بن Kuzma: مایرز در صدا بدن و ذهن برای Canucks’ پس از فصل فشار


تایلر مایرز معتقد است که این سیستم راه حل خود را به بهبود است. نوئل اندرسن / PNG

‘برای همه ما بچه های جدید شما متوجه یک روند رو به بالا از کلی بازی تیم و از آشنایی بیشتر با هر یک از دیگر. مقدار زیادی از آن را در روان طرف و بازی با اعتماد به نفس زیادی. که زمانی که شما در بالای بازی خود را و این چیزی است که من سعی کنید به تمرکز بر روی.’ — Canucks defenceman تایلر مایرز

با یک حضور قوی و غول پیکر بال تایلر مایرز به نظر می رسد مانند یک NBA مدافع.

شما می توانید تصویر او را در زیر حلقه بوکس با بازوها و آرنج. نه کاملا فیزیکی و خشونت آمیز لایحه Laimbeer افسانه ای bad-boy دیترویت پیستونز اما شما ایده را دریافت کنید.

تطبیق 6-پا-8 فریم به rigors از NHL شده است یک چالش مداوم برای ونکوور کناکز defenceman. او برنده کلدر جایزه با Buffalo Sabres در فصل 2009-10 و همچنان به برنده شدن در تمجید برای دقت در کار و صنعت خود را. اما آن را در یک قیمت می آید.

امروز در NHL که در آن سرعت و مهارت اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن اندازه و نیش نگه داشتن ذهن و بدن در هماهنگی سخت است برای blueliners. حرکت جانبی سریع محور و حفظ گشاد گشاد راه رفتن هستند از اهمیت زیادی برخوردار است. و این که چرا اردوگاه آموزشی مالیات می تواند در هسته و به خصوص groins پس از یک چهارم-ماه وقفه از دقیق اسکیت.


بازی بعدی

نمایشگاه

چهار شنبه, جولای 29

ونکوور کناکز مقابل Winnipeg Jets

7:30 بعد از ظهر, راجرز, محل, SNET 650 AM


مایرز و براندون ساتر شرکت نمی کنند در روز شنبه داد و بیداد در راجرز آرنا و آن نبود که نگران کننده است گیج کننده اردوگاه سرعت و بدن فشار احتمالا حاشیه برخی از بازیکنان.

“ما باید یک زن و شوهر از بچه ها و ما را ببینید که چگونه آنها احساس” Canucks مربی تراویس سبز گفت: قبل از داد و بیداد.

چگونه سبز احساس می کند در مورد مایرز نیست برای بحث.

او می بیند یک بازیکن در تیررس نظارت به صورت قابل ملاحظه رایگان-قرارداد عامل و پنج سال در آمریکا 30 میلیون دلار با یک تغییر بدون تجارت بند لگد زدن در فصل آینده — و به رشد ادامه بازی خود را در سن 30. شده است وجود دارد انجام داده است. هیچ کنفرانس غرب نهایی شرکت کنندگان با Winnipeg Jets که در راه خود را و خود را به جهت.

و آیا او را هم تراز با الکس Edler در بالا بریده شده به صورت مقدماتی سری با مینه سوتا وحشی و یا اسلاید را به جفت با تروی Stecher آن سعی و کوشش است که طنین انداز با رنگ سبز.

“او می خواهد برای دریافت بهتر و خوب مشخصه که همانطور که شما مسن تر به درک که وجود دارد هنوز هم در مناطق که در آن شما نیاز به بهبود” گفت: سبز. “بازی دائما در حال تغییر است — به خصوص در چگونه شما دفاع کند. او می خواهد به یک دانش آموز از این بازی و به نظر می رسد او برای کلیپ های ویدئویی و هراس به مشاوره و یا انتقاد در برخی از چیزهایی که اگر آن را برای او بهتر است.

“او یک حرفه ای و یک مثال خوب برای همه ما جوان ، او را همیشه در انجام کارهای درست به مطمئن شوید که بدن خود را آماده است و او طول می کشد زمان بیشتری برای گرم کردن. و حتی پس از آن هنگامی که شما او را در ورزشگاه او را بسیار منظم هنگامی که آن را به مطمئن شوید که او را در بالای بازی خود را و بدن است.”

می آید که با تجربه هر دو خوب و بد.


