بن Kuzma: سوئدی بازیکنان یافت pro ارتباطات شخصی به ونکوور


آن را می گوید چیزی در مورد مهارت و زمانی که 30 بازیکن از سوئد بازی کرده اند برای Canucks در 50 سال است.

استن Smyl نبود برش از خوب هاکی روی پارچه. او قطع شد از کرباس.

افسانه ای ونکوور کناکز’ جناح sported یک بازی بافته شده با قطعات برابر مهارت و ساینده را زمانی که او بازی برای نیو وستمینستر برونز. آنها را به شما ضرب و شتم در WHL رتبه بندی و بر روی یخ. آتشین مربی Ernie (پانچ) مکلین هدایت باند خود را به چهار متوالی یادبود جام ظواهر و دو عنوان از 1975-78 و مرتب بازیکنان خود را برای NHL.

اما زمانی که Smyl وارد برای 1978-79 فصل سوم-انتخاب دور او را دیدم یک تغییر هاکی چشم انداز است. کناکز’ فهرستی شامل چهار سوئدی — توماس Gradin, Lars لیندگرن رولاند Eriksson و لارس Zetterstrom — و هر چه Glendon آلتا., بومی شنیده بود و یا در مورد آموخته سوئدی ها در جهان-تاریخ و جهان-قهرمانی رقابت تکثير شد.

این امر در رسیدن به یک نقطه که در آن 30 نفر از بازیکنان سوئد خواهد بازی برای Canucks در 50 سال اول و سه Markus Naslund و هنریک و دانیل Sedin — خود را کشباف بازنشسته با ترور لیندن پاول Bure و Smyl. و با Mattias Ohlund و Gradin در حلقه افتخار اتصال به ونکوور نبود گذراندن مد زودگذر. این معامله واقعی است.

اما سوئدی ها در اینجا راه بازگشت در سال 1978?

“من آگاه از آنها — حتی در لیگ و فصل شد یک تغییر که بسیاری از در یک سال” گفت: Smyl. “برای من بیرون آمدن از غرب لیگ هاکی من تا به حال هیچ ایده چه چیزی این سازمان انجام شد که در آن زمان. اما زمانی که شما در زمان حال با آنها شما را دیدم آنها ماهر, و شما برای پیدا کردن که پنج یا 10 درصد (در فهرست) بهبود در هر سال است.

“دیگر سوئدی ها بودند شروع به آن را در این لیگ مانند Borje Salming و نه تنها تاثیر, اما آنها می تواند فیزیکی ، پس از آن بود که یک بخش بزرگ اگر شما تا به حال بازیکنان اروپایی در آینده بیش چون سوال این بود: ‘آنها به اندازه کافی سخت و سخت به اندازه کافی به بازی؟’ “


دانیل Sedin 22, خود جایزه از سابق Canucks ستاره توماس Gradin در سال 2011.

مارک ون منن / PNG

زمانی که Gradin حقوق بودند به دست آورد و از Chicago Blackhawks های تازه کار تا بلافاصله مجموعه نوار برای تولید و حرفه ای. در هشت فصل به ثمر رساند مرکز حداقل 20 گل در هفت نوبت و آمار حرفه ای-37 در مارس 1982 به جام استنلی نهایی که در آن Canucks تا به حال پنج سوئدی.

“توماس فکر می کردم بازی خیلی خوبی بود او همیشه یک قدم جلوتر” گفت: Smyl. “من بسیار آموخته تماشای او در-و-کردن یخ فقط راه او فکر بازی. و رفتن به یک بازی او می گویند بیایید سعی کنید برخی از مسائل — hanging on جن کمی طولانی تر — و آن این بود که در یادگیری جن در اختیار داشتن که شما را به یک تیم بهتر است.

“و در آنجا بود که اسکیت ، زمانی که Fras (Curt فریزر) و من را با هم به عنوان یک خط با توماس در اردوگاه های آموزشی ما ضربه آن را از روز 1. در اسکیت دریل, ما تلاش برای نگه دارید تا به توماس و نمیفهمد اگر ما می تواند انجام دهد که پس از آن ما می شود بهتر است.”


