بن Kuzma: وفاداری دو طرفه قرارداد خیابان برای Canucks, Markstrom


ونکوور کناکز بانکی هستند در بلند مدت اعتماد برای کمک به امن netminder یعقوب Markstrom برای تمدید قرارداد. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

ونکوور کناکز بانکی هستند در بلند مدت اعتماد برای کمک به امن netminder یعقوب Markstrom برای تمدید قرارداد

وفاداری یک خیابان دو طرفه خالی از چراغ قرمز و توقف علائم.

به عنوان رمان coronavirus همه گیر همچنان به فشار احتمالی از سرگیری NHL فصل به جولای — ایجاد پیچیده برنامه ریزی و شهرستان میزبان سایت سناریو برای بازی در خالی کردن عرصه برای جبران درآمد از دست رفته — ونکوور کناکز بانکی هستند در بلند مدت اعتماد برای کمک به امن netminder یعقوب Markstrom برای تمدید قرارداد.

و حتی اگر حقوق و دستمزد کلاه سقف باقی می ماند در ایالات متحده$81.5 میلیون و نه افزایش به $84-$88 میلیون به عنوان پیش بینی دو روز قبل از فصل قرار داده شد در مکث مارس 12 تحسین متقابل و احترام بین Canucks’ goaltender و حق رای دادن هرگز منحرف.

می تواند که کمک به انجام یک معامله با 30 سال بدون محدودیت آزاد است که کناکز’ با ارزش ترین بازیکن این فصل و به طور کامل بهبود از یک ماه فوریه مصدومیت زانو?

“در آن نقش بخشی” مدیر کل جیم Benning گفت. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک فرهنگ اینجا و ما گام در مسیر درست است. و یعقوب است که بخش بزرگی از آن با چقدر سخت او رقابت و چگونه دوست خوبی او در اتاق است.

“این یک سال سخت برای او با پدرش بیمار شدن و داشتن به ترک این تیم و پس از آن قصد بازگشت دوباره به خانه هنگامی که (پدر خود) به تصویب رسید. و بازی کردن آخرین سال قرارداد خود را آسان نیست و این که می گوید زیادی در مورد این فرد و شخصیت او.”


یعقوب Marksrom استراحت است و rehabbing در سوئد در طول توقف.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

تحت شرایط عادی Markstrom را انقضای 3.6 میلیون کلاه ضربه خواهد یک افزایش بزرگتر اینجا و یا در رایگان آژانس اما امروز NHL است به دور از عادی. اگر فصل کاملا scuttled $1 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته را تشدید سپردن برای بازیکنان قرار داده و بسیاری از تیم ها در کلاه جهنم.

Markstrom صفوف با رابین Lehner, ($5M کلاه ضربه) و برادن هولتبی ($6M) اما cash-strapped تیم نمی تواند باک تا برای بالا اوفا جلو. حتی مدت-برای-حقوق و دستمزد ارز خواهد بود مسئله. که می خواهم به نشانه ای دیگر برای پول کمتر و سپس در لیگ هاکی مربوط به درآمد ارتجاعی?

آنچه که به ندرت در شک بودن در جای مناسب در زمان مناسب است.

در AHL, Markstrom بود که اغلب دارای برچسب بهترین دروازه بان بازی NHL. در Utica, n. y. او backstopped ستاره های دنباله دار به 2015 کلدر نهایی جام حذفی. در ونکوور او فهرستی nod بیش از ادی نبود که نیاز به یک قرارداد جدید و رسیدگی شد در 2015 پیش نویس است.

Markstrom در آغوش ارشاد از دروازه بان مربیان Rollie Melanson دن Cloutier و یان کلارک و بالغ شده است به عنوان یک بازیکن و فرد است. او یک بار خاردار ارتباط با رسانه انتقال به اتفاق آرا انتخاب به عنوان باشگاه Masterton جایزه نامزد در فصل گذشته به عنوان بازیکن که بهترین نمونه کیفیت از پشتکار و مردانگی و فداکاری است.

