بن Kuzma: نقره پوشش برای فصل تعلیق است Canucks خیریه موفقیت


این Sedins همیشه در زمان حال برای طرفداران خود در میدان یخ بازی در بیمارستان و یا در جاده ها است. جف Vinnick / PNG

عظیم 50-50 jackpots کمک Canucks برای بچه ها صندوق انجام فراتر از انتظارات

در یک محتاط وجود دارد برخی از اخبار خوش بینانه.

تعلیق NHL فصل روز پنج شنبه با coronavirus رسما تبدیل شدن به یک در سراسر جهان همه گیر قرار داده شده است باقی مانده از امیدوار کننده ونکوور کناکز’ فصل در معرض خطر است.

اما آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد به شیوه ای که در آن حق رای دادن در ادامه به تأثیر عمده ای را در خیریه جامعه است.

با اکثریت خانه برنامه ریزی شده تکمیل — فقط شش به طور منظم فصل بازی باقی می ماند در راجرز آرنا — سه-جانبه ابتکار کناکز برای بچه های صندوق برای بهبود زندگی کسانی که به صورت قابل توجهی چالش های بهداشت در حال حاضر یک قهرمانی فصل است.

درآمد حاصل از wildly محبوب و مولد 50/50 تساوی را تضمین مشارکت برای کمک به صندوق Canuck محل کودکان آسایشگاه Canucks اوتیسم شبکه و B. C. بیمارستان کودکان بنیاد خواهد بود فراتر از انتظارات است.

“اگر چه NHL است متوقف شده فصل به لطف شگفت انگیز سخاوت از Canucks طرفداران Canucks برای بچه ها صندوق تا به حال بسیار موفق فصل به تاریخ” تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “ما اعطای روند همان باقی خواهد ماند و ما خیریه بهره مند نمی شود نهفته است.

“ما امیدواریم که NHL خواهد بود قادر به ادامه فصل به طوری که ما می تواند همچنان به افزایش منابع مالی مهم برای موسسات خیریه در B. C., اما البته ما از لیگ تصمیم به توقف با توجه به گسترش COVID-19 ویروس.”

کناکز تعیین کرده اند یک ورزش حرفه ای استاندارد برای برتر برنده تمام پولها بالغ. و اتصال با یک, پاسخگو, فن پایه است که سوخت خیریه ابتکار در یک شبانه اساس آن منجر به یک Feb. 22 سوپر برنده تمام پولها که پیشی گرفتن 1 میلیون دلار با تضمین پرداخت حداقل $500,000 — ذهن ترا درهم میشکنند.

یک درصد از 50/50 درآمد حاصل فرستاده به موسسات خیریه با توجه به آنچه مطرح شد در طول فصل و چه هیئت مدیره را انتخاب اختصاص دهد. در سال گذشته Canucks تا به حال یک رکورد تنظیم $1,413,630 میلیون 50/50 برنده تمام پولها در یک Nov. 27 بازی بین کانوکس و پادشاهان لس آنجلس. مجموع تولید شده برای کمک به موسسات خیریه از دست داده بود در کسانی که سود بیشتر است.

دبی کون, است مدیر ارتباطات و بازاریابی و حوادث برای Canuck محل. او قبلا به عنوان مدیر اجرایی Canucks برای بچه های صندوق و مدیر جامعه مشارکت. او می داند دست اول در مورد ارتباط و تعهد باشگاه اتحاد با موسسات خیریه از طریق 25 سال پشتیبانی.

“سالانه اعطای ساخته شده است که از این صندوق حدود چهار درصد از ما به طور کلی بودجه عملیاتی و مانده می آید از سخاوتمندانه جامعه و افراد و شرکت ها و موسسات” لب به لب گفت: پنج شنبه. “اما به یک شریک مانند Canucks با سال به سال سازگار سخاوت به معنی بسیار است.”

چهار درصد ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از, اما تعهد کناکز سازمان و بازیکنان را به اطمینان حاصل شود به طور منظم بازدیدکننده داشته است به سازمان های خیریه مختلف بی بها است.

“و اگر شما نگاه کنید در طول از پشتیبانی آن مربوط به 29 میلیون و قابل توجه” گفت ، “از آن صحبت می کند به چنین سخاوتمندانه جامعه از طرفداران. آنها را ساخته اند آن را به یک مراسم دادن و ما خیلی سپاسگزار.”

آن را فقط به شرکت های بزرگ, جمعیت, است که پشتیبانی از 50/50 تساوی. حتی راه در سطح 300 — خانه درست طرفداران جان سخت که اغلب لازم نیست که جیب عمیق — حمایت از موسسات خیریه تبدیل شده است به عنوان مهم به عنوان حمایت از این باشگاه است.

“این چیز شگفت انگیز” اضافه شده ، “ما خیلی خوش شانس به عنوان ذینفع از Canucks برای بچه های صندوق. این طول می کشد بسیاری برای سازماندهی را که شبانه 50/50 رسم و واقعا نوآورانه برای انجام آنلاین 50/50. که واقعا تفکر استراتژیک و درک پایه فن.

“ما خوش شانس به طرفداران که واقعا چه خبر است با همسایگان خود و سازمان های خیریه. اون خیلی به خانواده ما می دانیم که آنها به تنهایی نیست.”

Coronavirus همه گیر نیز مشمول مالیات تمام امکانات باید فوق العاده هوشیار.

“ما یک هیت-مراقبت از تاسیسات و ما باید به دنبال تمام پروتکل های که ما ارائه بیمار و مراقبت های پزشکی” گفت ، “ما بسیار روشن بر این که اقدامات لازم را برای جلوگیری از (ویروس) گسترش یافته است. ما درک می کنیم تصمیم NHL به توقف فصل و ما در حال تمرکز بر حفظ خانواده سالم و امن است.”

آگاهی شامل خانواده ،

تا 16 سال در حال حاضر در یک راگبی تور نیوزیلند و استرالیا با خداوند Byng متوسطه. این تیم در سمت چپ شنبه وجود داشته است و پنج مورد تأیید از coronavirus در نیوزیلند. بازیگر تام هنکس و همسرش بازیگر, همسر, Rita Wilson تشخیص داده شده است با ویروس در حالی که سفر در استرالیا پس از برگزاری نمایشگاه سیستم های خسته بودن, بدن درد, لرز و تب خفیف.

همانطور که برای پسرش لب به لب بود و قابل پیش بینی محتاطانه و محافظ.

“شما باید محتاط و من فرستاده او را با دستی دستمال مرطوب و گفت: صورت خود را لمس نمی,” او گفت:. “شما فقط نمی دانند که چگونه از یک بیماری همه گیر مانند این را جعل مسیر آن است.”

اضافه کاری — Canucks فصل-دارندگان بلیط خواهد بود در مورد بازی های آینده به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن به جزئیات در دسترس است. کسانی که با سوال یا نگرانی باید تماس 604-899-هدف (4625).

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>