بن Kuzma: NHL پیش نویس قبل از پایان فصل باعث Canuck سردرد


Recouping-دور دوم انتخاب برای تایلر Toffoli سخت تر در میان فهرستی از یخ ناقص فصل است. غنی لام / گتی ایماژ

‘این یک سیاه چاله زمانی که شما نمی برگشتی و شما باید به مبارزه مانند جهنم به عقب بر گردیم در آن وجود دارد و آن تغییر فرهنگ به (حذفی تیم) دوباره.’

هیچ پیش نویس انتخاب در دور اول. هیچ انتخاب در دور دوم.

این یک دلهره آور معضل برای هر تیم NHL و یکی که اتفاق می افتند برای ونکوور کناکز مدیر کل جیم Benning.

در میان بهداشت و درمان-مراقبت از چالش ها و برنامه ریزی پیچیدگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که جلوگیری از اقتصاد و جامعه از بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال 2020 NHL پیش نویس است در بحث تیررس.

در هیئت مدیره از فرمانداران کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر وجود نداشت تایید هنگامی که مجازی پیش نویس برگزار خواهد شد در ماه آینده به جایگزین لغو رویداد برنامه ریزی شده برای مونترال در ماه ژوئن 26-27. تنها اجماع است که در لیگ نیاز به یک ماه به سازماندهی غیر معمول پیش نویس است.

همانطور که برای حل و فصل برخی از سردرگمی در مورد شرطی پیش نویس-انتخاب زبان و یا چگونه بقیه فصل بازی خواهد کرد تصمیم گیری در حال رفتن به باید در مورد دلار-و-حس و COVID-19 محدودیت.

“ما باید آماده واکنش نشان می دهند در هر جهت که ما باید برای رفتن به گفت:” Benning. “در جامعه و برای ما در هاکی, تا زمانی که ما کشف این چیزی که (COVID-19) آن را به کامل است. نه همه رفتن خوشحال می شود و من واقعا نمی دانم آنچه را که آنها (NHL) در حال رفتن به آمده تا با.

“برخی از شرایط در حال رفتن به آمده تا که ما قبل از دیده نمی شود. ما در میانهی شب به پایان رسید و فصل به طور منظم وجود دارد معاملات به این دلیل که فهرست اسامی یخ زده هستند. که رفتن متفاوت باشد. من قصد دارم برای گفتن که آیا آن را برای رفتن به خوب و یا بد است.”

Detroit Red Wings GM استیو Yzerman است که با تکیه به دومی. او معتقد است که وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات در مورد پیش نویس و حذفی بذر و اضطرار به مرحله پیش نویس در اوایل ماه ژوئن به عنوان مخالف به پایان فصل.

برای Canucks آن را با فراق مشروط 2020 دور اول انتخاب کنید در تجارت کسب J. T. Miller که یک مشکل است. این recouping دوم-طفیلی در Tyler Toffoli مبادله.

تحت شرایط عادی کناکز می تواند بسته یک بازیکن و یک چشم انداز و یا یک انتخاب برای بازیابی انتخاب کنید. اما همه چیز به دور از عادی. فهرست اسامی شدند عادی منجمد پس از Feb. 24 مهلت تجارت قرار داده و به deep freeze مارس 16 زمانی که COVID-19 جهانی شد همه گیر.

“این خواهد بود سخت در حال حاضر — آن را فقط متفاوت در این سال” اضافه شده Benning. “ما را (به طور معمول) باید به تجارت کسی گروه ما و یا کسی ما نقل مکان کرد از قبل از پیش نویس است. ما از دست داده ایم که توانایی. چیزهایی که نمی خواهید به عنوان صاف به عنوان ما می خواهم آنها را به بود و ما فقط باید آن را کشف کردن و حرکت می کند.”

و حتی اگر لیگ ساخته شده یک بار فهرستی تنظیم — اجازه معاملات در سال 2020 پیش نویس است که اجازه می دهد بازیکن را به بود حذفی واجد شرایط — که در حال رفتن به بخش فهرستی بازیکن که ممکن است کمک به پس از فصل فشار ؟ هیچ کس.

سپس دوباره, چه می شود اگر آن را در یک فهرست بازیکن ؟ چگونه در مورد یک چشم انداز و یک انتخاب برای حل Toffoli کار ؟ خواهد لیگ شبیه به آن ؟

“وجود دارد این است که مسائل آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن” در پاسخ Benning.

همانطور که برای میلر وجود دارد که به تامل.


