بن Kuzma: جدید Canuck Toffoli مذاکرات در اوج پایین, گربه, سگ حتی برگها لباس خواب


تایلر Toffoli ساخته شده است که تاثیر فوری با Canucks. چه چیزی باعث جناح کنه ؟ غنی لام / گتی ایماژ

جذاب Canucks جناح تبدیل شده است به یک ضربه و یخ به سرعت تطبیق ون شهرستان

تورنتو — تایلر Toffoli آمد پاک است.

در حالی که بودن مطرح شده در حومه Scarborough میل خود را برای افرا برگها به عنوان یک wide-eyed بچه بود و تنها طبیعی است. وجود تیم, تصاویر گچ بری روی دیوار اتاق خواب و به طور منظم treks به دیدن او از قهرمانان هاکی در مجامع عمومی برای برگ ملت است.

“من به بسیاری از بازی ها با پدرم در حال رشد و هنگامی که من واقعا جوان ما می خواهم به وقایع زمانی که آنها تا به حال اسکیت بازی کردن افزودنیها و برخی از برگها خواهد بود در خارج وجود دارد گفت:” ونکوور کناکز’ وینگر.

هنگامی که فشرده تا چه حد خود را در اوایل وفاداری به آبی و سفید رفت — آیا او یک Maple Leafs, تخت, مجموعه مانند یک جوان جان توارث و یا حتی لباس خواب? — او در ابتدا گریختم پرس و جو در همان شیوه ای او می تواند برای جلوگیری از NHL مخالف چک.

پس از آن آمد که بی دست و پا کنم.

“من فکر می کنم من به صداقت شاید لباس خواب” او اعتراف کرد. “احتمالا لباس خواب!”

پس از ساخت تاثیر فوری زیر یک Feb. 17 تجارت, خرید از Los Angeles Kings 27 سال در انتظار نامحدود رایگان عامل در زمان ایست از یک خط داغ از نقاط در هر چهار بازی به عنوان یک کانادایی (4-2-6, 19 عکس) برای باز کردن یک پنجره در جهان در حال تغییر:

سوال: هنگامی که نور لامپ لحظه ؟ هنگامی که شما می دانید شما می توانید نه تنها بازی در این سطح اما آمار 20-هدف علامت دو بار و همچنین به 30-هدف فلات?

پاسخ: وقتی که من آغاز شده 2013-14 فصل در افراد زیر سن قانونی (پس از برجسته اهل rookies در 2012-13 با 28 اهداف و 51 امتیاز در 58 بازی) من به خودم گفتم این آخرین بار من نام گرفتن. من نمی خواهم به بالا و پایین. آن را فقط کلیک. همه چیز شروع به کار برای من مناسب هست و ما تا پایان برد (جام استنلی).

س: شما روشن آن را در OHL با دو 50-هدف فصل و بالا اهل rookie. اما آگاهی خود را در مخالفان در هر سه منطقه را نادیده گرفته است. چگونه حیاتی است که تعهد?

یک: که یکی از اصلی ترین چیزهایی که من در تلاش بود به پادشاهان. قادر به بازی برای داریل ساتر و دین لومباردی, مهم ترین چیز این بود که نقش بر روی دیوار به طوری که شما را در گیر خود منطقه. و هنگامی که شما کردم به مراقبت از آن. این که چگونه من در لیگ و یکی از چیزهایی که من افتخار است. شما نیاز به آن را انجام دهد به ماندن در لیگ.

س: شما خراشیده Oct. 30 در یک 5-3 صفحه اصلی-دست دادن یخ به Canucks. شما تا به حال 13 امتیاز در 30 بازی شدند و تنزل مقام به خط چهارم. چگونه شما ارتجاعی برای اجرا از 21 امتیاز در 28 بازی ؟

یک: قطعا سختی شخصا اما من از طریق آن. من ماندم با من بازی کردم و از طریق آن و از آن به بعد من بازی شده است بهترین آن شده است در یک مدت زمان طولانی.

س: سه بازی پس از این که به یاد می آورد در نوامبر 2013 شما تا به حال دو گل و یک کمک در یک 5-1 برنده بیش از کناکز. شما باید 13 اهداف شغلی و 21 امتیاز در برابر ون در 28 بازی. چه می دهد ؟

یک: من همیشه لذت می برد در حال آمدن به شهر. من همیشه به حال من میکنه. هرگز یکی از آن چیزهایی است که من تا به حال سخت ترین شات, اما من قادر به آن را دریافت در فضاهای تنگ و بدیهی است که کمک کرده است.

س: پدر شما (راب) درگیر شد در هاکی به عنوان GM تورنتو Junior Canadiens (سه گانه) است که شما را در. چگونه است که کمک به توسعه خود را?

