بن Kuzma: Sedins همیشه قهرمان خیریه جامعه


این Sedins همیشه در زمان حال برای طرفداران خود در میدان یخ بازی در بیمارستان و یا در جاده ها است. جف Vinnick / PNG

افسانه ای Canucks مجموعه استاندارد برای NHL عملکرد و با دادن زمان و پول خود را به سود کمتر خوش شانس.

مکث بود و قابل پیش بینی در زمانی که دبی کون خواسته شده بود به توصیف های مورد علاقه خود را تعامل با هنریک و دانیل Sedin.

وجود دارد بی شمار از خاطرات. کلمات او فرار. و سپس آنها حباب به سطح.

او می داند که Sedins در حال ادای احترام کردند با داشتن تعداد آنها بازنشسته شده و مطرح شده به سقف در راجرز آرنا در روز چهارشنبه که آنها نیز باید به عنوان جشن قهرمانان خیریه جامعه است.

در سال 2005 به لب شد مدیر اجرایی Canucks برای بچه های صندوق و مدیر جامعه مشارکت. در سال 2012 او پیوست Canuck محل کودکان آسایشگاه به عنوان مدیر ارتباطات و بازاریابی و حوادث.

او را دیدم در اوایل چگونه Sedins شد اولین داوطلب برای سفر درخواست تعهد اواخر مدیر کل پت کوئین برای NHL حق رای دادن به عنوان در حال حاضر در موسسات خیریه به عنوان آن امیدوار می شود بر روی یخ.

او نیز شاهد سخاوتمندانه روح در دوقلوها فروتن demeanours و یک اولویت برای جلوگیری از نور افکن.

“آنها جشن گرفته بودن اما آنها همچنین درباره اهداف فردی,” کون کرد. “به نظر من فوق العاده ترین چیزی که به رعایت مدت ها پس از آنها بازنشسته شده است خود روح رقابتی و چگونه آنها را قوی تر آن را به عنوان یک ابزار برای بهتر ورزشکاران و مردم بهتر است.

“این درست است که ویژه, جادویی, روح که متصل به آنها را. این بسیار فوق العاده است. باور نکردنی ورزشکاران با تعهد و به آن سحر و جادو و انرژی به آنچه انجام می دهند در جامعه است.”

و چه آنها آسان نیست. در آن طول می کشد شفقت و توانایی برای ارتباط با کمتر خوش شانس.


Canuck rookie دانیل Sedin (سمت چپ) و رئیس جنرال موتورز Brian Burke (راست) به اشتراک گذاشتن یک خنده در حالی که کمک به برت گولد تزئین کوکی ها برای روز ولنتاین در Canuck محل آسایشگاه.

راب Kruyt / ونکوور سان

کودکان در Canuck محل در برخورد با بیماری های پیچیده. به طور متوسط آنها صرف هفت سال در تاسیسات و واقعیت تلخ برای صدها نفر از خانواده ها از سراسر B. C. دشوار است به درک.

“آنها می دانند که فرزند خود را در حال رفتن برای مردن در چند سال آینده” گفت: لب به لب. “آنچه که نیاز است بدانید که زندگی فرزند خود را به رسمیت شناخته شده است — که کودک دارای ارزش است. و به هنریک و دانیل را هم به بازدید آنها از آن صحبت می کند به کودک داشتن یک محل و یک حس امید که جهان را نه به سمت چپ آنها را پشت سر گذاشت.”

چه Sedins واقعا همه چیز در مورد را نمی توان اندازه گیری. قوی ارزش های خانواده اجازه داده اند آنها را به دیدن دنیا را از طریق یک لنز های مختلف. مصمم به تبدیل شدن به نخبگان بازیکنان هاکی شور و شوق آنها را به پیست بود ساختگی تمایل به ایجاد تفاوت در ونکوور به تصویب رسید خانه.

