بن Kuzma: بی قرار Horvat امید دومینو سقوط Canucks’ راه اگر فصل سالم


بو Horvat امید کناکز می توانید حرکت به راه خود را به postseason. بن Nelms / گتی ایماژ فایل

“در هر صورت رفتن امتیاز در صد یا بیشتر بازی به طور منظم فصل بازی. بدیهی است که آن را به طور کامل عادلانه شما می خواهم می خواهم به بازی بیشتر به طور منظم فصل بازی در”

با NHL فصل به طور نامحدود به حالت تعلیق بو Horvat در بر داشت خود را در بازی یکی دیگر از بازی جمعه — بازی حدس زدن است.

ونکوور کناکز مرکز بخشی از اقیانوس آرام بخش کاپیتان’ کنفرانس — هزاران ایمیل نمایش داده شد در مورد سلامت خانواده, تناسب اندام, دوست, دوست نداشتن, فیلم و موسیقی — و امکان از سرگیری این فصل در برخی از شیوه اگر رمان coronavirus همه گیر است کنترل می شود.

تشویق اخبار B. C. سلامت جبهه جمعه بود که موارد مثبت برای COVID-19 شده اند کاهش می یابد و از 24 به 12 درصد روزانه به دلیل چیزهایی که کلیدی مانند فاصله فیزیکی و محدودیت های مسافرتی.

و که در آن می شود امیدوار برای Canucks.

Horvat می داند کنفرانس-تماس با همسالان کانر McDavid علامت جوردانو و الیور اکمن-لارسون سهم نگرانی در مورد صداقت از اتمام فصل به طور منظم ramping تا پس از فصل بازی حق دور و چه فرمت خواهد بود به تصویب رسید — موجود 16-تیم های حذفی و یا نسخه گسترش یافته?

اگر این فصل به طور منظم است برگزار شده Canucks خواهد ادامه پیگیری های خود را اول حذفی اسکله در پنج سال. آنها با نشویل برای نهایی کنفرانس غرب وحشی-کارت نقطه با 78 امتیاز هر کدام پس از 69 بازی که این فصل بود متوقف شده در مارس 12.

اما شکارچیان نگه tiebreaker با تنظیم برنده و اگر به طور منظم فصل بود قربانی این Winnipeg Jets با 80 امتیاز و شکارچیان ادعا می کنند دو wild-کارت لکه های.

وگاس شوالیه طلایی را به پایان برساند برای اولین بار در این بخش با 86 امتیاز به دنبال آن Edmonton Oilers در 83 و شعله کلگری در 79 امتیاز. اگر به طور منظم فصل بود scuttled و پس از فصل اسکله تعیین برنده درصد ماسه را تغییر.

کناکز خواهد بود سوم در تقسیم کلی برنده tiebreaker با .565 درصد و روغن صنعتی در باز گرد. شعله های آتش می گیرند به دومین وحشی-کارت نقطه (.564) پشت شکارچیان (.565) و جت های که تا به حال برنده چهار نفر مستقیم و شش نفر از 10 زمانی که فصل متوقف شد, را از دست رفته با یک .563 درصد است.

تصور کنید که ؟

Horvat امید آشکار است.

“در هر صورت رفتن امتیاز در صد یا بیشتر بازی به طور منظم فصل های” او گفت:. “بدیهی است که آن را به طور کامل عادلانه شما می خواهم می خواهم به بازی بیشتر به طور منظم فصل بازی در. اما اگر ما در حال رفتن به شروع به پلی آف حق دور است که ما را در روز (برنده) در صد اما این سختی را به آن تماس بگیرید — که برای مطمئن.”

این که چرا وجود دارد یک سطح از لیگ بهره در نونما حذفی سیستم اگر به طور منظم فصل تعطیل است. 24-تیم پیشنهاد خواهد شامل یک دوجین نمایندگان از هر کنفرانس. که گسترش تعداد wild-کارت تیم و سپس یک بازی از دور را کاهش می دهد شرکت کنندگان به رسم 16 تیم.

“من فکر می کردم خیلی در این مورد گفت:” جوردانو, شعله های آتش کاپیتان. “مثل Bo گفت: در یک دنیای کامل, شما می خواهید به بازی (به طور منظم) فصل و هر کس می شود در, می شود در.

“من فکر نمی کنم در واقع ما در حال رفتن به آن زمان. و آن را به سختی به فقط به پرش به اولین بازی حذفی. من نمی دانم که چگونه آنها می تواند کار آن را که در آن بودند می تواند یک زن و شوهر در قبل از آن.

“بهترین من شنیده ام که شما نمی توانید حذف تیم های که ممکن است در نقاط درصد و بیشتر تیم و شاید یک زن و شوهر از byes در بالا و بازی آن.”