یک: او در زمان مراقبت از تمام گروه های سنی — او همه چیز — و شلوغ بود با آن و نیز کار کرده و کار خود را. برای من وقتی که من 12 یا 13 بود من فقط رفت و همه در هاکی.

س: بازیکنان هاکی اغلب خوب بازیکنان بیس بال. خود را ورزشکاری نشان می دهد شما می توانست یک shortstop مانند کارلوس کوریا یا یک سوم baseman مانند آنتونی رندن. آیا شما بازی ؟

یک: من بازی بیس بال در حال رشد است. من بازی shortstop و مرکز زمینه.


13 ژوئن 2014: Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli (73) [8400] اسکیت با جام استنلی در این پست بازی جشن استنلی جام بین نیویورک رنجرز و لس آنجلس کینگز در مرکز استیپلز در لس آنجلس ، پادشاهان را شکست داد رنجرز 3-2 برنده جام استنلی.

کریس ویلیامز/آیکون Sportswire v / PNG

س: شما ازدواج گربه Belanger در تابستان 2018 و او در حال حاضر تبدیل به یک توییتر باید دنبال او سرگرمی هماهنگ کننده برای لس آنجلس داجرز بنابراین تعجب آور نیست شما کلیک ؟

یک: بعد از اینکه ما برنده (2014 جام) من او را ملاقات کرد در قدردانی شب که در آن ما انداخت زمین و برخی چیزهای دیگر. و آن را فقط از آنجا رفت. ما بزرگ ورزشی طرفداران و او تا به بسیاری از اتصالات. من ملاقات بسیاری از مردم (مشاهیر) رو به اویختن شد و دوستان با بسیاری از آنها است. اما در چند سال گذشته ما فقط رفت و به بازی و لذت می برد.

او شده است به مراقبت از تمام چیزهای کوچک (از آنجا که تجارت) که من نمی خواهم برای مقابله با واقع و مانند پیدا کردن یک آپارتمان و به من اجازه تمرکز بر روی هاکی.

س: شما بازی با میلان Lucic in La-La Land. چگونه یک ون شهر پسر به حزب عروسی خود را?

یک: وقتی که او آمد به L. A. ما نوع کلیک و آویزان کردن هر روز. و گربه ها واقعا خوب دوستان است.

س: اولین برداشت معنی زیادی است. زمانی که الیاس Pettersson در آنجا ماند و پس از یک تمرین چهارشنبه در اتاوا به کار خود به ضرب گلوله کشته و کوین هیوز بود چیدن pucks که چه می گویند ؟

یک: خوب است برای دیدن. هر روز بچه ها می خواهید برای دریافت بهتر و آنها با داشتن چنین خوب سال. آنها هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن کسانی که کمی راه بهتر می شود و در یک مکان بهتر برای اجرای ما در حال رفتن است.

س: یک توییتر تصویری از خود را پوچ ‘طفره زن’ که پس از رسیدن این هفته است. آنچه در ونکوور to-do list به عنوان یک تازه وارد به شهر شما را دوست دارم و عرصه ای که در آن شما لذت بردم ،

یک: من در تلاش برای پیدا کردن یک آپارتمان و پیدا کردن که در آن بچه ها می خواهم به غذا خوردن. من نوع آن را تغییر دهید. من خیلی آسان رفتن و می خواهم به اویختن و بازی بازی های ویدئویی یک بار در در حالی که, اما من یک NHL20 مرد (مانند Pettersson تروی Stecher و جیک Virtanen). من مانند سرد کردن و تماشای تلویزیون است.

Q: آیا شما شنیده در مورد صبحانه ، هیوز و Pettersson بار در پشته از پنکیک صدر با شلاق کرم بستنی میوه ها و انواع توت ها, دو تخم مرغ در سمت و بیکن.

یک: من نه. اما من یک مرد مسن تر در این تیم و من نمی تواند نگه دارید تا با آن دسته از بچه ها و انجام آن نوع از همه چیز.

س: شما خوش آمدید به اتاوا به عنوان یک 67s ستاره شامل یک بلیزارد پنج شنبه. نگاه آشنا به کسی که می داند در مورد ناگهانی squalls و دریاچه-اثر طوفانهای برف?

یک: قطعا. وجود دارد چند بار در تاریخ که در آن زمان سفر در اتوبوس قرار بود چهار ساعت و تبدیل به هفت یا هشت بنابراین من دیده ام که قبل از. در تورنتو مناطق برف بود که هرگز بد, اما آن را در بالای تمام سفر ما انجام شد به هر حال.

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>