“وجود دارد یک خانواده خاص درخواست برای دانیل از یکی از بچه ها در برنامه های ما” به یاد می آورد ، “دختر بود احتمالا 18 و فوق العاده بازیکن بسکتبال است. او در گذشت, اما آن را (بازدید) اولین بار بود که او بلند شد و نشست تا در بستر او در برخی از زمان. او خیلی هیجان زده است.

“خانواده می شود سوگ می کنند که حافظه و که خیلی مهم در چگونه آنها حرکت رو به جلو با امید است.”


دانیل Sedin و نه سال جاشوا کم بازدید با Canucks طلسم Fin

جف Vinnick / استان

این Sedins همیشه یک اتصال به مردم است. آیا کمک به یک تازه کار غلبه بر چالش ها و یا آرامش یک کودک بیمار شما باید همه در. هیچ راهکار. آن را از قلب آمده است.

“آنها فقط نمی آمد در (خانقاه) اتاق و اتاق را پر کنید — آنها در آمده و به اطراف نگاه” گفت: لب به لب. “چه کسی نیاز به یک اتصال است ؟ که نیاز به درگیر است ؟ آن را انجام داده در آرام و لطیف و انسانی در راه است. من هنریک به عنوان خروجی بیشتر. دانیل فقط ساکت تر در مورد آن به دلیل آن را آسان به با کودکان بیمار.

“اگر یک کودک است نه کلامی چگونه می توانم به شما کمک کند ؟ چگونه می توانم شما صحبت کردن با پدر و مادر ؟ من می خواهم آنها را تقسیم و نوع چنگ زدن به مرد دیگری و او را زیر بال خود را. آنها واقعا دارند. و هنگامی که شما خود را فرزندان شما و حتی بیشتر همدلانه و مهربان است.”

این که چرا هنریک و دانیل را به دست آورده پادشاه Clancy یادبود جایزه. آن می رود به NHL بازیکن و یا بازیکنان که بهترین نمونه های رهبری و ساخته شده است که قابل توجه بشردوستانه کمک به جامعه خود را. هنریک مفتخر شد در سال 2016 و دوقلوها شد اولین co-برندگان در سال 2018 است.


ونکوور کناکز کاپیتان هنریک Sedin (r) و بو Horvat (سمت چپ) شد و در دست به صورت ویژه هالووین مراجعه به Canuck محل برای کودکان بیمار در ونکوور در اکتبر 26, 2015.

مارک ون منن / ونکوور سان

در ماه مارس سال 2010 Sedins فراهم شد گسترده چاپلوسی برای همراه خانواده کمک مالی از 1.5 میلیون دلار برای کمک به ساخت یک جدید میلاد بیمارستان کودکان. هدیه باور نکردنی انجام شد برای حمایت از بیمارستان کمپین B. C. کودکان و به طور خاص در بخش مراقبت های ويژه برای تشخیص و تصویربرداری از مناطق.

آنها همچنین شروع به Sedin بنیاد خانواده است که با این نسخهها کار با مدارس و گروه های اجتماعی و اجتماعی-خدمات سازمان به ایجاد تفاوت در زندگی به چالش کشیده کودکان و خانواده ها.

کون آگاه بود دوقلوها برنامه ریزی شد چیزی قابل توجهی با B. C. بیمارستان کودکان. خانواده ها می خواستم به یک کمک مالی است که باید بیشترین بهره را برای کودکان, اما لب نمی دانم واقعی قصد او فقط می خواستم به پشتیبانی تصمیم گیری.

“آنها می خواستند آن را آرام اما ما گفت: اگر ما در این مورد صحبت دیگران را درگیر” گفت: لب به لب. “آنها دیگران الهام گرفته است. حتی در این هفته ما در حال گرفتن $22 $33 کمک های مالی. در اینجا یک جامعه است که واقعا احساس می کند اگر آنها (Sedins) می توانید آن را انجام دهید من می توانم آن را انجام بیش از حد.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان