بن Kuzma: خصوصی عرصه مجموعه COVID-19 بار برای شهرستان rinks به فکر بازگشایی


“یک سنت تعیین شده است بر این که چگونه می توان با خیال راحت گفت:” درک Popke.

به یاد داشته باشید Pac-Man?

اگر شما جزئی هاکی پدر و مادر شما احتمالا انجام دهد. اگر شما جزئی بازیکن هاکی احتمالا شما هیچ ایده چه پدر و مادر در حال صحبت کردن در مورد زمانی که آنها یاد در مورد بازی های ویدئویی شوق.

و در عین حال Pac-Man لینک برای همه به درک کج و معوج پیشرفت برای عرصه ایمنی در میان coronavirus بیماری همه گیر. امکانات خصوصی در سرزمین اصلی پایین تر از جمله سیاره یخ بزرگ در اقیانوس آرام در فروم دلتا در حال تنظیم نوار برای ونکوور میدان به در نظر گرفتن بازگشایی به عنوان B. C. همچنان به پهن کردن COVID-19 مورد منحنی.

“یک سنت تعیین شده است بر این که چگونه می توان با خیال راحت گفت:” درک Popke موسس و رئيس جمهور از ونکوور هاکی مدارس Ltd. “شهر میدان می تواند باز کردن و رول کردن همان طرح است. آن را با این نسخهها کار. بازیکنان هاکی و اسکیت باز رقم خواهد می دانم که چگونه به دنبال محدودیت.

“به عنوان مربیان ما با ارائه امن ترین محیط زیست است. و در طول این زمان نامشخص آن را واقعا نشان از اهمیت ورزش در جوانان و توسعه و رفاه است.

“هاکی فراهم می کند یک اجتماعی خیابان برای این بچه ها با دوستان و همسالان و این که بخش عظیمی.”

خوب قبل از اینکه بازیکنان باد راه خود را به یخ آنها در حال حاضر در حال لباس پوشیدن و کارگردان عرصه کارکنان به کجا بروید و چه برای جلوگیری از. تنها 10 بازیکن مجاز بر روی یخ در هر جلسه و آنها را تقسیم به گروه های پنج و استفاده از دو قفل-اتاق.

تنها یکی از والدین هر کودک بستری شده در این عرصه است. هیچ خواهر و برادر و هیچ در و از امتیازات. پدر و مادر باید ایستاده پشت نشانه هایی در عرصه های شیشه ای برای حفظ فاصله امن. بازیکنان همچنین شماره ای از برچسب برای مطابقت با یک بطری آب پخش در نیمکت.

و آنها را 15 دقیقه خود را به اسکیت کردن و سرعت خروج از مرکز اجازه می دهد تا گروه بعدی را وارد کنید 30 دقیقه بعد.

دو مربیان مجاز بر روی یخ و هیچ تماس بگیرید دریل و یا چک کردن. حتی یک سراسیمه تغییر کرده به دلیل فاصله باید در محل.

اما بچه ها هنوز هم موجودات عادت. چت بر روی یخ و یا نیمکت و رفاقت در اتاق عادی هستند اما این نیست زمان عادی.

“اولین جلسه آن را کمی عجیب و غریب برای بچه ها به تغییر در پارکینگ و پیدا کردن چه مقدار از آنها تا به حال به فاصله در اتاق پانسمان” گفت: Popke. “یک بار در در حالی که شما تا به حال به بچه ها بگویید به فاصله اما این بسیار نادر است در حال حاضر. آنها آن را درک کنند. آن را تقریبا تبدیل به هنجار شده و پدر و مادر شده اند و تقویت آن را و آن را واقعا چشمگیر است. اگر ما به دنبال محدودیت های ما می تواند در یک موقعیت که در آن (عرصه) می تواند تعطیل و هیچ کس به اسکیت بازی کردن.”


ونکوور کناکز به جلو تایلر Motte چپ و درک Popke مهارت ها, مربی تیم هاکی ونکوور در Kitsilano عرصه است. عکس: Christian یاو

مسیحی یاو / jpg

یک مرکز خصوصی در اتاوا افتتاح شد مارس 21, اما به طور موقت تعطیل روز بعد به دلیل COVID-19 ایمنی کدهای نیست پایبند به. عرصه رزرو شده بود جامد و 14 ساعت در روز بیش از یک دوره دو هفته ای و جذب انتاریو بومی کلود ژیرو کاپیتان از Philadelphia Flyers, برای اولین بار بعد از در دسترس بودن.

دلتا پیست شده است عامل برای شش هفته. Popke جلسات شده اند که برای یک ماه آغاز شده و با هشت بازیکن و یک مربی است. آن را در حال حاضر دو مربیان و 10 بازیکن حرکت خواهد کرد و به 12 بازیکن و سه مربیان تا پایان ماه ژوئن است.

سابق NHL defenceman اریک آبجو است a 10-year-old daughter هدلی که در سطح اتم در ونکوور Thunderbirds برنامه. او به سرعت به رعایت دلتا عرصه محدودیت و بنابراین پدر او است.

“من فکر می کنم آن را بزرگ گفت:” برو. “همه نوع از آن می شود بنابراین شما فقط آن را انجام دهد و بچه ها نمی کشد تا فضای زیادی بر روی یخ. من کمی مردد در آینده به تابستان و داشتن گزینه های تنیس و فوتبال بازگشت می کند برای رفتن.

“آن را به نگه داشتن بچه ها مشغول است. آنها را از دست ندهید که اتصال خود را با رفقا و این باعث می شود این ورزش یک کمی آسان تر است.”

سابق Canucks بازیکنان الکس Auld و مانی Malhotra همچنین باید کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این دلتا جلسات.

به عنوان NHL, بازیکنان, برگشت در یخ پیچیده تر است.

در فاز 2 از بازگشت به بازی راه اندازی شد دوشنبه, بازیکن می تواند با استفاده از امکانات باشگاه بر اساس یک داوطلبانه برای آموزش و اسکیت در گروه شش. اما با تنها سه Canucks در حال حاضر در ونکوور — کریس Tanev الکس Edler و تروی Stecher — تمرکز بیشتر بر روی کار رژیم از اسکیت در راجرز آرنا یک اولویت در حال حاضر.

عرصه بسته است یخ نیست و تمام اقدامات ایمنی باید در محل.

Tanev اسکیت خود و Popke که آیا مهارت جلسات با Edler و براندون Sutter گفت: او را قرار داده NHL گروه با هم برای جلسات خصوصی سرسره اگر وجود دارد کافی محلی تقاضا است.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>