Montreal Canadiens دروازه بان بانی Larocque با عجله به بازگشت به شبکه خود را در حالی که ونکوور کناکز لارس لیندگرن کاسه بیش از Canadiens برایان Engblom در حالی که هم تیمی ژیل Lupien با این نسخهها کار در لیندگرن با چوب خود را در طول NHL عمل در وجود سالن بزرگ در زمینه Jan. 30, 1980.

کن Oakes / ونکوور سان

در حالی که Smyl و فریزر فکر بودند به عنوان محافظان برای Gradin که واقعا در این مورد.

“او نمی نیاز به حمایت” گفت: Smyl. “توماس گود آن را به عنوان بسیار به عنوان او آن را در زمان — همه چیزهای کمی در گوشه و کنار و در مقابل net — و او است که احترام از بازیکنان در لیگ.

“و برای من که از یک بازی بود که فیزیکی و تخلیه آن در و تهدید آمیز بود که چیزی.”

NHL نه تنها تبدیل شدن به یک بازی جهانی از سوئدی ها مجموعه ای استاندارد برای ادب. آنها بازیکنان خوب و مردم خوب و اینکه آیا فقط فرهنگ خود آن را فراتر از طریق این دهه به نقطه که در آن الیاس Pettersson یک مثال نخست از برتری در-و-کردن یخ.

این مسائل به دور از بازی و یا بازی واقعا طنین انداز با Smyl. چگونه می تواند یک مرد مانند Gradin از Solleftea سوئد جذب تا به سرعت به آمریکای شمالی بازی و فرهنگ ؟ او در حال حاضر به عنوان باشگاه دانشیار رئیس تازه دیده بانی.

“حتی زمانی که شما رفتن بیش از وجود دارد (سوئد) آنها بسیار پایین کلید و نه به عنوان به عنوان دیگر ملیت ها و بسیاری از مردم می گویند آنها مانند کانادایی” اضافه شده Smyl که در خدمت به عنوان مشاور ارشد به Canucks مدیر کل جیم Benning. “آنها که ذهنیت از یک کوچکتر کشور و اولین چیزی که متوجه شدم (1978) است که آنها را به زمین.

“ما فکر لیندگرن بود کانادا. او دوست داشت به آبجو و معاشرت. آنها فقط مردم خوب است.”


استن Smyl به حال احترام فوری برای چگونه به خوبی بازیکنان سوئد انجام شده برای Canucks.

جان Denniston / استان / PNG

این که آیا آن سوئد فهرستی از اصل و نسب محلی هاکی محیط زیست و یا این جهان وطنی شهرستان وجود دارد ارتباط بین رقابت در سطح سرسره و سطح راحتی در ونکوور.

“شاید آن را فقط به ملیت و این واقعیت به عنوان کانادایی ما آنها را احساس راحت” خلاصه Smyl. “که تا حد زیادی به کار با آن است.”

بنابراین پیروی از رهبران.

این Sedins بود Naslund به راهنمای خود را انتقال. الکس Edler بود Ohlund.

کناکز به نام Edler در فصل 2006-07 و با اهل زمان با Manitoba گوزن و یک WHL فصل با Kelowna, موشک, آنها فکر کردند که او تا به حال بازی NHL. و او انجام داد. او در ابتدا زد آدرنالین و سپس تلاش در غیاب مجروح defencemen سامی سلو و ویلی میچل.

“سوئدی در زمان مراقبت از من” گفت: Edler. “آنها مطمئن ساخته شده من همه چیز من نیاز داشت و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که خاموش و یخ که بود برای من. و Mattias بود defenceman که من واقعا نگاه کردن به. من دوست داشتم راه او و سبک او و فقط او چگونه با نزدیک شدن هر روز و چگونه حرفه ای او بود.”

Edler آگاه بود از تاریخچه سوئدی در ونکوور و زمانی که پیش نویس و توسعه تبدیل چشم انداز به بازیکنان ستاره وجود دارد رفتن به ادامه تلاش برای کسانی که دریافت آن را به عنوان ورزشکاران و شهروندان است.