زمان رده بندی بر اساس امتیاز خواهد گودال Oilers و شعله های آتش در نبرد دیگری از آلبرتا نزاع و جدال. که فروش خود را, اما McDavid نیست بنابراین مطمئن شوید در صورتی که با این نسخهها کار با صداقت از اتمام یک فصل است.

“من فکر می کنم آنها (نقطه جدول رده بندی) نگاه بسیار خوب است, اما شما می خواهید به نمایشگاه های نجومی و عادلانه فصل کامل فصل گفت:” Oilers کاپیتان. “اگر ما می توانید انجام دهید که این چیزی است که شما ترجیح می دهید. من فکر نمی کنم ما می توانیم فقط به بازی 1 (زمان حذفی فرمت بر اساس امتیاز) و کلگری آینده به ادمونتون و ما فقط کشتن هر یک از دیگر.

“ما می خواهیم به نگه داشتن همه سالم و مطمئن شوید که آنها در حال بالا و در حال اجرا است. اگر ما می توانید آن را ممکن است برخی از بهترین برگشتی که تا کنون دیده ایم — اگر ما سالم و استراحت.”

و این مهم مورد توجه است.

بازیکنان سخت و فشرده برای حفظ مرسوم سطح از بازی تناسب اندام. برخی مانند Horvat و کانر باید در ورزشگاه خانگی و بسیاری از توسل به روش قدیمی مدرسه برای حفظ مطبوع با انجام pushups و رفتن برای اجرا می شود در حالی که مطیع اجتماعی-فاصله فرمان.

“این قطعا باعث می شود آن را سخت تر به دلیل وجود دارد هیچ چیز مانند بودن در بازی شکل آن کاملا متفاوت است — و خود را در بهترین شکل است که یک مزیت بزرگ” گفت: Horvat که مهاجرت از ونکوور به جدید خود را خارج از فصل در لندن, Ont. 10 روز پیش با همسر باردار خود هالی که انتظار می رود برای ارائه و شوهر اولین فرزند در ماه جولای.

“آن را تنها عادلانه برای شروع که در آن ما به سمت چپ خاموش” اضافه شده اکمن-لارسون, آریزونا, کاپیتان چه کسی می داند که شغالها نیاز به نگه داشتن بازی چون آنها چهار امتیاز عقب نهایی وحشی-کارت نقطه و سه تیم منتقل می شود. “است که می تواند برای یک واقعا خوب برگشتی و سود خوب برای همه ما است.”

Horvat نیز رو که ببینید کدام یک از فصل به طور منظم و یا وارد شدن به پلی آف اجازه خواهد داد که یعقوب Markstrom کریس Tanev و جی کاراگاه به بازگشت از صدمات و اضافه کردن نیاز به تجربه.

“که قطعا کمک خواهد کرد اگر ما به عقب بر گردیم و دوباره گفت:” Horvat. “ما می خواهم که بسیاری از قطعات مهم برای تیم ما و اگر ما می توانید آن را همه با هم و سالم ماندن ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از موفقیت است.”

آنچه را از دست داده است در کاپیتان در جدی بودن بحران بهداشتی در سراسر جهان.

به این امید که اولیه 14-روز خود دوره قرنطینه را جمعه به پایان رسید و بازیکنان خواهد بازگشت به امکانات آموزش و یخ در اعداد کوچک و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی توسط مارس 27 — آبدیده شده توسط عدم اطمینان از آنچه که بعد از چند هفته یا ماه ممکن است به ارمغان بیاورد.

“ما نمی توانیم با تشکر از کادر پزشکی و مردم در مقابل خطوط به اندازه کافی” گفت: Horvat. “همه آنها کمک به مردم در نیاز ناامید.”

اضافه شده جوردانو: “آن (فصل مکث) بود کمی از یک شوک بزرگ برای همه ما است. اما این واقعا مهم است به امن است و ما نیاز به گوش دادن به پزشکان و پرستاران در خط مقدم و انجام هر آنچه که آنها به ما.”

نیز وجود دارد برخی از سبک سری به کنفرانس تماس بگیرید.

در میان می پرسد برای دوست داشتن و دوست نداشتن Horvat گفت: اگر او تا به حال به قرنطینه با هم تیمی آن خواهد بود براندون ساتر است. آن را نمی خواهد جیک Virtanen. چرا ساتر?

“ما بسیار نزدیک و به اشتراک گذاری علایق و سلایق مشابه.”

و چرا Virtanen?

“من می خواهم گرفتن در زیر پوست خود و غوغای او را کمی. که همه من قصد دارم برای گفتن.”

Horvat همچنین گفت که او در دست نیست خیره شد توسط McDavid در faceoff دایره — اعتراف او “بو” در تساوی این فصل — و او حالا در تلاش برای گرفتن گریزان Oilers کاپیتان.

آنچه او می کند از دست این بازی.

“ما روند در مسیر درست و در حذفی شکار و ناگهان این اتفاق می افتد,” او گفت: از توقف. “ما در انجام بسیاری از چیزهای خوب است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>