بن Kuzma: احترام به ماکار اما Canucks دانم هیوز’ ارزش واقعی است کلدر شایسته


که در آن خواهد کناکز بود بدون کوین هیوز? Nicholas T. LoVerde / گتی ایماژ

“او یک بازیکن بسیار ویژه. شما ببینید که چگونه چالاک هوشمند و با اعتماد به نفس او است. همه تغذیه آن است. او به ارمغان می آورد بسیاری از جنبه های که هیچ بازیکن دیگر در لیگ می تواند انجام دهد.” — Canucks’ کریس Tanev در rookie هم تیمی کوین هیوز

که در آن آنها خواهد بود و بدون آنها ؟

در حال حاضر وجود دارد یک سوال.

مرسوم آماری summations برای تعیین کالدر برنده جایزه نباید حمل به اندازه وزن این مکث NHL فصل. بدون نیاز به یک مواج بحث که آیا اهداف و کمک عکس در هر بازی امتیاز در هر بازی و یا تحلیلی ارزیابی باید تصمیم بگیرد که آیا کوین هیوز یا کیل ماکار است rookie از سال است.

کمی وجود دارد برای جدا کردن عالی defencemen سنتی عددی دسته بندی بنابراین شما باید به حفاری عمیق تر.

در نظر بگیرید سعی و کوشش و دوام و استقرار. در نظر گرفتن آنچه ماکار می افزاید: به استعداد-لادن Colorado Avalanche و در جایی که هنوز هم در حال تحول Canucks خواهد بود بدون هیوز.

هیوز led با عجله و quarterbacked لیگ چهارم-رتبه بندی قدرت بازی. او را در آغوش خاموش کردن نقش با جانباز کریس Tanev و خرد این استدلال که کوچکتر بازیکن نمی تواند رشد در آنچه که بسیاری هنوز هم به نظر یک مرد بزرگ بازی.

“او یک بازیکن بسیار ویژه” گفت: Tanev. “شما ببینید که چگونه چالاک هوشمند و با اعتماد به نفس او است. همه تغذیه آن است. او به ارمغان می آورد بسیاری از جنبه های که هیچ بازیکن دیگر در لیگ می تواند انجام دهد.

“خیلی سریع در یک خط مستقیم اما از دو پا چپ پا در سمت راست گردش چشم بسیار خطرناک است. او با استفاده از بدن خود و لبه های فوق العاده برای ایجاد این فضا است.

“بیشتر از زمان او باعث می شود یک بازی بزرگ و یک بار در در حالی که یک بازی است که بهترین نیست. اما او می لرزد ، او می آید و باعث می شود یکی دیگر از بازی است.”

تمام است که ممکن است به اندازه کافی برای برخی از رای دهندگان و به Canucks back-to-back کلدر برندگان. که رخ داده نشده است پس بابی Orr و درک Sanderson موفق به کسب افتخار با بوستون برونز در سال 1967 و 1968 بود.

سابق NHL دروازه بان و تلویزیون تحلیلگر کلی Hrudey قرار داده و آن را بهترین در مورد یک مسابقه است که باید نزدیک تر از برخی از اوایل انتخابات.

“این یک تصمیم دشوار است,” او گفت:. “من با تکیه به سمت هیوز. وقار خود را با جن بسیار غیر معمول برای یک جوان defenceman. آیا او تا به حال را بد منتقل می کند ؟ هر دو برجسته به طوری که وجود ندارد یک انتخاب بد.”

اما در نیمه راه علامت این فصل اولین کلدر جایزه روند تاسیس شد. حرفه ای هاکی نویسندگان انجمن که تعیین rookie سال رسیده 117-عضو رای گیری اجماع که ماکار صدر هیوز برای افتخار.

در سه ماهه قطب ماکار طول سرب خود را با توجه به NHL.com. در رای گیری توسط خود نویسندگان 11 از 18 بازیگران برای اولین بار از محل رای گیری برای ماکار و تنها هفت به هیوز سر اشاره کردن.

چه معنا است ؟ احتمالا بیشتر از یک PHWA چشم انداز زمانی که باقی مانده از کوتاه های نجومی گرفته شده است به در نظر گرفتن قبل از نهایی آرای هستند. اما این که آیا آن یک منطقه ای تعصب و یا تحت تاثیر قرار توسط کسانی که نزدیک به شما می خواهم به فکر می کنم این است که به دور از یک ماکار با شدت بهم زدن غوطه دادن.