“من همیشه دوست داشتم این شهرستان و هوای چیزهای واقعا متناسب با من گفت:” Edler. “و آن را سنت اینجا. مارکوس, Mattias و دوقلوها تنظیم یک استاندارد بالا در اینجا. دادن همه چیز آنها بود.”

این Sedins را ندارد یک انتقال بدون درز به ونکوور.

دانیل گل 20 گل در rookie فصل اما فشار برای دوقلوها به انجام به شدت تبلیغ پیش نویس میدارد آنها را به شدت طلبه برای اسکیت قدرت و توانایی که مسئولیت رسیدگی فیزیکی توجه است. آنها را به دنبال جایی برای راهنمایی.

Naslund تلاش پس از ورود از پیتسبورگ در تجارت و فکر او را بخواهید باید با آن برخورد شود. او نبود بازی اما آن گیر کرده است و زمانی که مربی مایک Keenan جایگزین شد Marc کرافورد میدوی را از طریق 1998-99 فصل کار خود را در زمان خاموش. Naslund به ثمر رساند 36 اهداف فصل آینده است.

“این شروع می شود با اوایل سوئدی ها بودند که در اینجا” دانیل روز دوشنبه گفت:. “آنها زمینه گذاشته با مردم خوب و بازیکنان خوب. شما را دیدم همان چیزی که در دیترویت. مارکوس و Mattias ما اجازه رشد به عنوان افراد و به عنوان بازیکن و ما همیشه احساس می کردم که ما می تواند به آنها صحبت کنید و این به معنای زیادی است.

“و ترور اعتقاد ما است. او می دانست آنچه که ما می تواند باشد.”

که فقط یک بخش از معادله است. این Sedins خواهد در آغوش شهر و به آنها تکامل یافته را به بازیکنان نخبه تحسین متقابل فراتر به تلاش های خیریه و ارکان جامعه است.

“کانادا و سوئد بسیار مشابه هستند فقط با احساس از مردم و شهر خود — ما همواره با احترام رفتار شود” گفت: Henrik. “آن را به یاد بسیاری از سوئدی ها از سوئد و این یک نکته. سوئدی ها نسبتا وفادار مردم و بازیکنان و هنگامی که شما دریافت پیش نویس شما می خواهید به موفقیت که در آن شما در پیش نویس. وجود دارد نه بسیاری از سوئدی ها که بخواهید برای معاملات.

“و توماس بزرگ است. او به ما و Edler و بسیاری از بچه های دیگر. همه ما به ارمغان آورد تا به عنوان تیم اول بازیکنان و هرگز در مورد توانایی خود را برای نمره و یا برنده بازی توسط خودتان. آن را در مورد این تیم است. و هنگامی که ما در اینجا آن ریشه دوانده در ایالات متحده — به شما کمک کند این تیم در هر راه است.”

شاید سابق Canucks defenceman اد Jovanovski قرار داده است: “من با بسیاری از سوئدی بازیکنان و من هرگز بازی با سوئد هم تیمی. آنها همه بچه های خوب آنها مودب و خوب خانواده. آنها سر خود را در سمت راست.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

همه آنها CANUCKS:سوئد فهرستی از تاثیر

Goalies: Joacim Eriksson Johan Hedberg, Eddie عدم یعقوب Markstrom و Anders Nilsson.

Defencemen: Alex Edler, Anders Eldebrink فیلیپ هولم لارس لیندگرن رابرت Nordmark, Mattias Ohlund, برت Robertsson, Leif Rohlin و لارس Zetterstrom.

جلو: Jonas اندرسون, مگنوس Arvedson هر علو Brasar, Loui Eriksson, توماس Gradin تشک لیندگرن, Lars Molin مارکوس Naslund ساموئل Pahlsson الیاس Pettersson آنتون رودین, Mikael Samuelsson دانیل Sedin, Henrik Sedin تشک Sundin و Patrik Sundstrom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme