فلوریدا. “من اعتقاد دارم که آن را آسان گذار. و داشتن شده است وجود دارد قبل از او نوع می داند چه به انتظار. او می داند که چه خواهد بود خواستار مربیگری و آموزش کارکنان و او متعهد است.

“او هرگز اميد خود را از دست. او یک مقدار زیادی از غرور و همیشه می خواستم به می آیند. و این است که احتمالا در زمان مناسب از آنجا که شما می خواهید این واحد (فهرست) به رشد با هم.”


نیکیتا Tryamkin fends off Edmonton Oilers ستاره لئون Draisaitl در طول Tryamkin نهایی بازی خانگی با Canucks در فصل 2016-17. ‘او یک مقدار زیادی از غرور و همیشه می خواستم به بازگشت’ می گوید Tryamkin عامل تاد الماس.

جری Kahrmann / فایل های PNG

Tryamkin تا به حال 11 امتیاز (2-9) و یک زن به همراه 10 امتیاز در 58 بازی در این KHL فصل است. او جامد برای یک ادبانه به چالش کشیده باشگاه حذف شده در پنج بازی از دور اول سری حذفی. در یکی از تفرج Tryamkin تا به حال یک تیم پیشرو, 21:31 یخ زمان دو بازدید و یک شات. در دیگر او تا به حال شش عکس, سه عکس های مسدود شده و دو بازدید در 24:23.

“سال اول وجود او بیشتر امتیاز (25) از دوم یا سوم و من در آن به عنوان یک مثبت” گفت: الماس. “تیم ساخته شده تغییرات بزرگ در جلو و او به عنوان مهاجم عجله جن چرا که این تیم فاقد جرم است. او تغییر را متناسب با سبک تیم. که رشد.

“او فقط می داند خود را بهتر در حال حاضر.”

Reacclimating به آمریکای شمالی بازی و فرهنگ ممکن است راحت تر از چکش کردن یک معامله جدید است. الماس نمی کند انتظار مشتری خود را به ارائه یک راه دو قرارداد در مورد Canucks باور defenceman خواهد نیاز به زمان توسعه در Utica با اهل ستاره های دنباله دار.

که یک موضوع بحث انگیز در 2016-17 زمانی که 21 ساله Tryamkin شنبه اول 10 بازی. اما او تا به حال یک بند قرارداد است که اجازه داده او را به بازگشت به خانه اگر تنزل مقام.

“آیا شما می بینید چقدر علاقه دارد و او هر روز در ونکوور گفت:” الماس. “من فکر نمی کنم مردم علاقه داشته باشند اگر ما صحبت کردن در مورد یک بازیکن برای Utica ستاره های دنباله دار و منظورم این نیست که disrespectfully در همه.”

اگر هر چیزی الماس ها رو توسط تراویس سبز در سکان مربیگری و دستیار نولان Baumgartner کار با defencemen. زمانی که Tyramkin و همسر جوان خود را ترک باشگاه از دست رفته بود برگشتی زیر سر مربی ویلی Desjardins با دستیار داگ Lidster هدایت آبی خط. و در حالی که کناکز به نام خروج یک “خانواده تصمیم” وجود دارد بیشتر به آن از آن.


نیکیتا Tryamkin چک Ryan Johansen نشویل شکارچیان از طریق نیمکت درب در مارس 2017.

جان راسل / PNG

“این یک دنیا تفاوت گفت:” الماس. “مربی (سبز) خواستار است اما منصفانه و انجام یک کار خوب است و می تواند کار با بازیکنان جوان و با همان مربی دفاعی (Baumgartner). آن شب و بعد از آن بود که در آن زمان.

“سازمان بود تعقیب آن دم و در حال حاضر من فکر می کنم با بازیکنان آنها به پیش نویس آن را کاملا متفاوت فهرستی از ساخته شده است در استعداد و سرعت و مدرن NHL بازی.

“همه ما می دانیم که او (Tryamkin) است Quinn هیوز, اما او باید یک مجموعه ای از مهارت های یک اندازه است. او می تواند مسئولیت رسیدگی به جن و او را بسیار mobile.”

Tryamkin انباشت اشیاء بدست آمده تا 27 جزئی مجازات در 66 بازی در 2016-17 — بسته دوم در میان rookies — به پایان رسید و چهارم در پنالتی دقیقه به خاطر او خواسته شد که تهاجمی تر و اشتباهات متعدد. اما او نیز گره خورده است برای هفتم در rookie بازدید (145) و برای 11th در مسدود عکس (87).

امضای Tryamkin نیاز به پرداختن نامحدود رایگان عوامل کریس Tanev و اسکار Fantenberg چه برای انجام با یک فصل باقی مانده در Jordie بن عمق معامله و اینکه آیا محدود رایگان agent Troy Stecher دارای ارزش آینده.

Brogan Rafferty سوم شد و در اهل defencemen به ثمر رساند با 45 امتیاز (7-38) در 57 بازی با ستاره های دنباله دار اما pivoting در عقب نشینی و بازی بدون جن نیست NHL آماده است.

Olli Juolevi هیپ درد و فرستاده او را به حاشیه آخرین پنج بازی در حالی که هنوز در تلاش برای پیدا کردن خود را در شیار. او موفق 25 امتیاز (2-23) در 45 بازی برای ستاره های دنباله دار اما همچنین افزایش آسیب مستعد نگرانی های قبلی پس از بازگشت و عمل جراحی زانو. که تنها بالا بردن علاقه در Tryamkin که می توانید هر دو طرف.

“چیزهایی که در حال بدیهی است که گیر کرده به دلیل عدم اطمینان از آینده و آنچه که تاثیر آن را برای رفتن به روی اعداد” خلاصه تا الماس. “ما باید برای دیدن چه کلاه است که به مانند و اگر ما می تواند مارس این چیزی که رو به جلو و یا اگر ما نمی توانیم.”

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>