بن Kuzma: مایرز معتقد است Canucks را برگشتی اگر فصل به طور منظم سالم


تایلر مایرز جشن یکی از دو گل در کلگری در دسامبر. 29. سرگئی Belski / USA TODAY Sports فایل

اگر به طور منظم فصل نتیجه گیری مایرز معتقد است کناکز یک پا تا در پیشبرد پست های نجومی

“هر روز به نظر می رسد مانند آن را همان.”

که جمع توسط ونکوور کناکز defenceman تایلر مایرز در چهارشنبه میان رمان coronavirus همه گیر که مجبور NHL فصل به توقف در مارس 12, می تواند نسبت به هر عضو از ونکوور کناکز.

پویایی خانواده ممکن است متفاوت باشد اما امیدواریم که این فصل به طور منظم می توان نتیجه گرفت قبل از اینکه دوباره برگشتی باقی می ماند سازگار اجماع — حتی اگر در لیگ خود قرنطینه حکم تمدید شده است به مارس 30.

خوش بینی نیز جبران متناوب COVID-19 اعداد. روز شنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش دادند 44 جدید تست مثبت موارد برای بالا بردن کل استانی به 1,561. سه مرگ و میر بیشتر افزایش مجموع به 75 و وضعیت اضطراری در B. C. تمدید شده است به 28 آوریل.

آمار کسانی که هاکی را دشوار است به درک.

مایرز یک آیین روزانه خود را خارج از فصل در کلونا که نقش را مانند بیل موری, دانلود فیلم Groundhog Day. قوی defenceman همراه با همسر Michela و سه ساله و مادر تریستان رفتن را از طریق حرکات در یک خانواده در انتظار و تعجب می کنم که آنچه فردا ممکن است به ارمغان بیاورد.

“این یک احساس عجیب و غریب” مایرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “هر روز صبح من با پسر کوچک و پرتاب در اخبار و ببینید چه خبر است. به نظر می رسد تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی و من این شانس را به پایان این سال است.

“اما مانند هر کس دیگری من خیلی به این وضعیت و من واقعا هیچ ایده چه چیزی آن را (سالم فصل) می تواند مانند نگاه. زمان بیشتری را به رفتن برای دیدن آنچه که می تواند حتی ممکن است چون در حال حاضر من فقط هیچ نشانه.”

مفهوم خنثی سایت بازی در خالی کردن عرصه و بازیکنان منزوی در اتاق های هتل ها بدون بازگشت به صفحه اصلی برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که خارج از منطقه گرگ و میش به مایرز. تصور کنید که جدا از آن چیزی است که نگه می دارد شما متمرکز در طول NHL سخت کار کردن ؟

“که خواهد خورد” اضافه شده مایرز. “یکی از چیزهایی که در مورد اینکه در این فصل در حال رفتن به خانه به خانواده خود را. این چنین از خود ثبات روانی در استرس بالا قسمت از فصل. که قطعا دشوار است.”

بنابراین می ramping تا بازی بدون آماده سازی کافی زمان.

لیگ می خواهد برخی از صورت ظاهر از یک اردوگاه آموزشی. بازیکنان باید خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت از اروپا و ایالات متحده است. و با بازیکنان نیست اسکیت با توجه به بسته rinks که تنها دعوت از صدمات.

مایرز است که در سومین متوالی آسیب-مبارزات آزاد. برای 30 سال پیر کهنه کار که تا به حال جراحی مفصل ران و زانو عمل جراحی در 2015-16 با Winnipeg Jets و محدود به فقط 11 بازی فصل بعد با پایین بدن آسیب است که نیاز به عمل جراحی تطبیق آموزش جدید روش های اضافه شده برای ارزش خود را.

او امضا پنج سال ما$30-میلیون-عامل قرارداد جولای 1 و احساس سالم و آماده حتی در این وقفه.

“من بیش از حد نگران گفت:” مایرز. “من می تواند خیلی بیشتر نگران اگر من کار نمی کند ، من یاد گرفته ام که بسیاری از آنچه که من نیاز به انجام این کار برای سالم ماندن.