ونکوور کناکز تایلر Toffoli (مرکز) جشن با هدف J. T. میلر و کریس Tanev در برابر New York Islanders در ماه مارس است.

آرلن Redekop / PNG

حذفی هدف توجیه تعهد مشروط اول طفیلی (2020 یا ’21) و یک 2019 سوم-انتخاب دور به Tampa Bay Lightning در آخرین پیش نویس در راجرز آرنا.

میلر است که منجر به باشگاه به ثمر رساند با یک حرفه ای-بهترین 72 امتیاز (27-45) در 69 بازی و 17 در NHL به ثمر رساند. او در یک نقش رهبری و یک دلیل بزرگ چرا حق رای دادن خود را برای اولین بار پس از فصل ظاهر در پنج سال.

بر اساس امتیاز در صد یا کوچک-پشت بذر به 68 بازی به دلیل محدودیت های زمانی با تمدید COVID-19 اقامت در خانه حکم این Canucks در پلی آف در دو فرمت. که باید معنی نیوجرسی شیاطین دریافت Canucks’ در دور اول انتخاب و در سال 2020 مگر اینکه جدید وجود دارد مشروط-انتخاب زبان است که ما هنوز به شنیدن در مورد.

“من مانند عمق ما چشم انداز استخر و در برخی از نقطه ما را به مرحله بعد به یک حذفی تیم” تاکید کرد Benning. “این یک سیاه چاله زمانی که شما نمی برگشتی برای سه یا چهار سال و شما باید به مبارزه مانند جهنم به عقب بر گردیم در آن وجود دارد و آن تغییر فرهنگ می شود (در پلی آف) دوباره.

“و آن نمی آید و بدون برخی از فداکاری است. مطمئن, من می خواهم به اول و دور دوم انتخاب, این سال, اما آن را به اتفاق می افتد و ما در حال رفتن به سعی کنید و آمد تا با بازیکنان در اواسط دور که در حال رفتن به NHL بازیکنان برای ما است.”

آن را نیز art-of-the-معامله است که باعث می شود یک نرمال پیش نویس تکامل را به یک دوم مهلت تجارت.

زمانی که GMs کار گوشی و یا پیش نویس این طبقه معمولا اوج قابل توجهی از مکالمات برگزار خوبی در پیش نویس هفته. گاهی اوقات آن را در تلاش برای پیدا کردن حق بازگشت وقتی که کامل تجارت طوفان شروع به ساخت.

میلر آینده خاموش 47-نقطه فصل است که در آن او نقل مکان کرد به بالا و پایین یک رعد و برق وارد زمین شد و اغلب در یک سوم خط جناح راست اصلی با آنتونی Cirelli و الکس Killorn. اگر چه او تا به حال فقط 13 گل در 75 بازی او مجموعه ای حرفه ای در زمان به قدرت-بازی بازی امتیاز (20) در حالی که خود را کمک می کند (34) همچنین همسان حرفه ای بالا و امتیاز خود را (74) مورد دوم بالاترین از کار خود را.

اما با 93-نقطه محدود رایگان-عامل مرکز Brayden نقطه انتظار می رود به جیب غنی فرمت در یک تیم در حال حاضر شمارش سکه — او خواهد امضا به مدت سه سال در ایالات متحده$20.25 میلیون — وجود دارد هیچ جایی برای میلر قرارداد که تا به حال چهار فصل در یک US$5.25 میلیون کلاه سالانه رسید.

برای پیچ و مهره آن را در مورد پول زیرا آنها به پایان رسید فصل فقط US$1.7 میلیون زیر کلاه سقف. برای میلر آن را در مورد انگیزه.

“این پیش نویس است که برای استفاده یک زن و شوهر از اهداف” گفت: Benning. “شما در حال تلاش برای اضافه کردن یک بازیکن است که می تواند کمک به شما برنده شدن در پایین جاده. و تیم در کلاه مشکل در حال تلاش برای انتقال پول از آنجا که آنها در حال رفتن به قادر به نگه داشتن همه با هم. آنها را مجبور به پس گرفتن میدارد که در سال های پیش نویس و یا یکی دیگر از پیش نویس است.

“در آن طول می کشد هفته و هفته از آماده سازی به تجارت اتفاق می افتد در پیش نویس است.”

کناکز پیش بینی شده که تا سال 2020 مشروط اول طفیلی تسلیم خواهد بود در 16-به-20-انتخاب محدوده.