ونکوور کناکز’ تایلر مایرز می آید بیش از تخته بر روی یخ به عنوان Jordie بن (سمت چپ) و زاک MacEwan نشستن بر روی نیمکت در طول این تیم هاکی NHL اردوگاه آموزشی در ونکوور روز جمعه 15 ژوئیه سال 2020 است.

داریل DYCK / کانادا پرس

او تا به حال 36 امتیاز (6-30) و همچنین تمام 82 بازی در 2017-18 و سپس افزود: هفت حذفی امتیاز (4-3) به عنوان جت های پیشرفته به این کنفرانس نهایی قبل از حذف شدن توسط وگاس شوالیه طلایی. بعدی فصل 99-نقطه جت کاهش یافت و در دور اول به نهایی جام استنلی قهرمان St. Louis Blues.

مایرز به حال 31 امتیاز (9-22) و به طور متوسط 20:21 از یخ در 2018-19. و هنگامی که جاش Morrissey و داستین Byfuglien مجروح شدند مایرز وارد دقیقه بیشتر در برابر بازیکنان بهتر. او Corsi-برای درصد برای کنترل جن در حتی قدرت در زمان ضربه (48.4) به عنوان جت تسلیم بیشتر اسلات عکس. درس های آموخته شده.

زمانی که مایرز به ونکوور آمد او را در آغوش تصویری به عنوان ابزار آموزش در آورده و آن را برای تمرین در روز بعد. این است چگونه شکاف در بازی های خود را تنگ و تمرکز بهتر شد.

“مقدار زیادی از آن را همراه با سیستم بازی” مایرز گفت: از 21 امتیاز (6-15) در 68 بازی در این فصل و دوم بازدید سوم در عکس های مسدود شده میان باشگاه مدافعان در 21:30 از یخ زمان. “هر پسر رشد می کند در داخل تیم وجود دارد یک راه خاص شما باید به بازی در سیستم

“برای همه ما بچه های جدید شما متوجه یک روند رو به بالا از کلی بازی تیم و از آشنایی بیشتر با هر یک از دیگر. مقدار زیادی از آن را در روان طرف و بازی با اعتماد به نفس زیادی. و هنگامی که شما در بالای بازی خود را و این چیزی است که من سعی کنید به تمرکز بر روی.”

تنظیم و در سراسر جهان ناشناخته است چالش بزرگتر.

بین محدودیت های رمان coronavirus همه گیر آینده حباب زندگی در ادمونتون hub یا شدید بازی با طرفداران وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد هنجار جدید. مایرز تر است عادت کرده اند به کسانی که وحشی سفید کردن جمعیت کثیری در پست فصل وینیپگ.

“این خواهد بود که بزرگترین تفاوت برای مطمئن,” او گفت:. “بخشی از آنچه می سازد حذفی هاکی بسیار هیجان انگیز است و خصمانه فضای طرفداران ایجاد کنید. و این باعث می شود این زمان از سال — و این عجیب و غریب زمان از سال — سرگرم کننده ترین. آن را قطعا رفتن به متفاوت است.

“شتاب نوسانات نخواهد بود به عنوان شدید. ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای دریافت آماده, اما من می خواهم به دروغ گفتن اگر من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به متفاوت است. اما ما آماده شود.”

آماده شامل مستمر COVID-19 آگاهی است. گذشته از تست و امن فاصله, خانواده, نگرانی ها به اوج. شیوع ویروس در کلونا هفته گذشته با 27 مورد تأیید از رستوران و رفت و آمد مکرر مواجهه حال مایرز در آماده باش کامل از آنچه که تاثیر خود را خارج از فصل در خانه.

“به محض این که من شنیده ام در مورد همسر و پسر من مانده در کلونا — من روی گوشی به مطمئن شوید که آنها می دانستند در مورد آن و ماندن در منزل و بیش از آنها قبل از وقوع” به یاد می آورد مایرز. “آن زمان ما در حال زندگی در حال حاضر. همه ما در حال گرفتن به آن استفاده می شود و بیشتر از آنچه که ما باید انجام دهید برای ایمن ماندن.

“وقتی که آن اتفاق افتاد در Kelowna, ما شروع به صحبت در مورد آن را در اتاق و با خانواده است.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>