“وجود دارد freak آسیب, اما من سالم ماند و آن را تا حد زیادی به کار با تغییر آنچه که من انجام دهید ، من مطمئن هستم که ما (NHL بازیکنان’ Association) همه چیز را قبل از اینکه بچه ها به آتش انداخته — اگر ما قادر به بازگشت.”

اگر این فصل به طور منظم است برگزار شده Canucks خواهد ادامه پیگیری های خود را اول حذفی اسکله در پنج سال. آنها با نشویل برای نهایی کنفرانس غرب وحشی-کارت نقطه با 78 امتیاز هر کدام که فصل متوقف شد.

اما شکارچیان نگه tiebreaker با تنظیم برنده و اگر به طور منظم فصل بود قربانی این Winnipeg Jets با 80 امتیاز و شکارچیان ادعا می کنند این دو وحشی-کارت لکه های.

اگر صندلی از طريق تعيين درصد برنده است که بعید به نظر می رسد کناکز خواهد بود سوم در این بخش و در صورت دوم-کشت Edmonton Oilers در باز گرد.

اگر به طور منظم فصل نتیجه گیری مایرز معتقد است کناکز یک پا تا در پیشبرد برای این پست از فصل است. او موجب اقتدار سریع توسعه کوین هیوز و الیاس Pettersson حق رقابتی مخلوط و احساس مناسب در اتاق.

“ما خودمان را به عنوان یک حذفی تیم گفت:” مایرز. “من واقعا دوست گام های ما ساخته شده است. ما جوان هسته بازیکنان از جمله رانندگان و تیم توسعه خود را بیشتر از مردم انتظار داشتند. ما بیشتر سازگار در تیم ما بازی. که فاقد یک بیت در شروع است.”

در سطح شخصی مایرز است که ساخت بیشتر از یک سوم-جفت شدن نقش.

او 21 امتیاز (6-15) در 68 بازی در این فصل. او برای اولین بار در را-aways دوم در بازدید و سوم در عکس های مسدود شده. او Corsi-برای رتبه بندی در حتی قدرت جن اختیار است سوم میان تیم defencemen در 48.6 درصد صحبت می کند که به دفاع از بیش از بازیابی pucks و سپس پرش به بازی.

“شما سعی می کنید برای اجرای یک طرز فکر برای بچه ها جوان تر به انجام همه چیز شما می توانید به برنده جام استنلی گفت:” مایرز. “این بدان معناست که هر چه نقش شما داده می شود را انجام دهید با آن در هر روز است.”

نقش همراه با درک باشگاه جهت.

مایرز به اندازه کافی سهام در این بازی به عنوان یک کلدر برنده جایزه به تحمل یک نفس و سختی برای آموزش اما این مورد نیست. از جلسات اولیه با مربی تراویس سبز و دستیار نولان Baumgartner که دسته به دفاع وجود دارد فوری احترام متقابل و تمایل به باشگاه را به سطح دیگری.

“اولین چیزی که ایستاده است که شما می توانید بگویید که در هر دو بازی کرده بود بازی گفت:” مایرز. “آنها باید درک خوبی از چگونه همه چیز کار می کنند و چه بازیکنان طریق به صورت روزانه در طول فصل. از آن ساخته شده آنها را خیلی نزدیک.

“و من پیدا کردم بسیار سریع هنگامی که من به این تیم پیوست که هر مکالمه من تا به حال بسیار آسان و صادقانه. آن را تقریبا به نظر می رسید مثل من صحبت شد به یکی از بچه ها در اتاق.”

تشنگی برای دانش به حفظ بهبود خسته نمی کند.

“او که پذیرای سخت” سبز گفت: در ژانویه سفر جاده ای. “ما می توانم در یک مقدار زیادی از ویدئو با او و او از آن لذت می برد. این بازی است که به طور مداوم در حال تغییر است. D-منطقه پوشش کمی متفاوت و توهین آمیز-منطقه بازی می کند و چگونه شما را به بازی در آن منطقه واقعا تغییر در طول چند سال گذشته.

“بچه ها که در لیگ یک در حالی که باید به اندازه کافی هوشمند به درک که. و یه چیز خوب در مورد مایرز او واقعا به یادگیری شده است و علاوه بر این خوبی.”

bkuzma@postmedia.com

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>