“اما اگر میلر به ما کمک می کند و ما را به مرحله بعدی و حذفی تیم را انتخاب کنید در حال رفتن به 18 و این نوع از سقوط به جای” Benning گفت: تجارت منطق. “آن گروه از بازیکنان احتمالا باید یک سال دیگر یا دو در تاریخ و یک سال در AHL می شود و سه یا چهار سال دور از کمک به ما پیروزی است.

“همین دلیل است که ما انجام معامله است. در حقیقت, آن را توجیه بودن حذفی تیم و بازیکن می کردم.”

در 2015 پیش نویس کناکز ندارد دوم و سوم دور میدارد.

آنها تسلیم 53-انتخاب کلی سال گذشته در سون Baertschi مبادله با کلگری. شعله های آتش را انتخاب سوئدی defenceman Rasmus اندرسون است که فهرستی منظم طی دو فصل است. و blueliner الیور Kylington دیگر شعله های آتش فهرست بازیکن که وارد 48 بازی در این فصل بود و در Canucks’ رادار رفتن نیست تا 60 به طور کلی.

کناکز داد تا خود را در دور سوم به انتخاب در سال 2015 به آناهایم در, چند نفره, چند انتخاب مبادله که فرستاده Ryan Kesler به اردک برای نیک بنینو و لوکاس Sbisa در سال 2014.

کناکز در تلاش بودند تا در پایان دادن به عقب و می خواستم به حرکت کوین Bieksa به سن خوزه برای دومین رسد. اما کوسه ها خودداری کردند در انتخاب آینده که در پیش نویس و Bieksa منتقل شد در پایان ماه به آناهایم برای سال 2016-دور دوم انتخاب شده است. آن را ” به Buffalo Sabres از طریق یک معامله اولیه با Florida Panthers.

وجود دارد همچنین 2015 پیش نویس اولویت حرکت دروازه بان ادی نبود که نیاز به یک معامله جدید و انتخاب به netminder یعقوب Markstrom تیم با رایان میلر بود سخت تر از حرکت نبود. کناکز در نهایت یک سوم 2015-طفیلی (Guillaume Brisebois) و یک سال 2016 هفتم طفیلی (برت مکنزی) برای چوب پنبه.


یک مجسمه پت کوئین است که دیده می شود به عنوان راه رفتن افراد در پلازا خارج راجرز آرنا به NHL ونکوور کناکز در ونکوور در روز پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

داریل DYCK / کانادا پرس

Canucks ارسال میزبان-سایت پیشنهاد

ونکوور به ارائه پیشنهاد به اقیانوس آرام بخش میزبان سایت که فصل رزومه.

ادمونتون در نظر گرفته شده است مورد علاقه سایت. این تیم در دیدار معیار کلیدی برای داشتن یک تمرین مرکز متصل شده و یا در نزدیکی عرصه مسکن حداقل چهار NHL-استاندارد اتاق پانسمان راجرز در محل جدید 400-اتاق JW Marriott hotel متصل شده توسط یک تونل به عرصه و داشتن چندین هتل در نزدیکی به کاهش COVID-19 نگرانی.

ونکوور می تواند مقابله با راجرز آرنا اقیانوس آرام سالن بزرگ دانشگاه B. C., Abbotsford و لنگلی به عنوان غلطک برای بازی و شیوه و این شهرستان دارای یک دسته از کلاس اول مرکز شهر هتل ها. Benning تا به حال بحث با NHL مدیر هاکی عملیات کالین کمپبل در مورد زنده ماندن از ونکوور به عنوان یک میزبان سایت.

همانطور که برای COVID-19 نگرانی های سلامت استان افسر دکتر بانی هنری زیر ارائه شده به خبرنگاران در مورد محلی زمین:

“راه هایی وجود دارد ما می توانید آن را با خیال راحت. من فکر می کنم آن را یک ایده جالب است. من فکر می کنم راه وجود دارد که ما می تواند نگاه داشتن بازی در حال بازی شاید در B. C. هاکی خواهد بود که ما قطعا می تواند نگاه.

“وجود خواهد داشت پارامترهای ما در مورد صحبت کردیم. من نمی خواهد وجود دارد که یک (عرصه) مخاطبان برای مثال ما می تواند پخش بازی ها. و راه هایی وجود دارد که بازیکن می تواند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از وجود فاصله فیزیکی.

“من کاملا فکر می کنم که این نوع از چیزهایی که ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما می توانید با خیال راحت آنها را در طول تابستان امسال است.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>