اگر شما در مدرسه و شکل تا به حال ماکار از دست رفته 11 بازی به یک جفت فوقانی-صدمات بدن او می توانست به راحتی بسته سه نقطه شکاف در هیوز پس از آن اجرا کرد. هیوز led تمام rookies با 53 امتیاز (8-45), 25 قدرت-بازی بازی امتیاز (3-22) و میانگین زمان یخ (21:53).

این ماکار اردوگاه را نیز به شما بگویم که کلگری بومی به پایان رسید با 0.86 امتیاز در هر بازی نسبت به 0.77 برای هیوز و تا به حال ده اهداف در مقایسه با هشت برای هیوز. او ثبت شده عکس های بیشتر در هر بازی — 2.1 نسبت به 1.9 — بود و بهتر تیراندازی درصد 9.9 نسبت به 6.3 برای هیوز.

اما, آن را بریدن از تفاوت در اکثر دسته ها. این Corsi-برای جن-کنترل آمار حتی در قدرت بودند 52.8 درصد برای ماکار و 52.7 برای هیوز.

آنچه را نمی توان مورد بحث است وقار و حرفه ای است که هیوز و ماکار را نشان داد و فداکاری خود را به بازی.

هیوز می آید از غنی هاکی اصل و نسب و پس از تدوین 33 امتیاز (5-28) در 32 بازی فصل گذشته برای کمک به دانشگاه میشیگان پیشبرد به NCAA برگشتی وجود دارد هنوز هم بحث در مورد اینکه آیا یک 5-10, 175 پوند جن-حرکت جادوگر می تواند به انجام کاری خود را در NHL.


Carolina Hurricanes’ اردن Staal درست کار می کند در برابر Colorado Avalanche rookie Cale ماکار در طول NHL عمل آمده است. 28 سال 2020 در رالی N. C.

او قرار بود به نوبه خود سر. او گردیده اسکیت نخبگان لبه کار دقیق عبور و خلاقیت در خط مقدم بودند اما توانایی خود را برای دفاع و جلوگیری از تماس با صدمات در حالی که با تحریک انتقال تبدیل naysayers.

آن را تبدیل به یک بعدی بحث به چند بعدی تحسین به دلیل هیوز انجام این کار. سرعت مجاز او برای به دست آوردن زاویه در حالی که دفاع برای اطمینان از چوب خوب و موقعیت. او بود که به لحاظ جسمی جعبه جلو او آنها را نا امید.

“وجود دارد برخی از انگیزه اضافی در این سطح برای اثبات مردم اشتباه است ؟ وجود دارد مطمئن شوید که گفت:” هیوز. “این مرا شگفت زده کرد در آغاز این سال وقتی که من آغاز شده به خوبی انجام می دهند که مردم فکر کردم:” وای ما نمی فکر می کنم این اتفاق می افتد.’

“من فکر کردم من می خواهم به ایجاد و گرفتن امتیاز اما آنچه که من بیشتر افتخار است که مربیگری کارکنان مورد اعتماد من در بازی خاموش شدن نقش و این چیزی است که من انتظار آن را نداشتم. و آن را به معنای زیادی به من.

“بسیاری از مردم گفت: من نمی توانستم دفاع — و من هنوز کار بر روی آن — اما فقط به آن (خاموش کردن نقش) من فکر کردم من می خواهم آن را در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای من اما نه در حال حاضر. و کادر مربیگری فوق العاده بوده است. من دیده ام بچه ها می آیند که واقعا ماهر و آنها را به یک دسته سه تایی بر روی آنها است.”

هیوز شروع به اسکیت در سن دو. پدرش جیم شد defenceman و کاپیتان تیم در مشیت الهی و خدمت به عنوان دستیار مربی است. او همچنین دستیار با Rensselaer Polytechnic Institute (ECAC), New Jersey (Roller Hockey), اورلاندو (IHL), بوستون (NHL) و تورنتو (AHL) و سر مربی مینسک (KHL). او همچنین مدیر توسعه بازیکن برای تورنتو افرا برگها.

