بن Kuzma: Stecher هنوز سرگرم میان Canucks تجارت-مهلت استرس


Troy Stecher با میل و رغبت جنگ با بزرگتر و قوی تر کرد. Stephen R. Sylvanie / USA TODAY Sports

وطنی D-مرد Troy Stecher می خواستم هرگز به ترک می خواستم هرگز نا امید هم تیمی.

مونترال — به عنوان NHL تجارت-مهلت استرس نصب شده تروی Stecher هنوز تحویل داده است.

جذاب وطنی ونکوور کناکز defenceman بود که این موضوع از حدس و گمان است که او ممکن است رسیدگی به تورنتو افرا برگها در یک بسته برای blueliner تایسون باری هنوز هم در بر داشت یک لحظه از سبک سری دوشنبه.

فقط 90 دقیقه قبل از مهلت ریچموند مادری خود صحبت کرد تحسین هم تیمی و یک دوست بود و فریب خورده های اجتماعی-رسانه تجارت clickbait مربوط Stecher. او بود نقل مکان کرد و دوشنبه و سه جدول زمانی از آن همه بود و تا حدودی طنز است.

“من را به صحبت نکرده, مربیان, نمایندگی یا مدیریت” Stecher گفت: پس از تمرین روز شنبه. “همان که شما بچه ها. من به تماشای ورزش های مرکز و رسانه های اجتماعی و تلفن من است هنوز وز وز. من تا به حال یک دوست به من ارسال یک جعلی جیر روز دیگر و از آن می ترسم من کمی. آن را جعلی, حساب, سوز به حساب و او برای آن است.”

کناکز سقوط نمی کند برای از دست دادن بیش از حد برای Stecher یک محدود رایگان با داوری حقوق. خود را حق رای می تواند سرنوشت را تغییر دهید قبل از ماه ژوئن پیش نویس اما در حال حاضر او هنوز هم بخشی از چیزی است که او همیشه در مورد خواب. او بازی برای یک باشگاه او بت در حال رشد کردن او بازی را با معنی نقش و برگشتی نیست فقط یک رویای آنها می تواند تبدیل به واقعیت است.

“ما ساخته شده روابط به عنوان دوستان و هم تیمی و شما احساس می کنید خوب برای پسر بعدی به شما هنگامی که شما را به پیشرفت و شروع به موفقیت” تاکید 25 ساله Stecher که دارای 14 امتیاز (4-10) در 15:09 از دمای یخ در هر زمان بازی. “این نشان می دهد که آنها (مدیریت) باید اعتماد به گروه ما.”

و هنگامی که Canucks لعنتی بوستون 9-3 روز شنبه — برونز بودند در بازی دوم از بازگشت به عقب است — آن را نشان داد که می تواند با بازی لیگ برتر باشگاه و تسلط. حفظ آن تلاش در این چهار بازی سفر جاده ای سخت تر خواهد شد بدون تغییر گذشته اما اعتماد به نفس به دست آورده در راجرز آرنا نمی خواهد صدمه دیده است.

“نه هر شب در حال رفتن به مانند آن” اضافه شده Stecher. “زمانی که ما در آن به نظر می رسد مانند ما در حال ساخت ترد عبور می کند. به نظر می رسید مانند ما خفه کننده آنها (برونز) و در نظر گرفتن دور خود را در زمان و فضا است. و هنگامی که شما انجام این کار, شما در حال بازی کردن با جن بیشتر و به دنبال یک خیلی بهتر بود در کل. بازی به جای دفاع.”

و ‘P’ کلمه در حال تبدیل شدن به شایع تر در قفسه اتاق گفتگو. آف? تصور کنید که ؟

“این یک زمان هیجان انگیز و ما پنهان نیست که از کلمه” Canucks مربی تراویس سبز. “ما در مورد آن صحبت از روز 1 — شروع به خرد کردن و فشار و ما در آن در حال حاضر. از آن زمان به آن لذت ببرید و آن را در آغوش. ما نمی خواهیم به عنوان یک تیم است که می شود و قادر نیست به آن را دوباره. بازی ارزش بازی در حال حاضر است که واقعا به کمک بازیکنان جوان پایین جاده و امیدوارم که شما آنها را در به دلیل آن را نیز به شما کمک می کند.”

حتی قدرت بیشتری در بازی خود را

کوین هیوز همیشه به ما گفت به پمپ ترمز در قدرت-بازی بازی های نگرانی.

او می داند که چقدر استعداد اول واحد می تواند یخ. او می داند که چگونه با ارزش آن است که به J. T. Miller بازی سپر اسلات موقعیت و چرخش با بو Horvat خالص-مقابل تمرکز به علت matchup ابهامات است. و علاوه بر این از سمت راست تیرانداز از خفا تایلر Toffoli تنها اضافه به پیش بینی آنچه که می تواند در این سفر برای لیگ پنجم-رتبه بندی قدرت بازی.

“ما باید Millsy آینده بالا و من فکر می کنم آن را با این نسخهها کار” گفت: PP1 نقطه-مرد هیوز. “او هم می تواند راه رفتن و فقط قادر به rip کردن آن و یا پیاده کردن و رفتن به Toffoli یا بو یا من و پاره کردن آن و یا من می توانم به Petey (الیاس Pettersson). ما می دانیم که گزینه ها و چیز بزرگ است که هر کس در همان صفحه.

“Petey می داند جن در حال آمدن است و من آماده هستم و ما همه رو به یک یا دو چیز ما می توانید انجام دهید. و Toffoli می تواند نکته pucks. او یک بیمار بازیکن و من تحت تاثیر او تا کنون.”

قدرت-بازی بازی شور و شوق به گسترش کاپیتان. آهسته و قابل پیش بینی خواهد کشتن بیشترین قدرت بازی می کند. نوآوری را اضافه فتنه است.

“وقتی که شما پنج تا از بچه ها که می تواند در تقریبا هر موقعیت در خارج وجود دارد, آن را آسان به آنها را پر کنید و راحت در همه جا” گفت: Bo Horvat. “و ما آن بچه ها.”

نه باید ببینید تلویزیون برای Hughes

هیوز نبود چسب به قفسه اتاق تلویزیون در روز دوشنبه.

به عنوان تجارت صحبت کردن حس کنجکاوی خود را در واقع رفت چرا که او یک بار شیفته کل فرآیند در یک خانواده ثروتمند ورزشی محیط زیست است که شامل دو برتر هاکی-بازی برادران. اما در حال حاضر بسیار است. زمانی که او بود همه در تجارت-مهلت خبر ؟

“من زمانی که من جوانتر بود اما در حال حاضر برای من مهم نیست” هیوز گفت: قبل از اصلاح خود است. “من بدیهی است که مراقبت در مورد تیم ما و من نمی خواهم به دیدن کسی بروید. من واقعا دوست دارم گروه ما و همه احساس به همان شیوه احتمالا. اما همه این (تلویزیون) ، آن را تا به چیزی برای انجام با آن همه مانند من واقعا نمی دهد تلخه.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>