بن Kuzma: Tanev را mentorship از هیوز قدرت الکتریکی Canucks rookie


کریس Tanev باقی مانده است سالم است و سوم در NHL مسدود شده عکس. داریل Dyck کانادا مطبوعات / PNG

هیوز: ‘او است باور نکردنی است. یک مرد بزرگ به تکیه بیشتر حمایت کردن و یخ بر روی آن. او احتمالا یکی از underrated ترین بازیکنان در بازی’

تورنتو — کریس Tanev بود و گرفتن موجودی شنبه.

گوش او هنوز دست نخورده از مسدود کردن یک شات در اتاوا در روز پنج شنبه که مورد نیاز دوازده بخیه برای بستن خونین gash. و حل و فصل خود را به نگه داشتن ونکوور کناکز در حذفی-پیگیری مبارزه نیز دست نخورده است. او اولین کار حرفه ای قراضه در همان شب در پایتخت کشور اثبات شد.

Tanev گره خورده بود با الکس Edler سوم-اکثر NHL شات بلوک به عنوان یک برخورد با Maple Leafs چرا که او هر چیزی را به نفع خود. اما او اغلب برای آن می پردازد.

در برابر سناتورهای او در تلاش برای نگه داشتن خانه سمت از ساختمان در یک 2-1 منجر شود که او کاهش یافته است در مقابل کانر قهوه ای میکنه. او رفت و در پشته و قابل توجه خود را اجرا کنید و اجتناب از آسیب در این فصل در معرض خطر بود. اما او بازگشت و بازی در.

“من اعتقاد دارم که جن من ضربه چوب و ricocheted به سر من” شانه ای بالا انداخت Tanev. “من می دانستم که آن را به من رسید و من مرتب از رفت و برای یک ثانیه. گوش حلقه کمی و هنگامی که شما متوجه این فقط یک برش شما خیلی خوشحال است که هیچ چیز دیگری اتفاق افتاده است.

“شما شنیدن از بچه ها چند پارگی پرده خود شده است.”

پس از آن وجود دارد که مبارزه با بابی رایان.

“آن همه حق بود” گفت: Tanev. “ما را 2-0 و او به نوعی در زمان اجرا کمی در Quinn (Hughes) و پس از او به من رسید با هیچ زمان در سمت چپ در دوره اول. من کمی ناراحت بودیم از دست دادن. همه چیز اتفاق می افتد. ما بازی سخت هر شب و سعی کنید به چوب به بالا برای هر یک از دیگر.”

سختی در اشکال مختلف می آید. وجود ارائه یک پانچ و گرفتن یک جن در yob.

دو سال پیش اینجا Tanev از دست 6½ دندان هنگامی که یک میچ Marner جن انحراف او را زده و قرار بگیرد و ریشه های اعصاب در جاهایی که نباید. دو دندان تحت فشار قرار گرفتند که در زیر زبان خود و او نیاز به چندین روش به صورت کاربردی.

بود که قبل از ورود هیوز دفاعی خود را شریک و بزرگترین تقویت کننده.

در حالی که فوق العاده اسکیت و بازیسازی اجازه داده اند هیوز به رهبری تمام rookies به ثمر رساند و تبدیل به یک کلدر جایزه مورد علاقه امین با Tanev اضافه شده است به یک عامل راحت و رشد تحسین است.

“او است باور نکردنی است” گفت هیوز. “یک مرد بزرگ به تکیه بیشتر حمایت کردن و یخ بر روی آن. او احتمالا یکی از underrated ترین بازیکنان در بازی — بخش بزرگی از تیم ما.”

بزرگ چگونه ؟

گذشته از Tanev تعهد جنگجو, ذهنیت و شهامت و بی باکی این نشانهای است که نمی توانید به اندازه کافی اعتبار است.

“مردم نمی ببینید که چگونه خوب او در این عملیات منطقه” گفت هیوز. “من فکر می کنم مغز ما بسیار مشابه هستند. او می داند آنچه که من انجام می دهند اگر ما در حال عبور.

“یک بازی است که یک مثال کامل بود در برابر Minny در دوره سوم. جن در جریان است در اطراف او نیشگون و برگ آن را چون او می دانست (تایلر) Toffoli آن را دریافت کنید. هنوز بسیاری از مردم خواهد انجام دهد. او حتی نمی لمس جن.”

این مسائل همه ما را ببینید از جمله Tanev انداختن به بلوک خود را 147th شات از فصل چهار شنبه, باعث می شود هیوز انقباض غیر ارادی ماهیچه.

“من عصبی” او اعتراف کرد. “لعنت که من D شریک و من نمی خواهم به از دست دادن که مرد. من خوش شانس به در آمده و بازی با یک پسر که. بسیاری از اوقات به عنوان یک پسر جوان شما نمی توانید یک پسر از خود کالیبر. این کار را تا هموار.”

تحسین متقابل قابل درک است.

از شروع آموزش به اردوگاه Tanev هیجان زده بود در مورد پتانسیل جفت شدن. مهارت و بالا هاکی I. Q. شد و رفتن به سوق دادن هیوز. او 51 امتیاز پس از 62 بازی — از جمله 43 کمک به گرفتگی حق رای دادن rookie رکورد ایجاد شده توسط دیل Tallon در سال 1970-71 — در مورد توانایی و فروتنی.

“او یک بازیکن بسیار ویژه” گفت: Tanev. “شما نگاه کنید به آنچه که او می تواند انجام دهد و چگونه سریع و چگونه هوشمند او است و چگونه اعتماد به نفس. هر کس در این تیم تغذیه آن است. او به ارمغان می آورد بسیاری از جنبه های که هیچ بازیکن دیگر در لیگ می تواند انجام دهد.

“خیلی سریع در یک خط مستقیم اما از دو پا چپ پا در سمت راست گردش چشم بسیار خطرناک است. او با استفاده از بدن خود و لبه های فوق العاده برای ایجاد این فضا است. بیشتر از زمان او باعث می شود یک بازی بزرگ و یک بار در در حالی که یک بازی است که بهترین نیست.

“اما او می لرزد ، او می آید و باعث می شود یکی دیگر از بازی است.”

شیوه ای که در هیوز باعث انتقال شده است یک مزیت به Tanev. آنها صرف زمان کمتر در خود منطقه و Tanev مانده است صدمه رایگان. و هنگامی که شما از دست 96 بازی قبلی سه فصل جدید پیدا دوام خواهد گسترش حرفه ای 30 ساله تورنتو مادری که در انتظار نامحدود رایگان agent.

“این دشوار است زمانی که شما بازی 20 بازی و شما صدمه دیده است شما به عقب می آیند و بازی پنج و شما صدمه دیده است دوباره گفت:” Tanev. “آن را می پوشند بر شما. تا کنون این بوده است عالی بسیار سرگرم کننده سال برای من است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>