بن Kuzma: روسل در نهایت کشیدن خود را به Canucks’ مبارزه


با صدای بلند و با افتخار و موثر به آنتوان روسل کارت تلفن. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

آن را به یک بازیابی از یک پاره شده رباط صلیبی قدامی مارس 13 قرار داده است که آنتوان روسل در قفسه تا دسامبر. 3.

آنتوان روسل در تلاش است تا خود را بکشید به مبارزه با.

این یک استارک خروج برای یک ریگ مرد که تحت درمان با مخالفت مانند یک پینیاتا آخرین NHL فصل. او برخوردی خشن روبرو و بکند و همه چیز را به کشیدن همه را به مبارزه.

با این حال, پاره شده رباط صلیبی قدامی در مارس 13 پس از عمل جراحی و بازتوانی قرار داده روسل در قفسه تا دسامبر. 3. و گذشته از آدرنالین راش بازگشت — سه گل در دو بازی اول — ونکوور کناکز’ چابک جناح تلاش به دست آوردن مجدد بازی خود را و sparkplug شخصیت.

وقتی ذهن حاضر است اما بدن نیست شما نمی توانید با ارائه سرعت و فشار موثر در forecheck و همچنین جلوگیری از رسیدن و گرفتن و بد مجازات است.

اما آنچه واقعا تکان هر گونه سستی در حال حل و فصل این رده بندی است.

یک ماه پیش کناکز شد در بالای اقیانوس آرام بخش و 6-3-1 اجرا در طول یک 15-6-1 کشش. هیچ. دروازه بان یعقوب Markstrom سالم بود و تا به حال ده برنده بیش از این span از جمله چهار که در آن او را دیدم 43, 51 49 و 40 عکس به رهبری رژه به پست فصل است.

در حال حاضر بسیار است.

“این نومیدی زمان” روسل گفت: از پنج زیان در شش گردش. “ما در یک نقطه که در آن ما باید همه چیز را برای از دست دادن در حال حاضر. شما را مجبور به نشان می دهد تا زمانی که تیم به شما نیاز دارد. و شما باید مراقب باشید چرا که شما واقعا می تواند این آتش را دور.”

روسل را که در 1 مارس در کلمبوس. او در اواخر بازی دام جزئی بخشی از ریشه از یک 3-1 منجر شود و منجر به پیروزی در تکان دهنده 5-3 از دست دادن به کت آبی.

“من شات تیم در پا و من می خواهم به عقب بر گردیم به بازی” عهد روسل.

روسل است شروع به گرفتن متوجه شده برای دلایل درست. در یک تراز با آدم tipping point pr و زاک MacEwen او را گرفتن وجود دارد در forecheck. او به شبکه به نمره برنده در برابر Colorado Avalanche در روز جمعه و پس از آن بیل زدن و کار خالص برای تغذیه tipping point pr آن را 5-3 در چه خواهد بود 6-3 پیروزی.

طول شش بازی که در آن روسل دو امتیاز هشت بازدید و 10 عکس نیست تیتر مواد, اما آن را مناسب و معقول کناری. کناکز به شدت تکیه بر بالا-شش میکس و ثانویه به ثمر رساند ضروری است — به خصوص در این نهایی 14-بازی فشار به پایان فصل به طور منظم.

روسل به حال پنج عکس در برابر آریزونا شغالها چهارشنبه گذشته و می داند که وجود دارد بیشتر گاز در مخزن به ساخت 13 امتیاز (7-6) در 40 بازی به خاطر او متراکم کردن حرفه ای-بالا 31 امتیاز (9-22) در فصل گذشته.

اما در سن 30 آن را روسل دیگر به ناتوانی و ماه برای پیدا کردن خود واقعی موجو.

“من احساس مثل من در تابستان آموزش من rehabbing پا اما نبود آموزش مانند من استفاده می شود به” او اعتراف کرد. “من احساس آن را تحت تأثیر من کمی. من سعی کردم چیزهای مختلف. من سعی کردم speedball آموزش و من حتی انجام چیزهای مختلف در حال حاضر برای کمک به اعتماد به نفس.”

تراویس سبز است نیز دیدن سریعتر روسل و این که باید او را حفظ شدت و مجازات کردن.

“بخش بزرگی از بازی این است که گرفتن این علامت با سرعت و سرسختی و اطراف جن گفت:” Canucks’ مربی. “او رفت و از طریق کشش که در آن او ممکن است کمی دیر و ما او را به صحبت در مورد آن هنگامی که ما از (گذشته) سفر جاده ای.

“شما می خواهید ارتباطی باز است اما تعهد همیشه به عقب می رود به این بازیکن. او را به پاسخ و انجام کارهای بهتر. او را برای رفتن به نرخهای آینده عمل جراحی اما من از دیدن او در حال حاضر در نظر گرفتن زمان و فضا است. و هنگامی که او را در بالای بازی خود او بسیار موثر و درایوهای بازی خود را با انرژی است.

“و در این زمان از سال های تنگ هستند. اطلاعات خود را باید تیز و ما نیاز به بالا بردن بازی خود را.”

روسل ندارد به دنبال جایی برای درک حذفی-فشار سخت کار کردن. او تاثیرپذیر 22 ساله که ستاره دالاس رفت و در 12-5-2 اجرا در ماه های فوریه و مارس و پس از آن تضعیف به .500 کلیپ در فصل 2013-14. آنها مخفیانه به نهایی وحشی-کارت نقطه تنها با دو امتیاز قبل از حذف در دور اول سری به Anaheim Ducks در شش بازی.

“من یک مرد جوان و در آن زمان شما فکر می کنم شما در حال رفتن به آن را هر سال” به یاد می آورد روسل. “سپس شما متوجه آن است که آسان نیست. بازی ها بر روی خط در حال حاضر و شما سعی می کنید به گسترش است که تجربه به جوان تر ها.”

MacEwen را بهبود حضور از جمله دو هدف تفرج جمعه که همچنین شامل چهار بازدید کرده و طنین انداز با روسل. او معتقد است MacEwen نمی نیاز به راهنمایی او فقط نیاز به تشویق.

“من واقعا نمی باید به هر چیزی می گویند” گفت: روسل. “او بازی را برای زندگی خود را در حال حاضر و او را یک هدف و کمک و مبارزه است. او همه چیز را برای او و من می خواهم این نوع از linemate. که آتش سخت است برای پیدا کردن و ما نوع خط است که می تواند تفاوت ایجاد کند.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

بازی بعدی

شنبه

New York Islanders مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرنا. تلویزیون: SNP. رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>