مادرش الن بود سه ستاره ورزشی و دانشگاه نیوهمپشر تالار افتخارات مشمول و برادر, جک انتخاب شد در ابتدا به طور کلی توسط New Jersey Devils در سال 2019 NHL ورود پیش نویس در ونکوور. نیز وجود دارد لوقا که بازی در ایالات متحده, تیم ملی برنامه توسعه را زیر 17 تیم در این فصل است.

حتی قبل از هیوز بازی اولین بازی NHL پدر و مادر خود را مطمئن ساخته شده او را سر نبود در ابرها.

“این چیزی است که پدر و مادر من نگه تاکید گفت:” هیوز. “این که ما چگونه کار می کنیم و چگونه ما پا بر روی زمین است.”

ماکار داستان فقط به عنوان خوب است و او می تواند انجام چیزی که در ونکوور به حال 2017 پیش نویس در شیکاگو معلوم شد متفاوت است.

کناکز بودند شیفته مهارت های خود را تنظیم کنید اما او رفت و به بهمن با چهارم انتخاب کنید قبل از Canucks در زمان الیاس Pettersson با پنجم انتخاب است. این یک جهش از ایمان در Pettersson با آن بازی می گذرد — با سرعت و مهارت بیش از اندازه و نیروی عضلانی — به دلیل ماکار در حال حاضر شبیه یک بازیکن.

کناکز مصاحبه ماکار در طول NHL پیش نویس ترکیب. مدیر کل جیم Benning و پس از آن رئیس جمهور از هاکی عملیات ترور نمدار شد و سپس میان چهار نفر همراهان که در زمان ماکار به شام بعد از آن شب.

آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با یک مودبانه و با لحن نرم, تیم-اولین کسی که بررسی بسیاری از شخصیت جعبه.

“پدر و مادر من به من مطرح راست نگه داشته و من فروتن به عنوان من در حال رشد بود گفت:” ماکار. “من تا به حال کار برای همه چیز من هستم و نه یک پسر که دوست دارد به بحث در مورد خود را. من به اعتباری به هم تیمی های من و تمام مربیان من تا به حال برای اطمینان حاصل کنید.”

آن چه ماکار را در حال گذار چگونه او در بر داشت و هم تیمی های او چگونه به پایان رسید که تا به حال پیشاهنگی ترشح بزاق. در دو بازی گذشته خود را کامل فصل در ردیف 2 Alberta تاریخ لیگ هاکی او وارد شده 35 اهداف و 100 کمک در 111 بازی.

در سال 2017 جهان junior قهرمانی او تا به حال پنج گل و چهار پاس گل در هشت بازی. این زمانی است که نور لامپ در رفت. تا آنجا که او یک هدف به برتر defenceman در پیش نویس عملکرد خود را در جهان تنها بالا بردن خود را حل و فصل.

ماکار همچنین کمک در هر دو اهداف در RBC جام اما بروکس راهزنان افتاد 3-2 در وقت اضافه به Cobourg, Ont. در Cougars.

اگر هر چیزی, این کلدر بحث می آید بیشتر از حاشیه. هیوز و ماکار متقابل تحسین و ثابت کرده است که کالج مسیر جاده خوب به NHL.

“این اولین بار من تو را دیدم کوین بود که ما زدم (NCAA playdowns) در UMass و یک دسته از ما رفت و به Regionals” به یاد می آورد 5-11, 187-پوند ماکار. “و آن این بود: ‘لعنت خود اسکیت بسیار حلال است.’ آن بوده است بسیار جذاب برای دیدن آنچه که ما انجام داده اند برای کالج هاکی و به ما کمک کرد تا گام به جوانب مثبت.”

هیوز نمی نیاز به مقدار حافظه دویدن به یاد ماکار.

“من بازی نمی کند علیه او در, اما من در جهان juniors و من می دانستم که او واقعا بالا پایان گفت:” هیوز. “اما من واقعا به تماشای او بود (NHL) برگشتی در سال گذشته و در اولین بازی او به ثمر رساند و 10 دقیقه و من فکر کردم:” اوه خدای من این دیوانه است.'”

در پایان ما می دانیم که این مقدار: بهمن خواهد بود در پلی آف بدون ماکار. خواهد کناکز بود در دور مقدماتی بدون هیوز?

“او آن مرد که باعث می شود ما جرم اجرا شود” گفت: Canucks جناح آنتوان روسل. “بدون او ما نخواهد بود همان تیم است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>