همه که مورد آزمایش قرار گرفت Feb. 18. کناکز و Markstrom اردوگاه توافق برای تمدید مذاکرات تا پایان این فصل است. در یک دنیای کامل معامله می شده اند انجام می شود قبل از فصل بود متوقف شد.

“من می خواهم به یک قرارداد بلند مدت و می دانید آنچه که من قصد دارم برای انجام این کار برای چند سال” Markstrom گفت: طی یک ویدئو کنفرانس از اهل سوئد است. “اما این مورد در حال حاضر و امیدوارم ما به عقب بر گردیم ،

“آن بوده است در حالی که از من مانده است بدون قرارداد اما من در این وضعیت قبل از. وجود دارد بدیهی است که عدم قطعیت در حال حاضر با چه هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند.”

یکی از یقین است و احترام متقابل است.

“هر بازیکن می خواهد به بازی در یک تیم است که به شما کمک می کند که شما می آیند تا در سیستم و لیگ بنابراین بدیهی است که شما می خواهید به بازی برای کسی که می خواهد شما” گفت: Markstrom. “من فکر می کنم یان کلارک یکی از بهترین در جهان است.

“کار کردن با او را هر روز یک امتیاز است. او انتظار دارد که بسیاری از شما اما من واقعا دوست دارم که. این زمانی است که من خودم برای تبدیل شدن به بهتر است.

“من بسیار راحت در ونکوور برای اطمینان حاصل کنید. در ذهن من من می خواهم به ماندن — که هدف من است. و در این فصل هنوز تمام نشده. ما می خواهیم به فشار برگشتی و به مردم چیزی به تشویق و 100 درصد از طرز فکر من است. من هنوز یک Canuck و افتخار کنیم.”

اما همدلی برای COVID-19 بحران غالب Markstrom طرز فکر. سوئد در ابتدا در زمان بیشتر رویکرد باز به فاصله فیزیکی — رستوران ها و مدارس و بارها باز مانده است — اما مثبت-تست موارد مشخصی.


یعقوب Markstrom باعث صرفه جویی در نشویل شکارچیان به جلو نیک بنینو (13) در ماه فوریه است.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Markstrom نیست اسکیت, اما با این نسخهها کار با مربی خود را به ماندن ذهنی و جسمی تیز. و خوب بودن شهروند جهانی است که به عنوان مهم به عنوان یک standout دروازه بان.

“با تمام چیزهای دیگر, هاکی تبدیل شده است که مهم است و نوع ثانویه” گفت: Markstrom. “دیدن بيمارستان و چه همه کارگران خط مقدم را انجام دهد و من به خصوص به دنبال ونکوور بسیار نزدیک است.

“کسب و کار در حال مبارزه و مردم در حال از دست دادن اعضای خانواده و پس از آن (قرارداد) است قطعا در نظر گرفتن صندلی عقب با همه چیز که در جریان است. من می خواهم همه را به بیرون آمدن از این.”

Markstrom را هموطنان شده اند اسکیت در سوئد اما او معتقد است که وجود دارد درک کافی برای نگه داشتن COVID-19 شماره از سریع تشدید. شده است که در این سرود در ونکوور پس از فاصله گرفتن حکم در محل قرار داده شد در ماه گذشته.

روز شنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش 71 مثبت جدید-موارد آزمون برای تقویت کل استانی به 1,795. وجود دارد که 46 نفر در بخش مراقبت های ویژه و سه مرگ و میر را مطرح مجموع به 90. در تشویق طرف 1,079 باید به طور کامل بهبود از COVID-19.

“با قواعد مستند آنها (شهروندان) را کمی طولانی تر دسته سه تایی از کشورهای دیگر گفت:” Markstrom. “مردم هنوز هم کار در اینجا و شما ببینید مردم خارج و در مورد. اما است که همه در مورد آن هوشمند است. همه ما در حال رشد و حرفه ای. همه به عهده دارد.”

Markstrom در زمان همان رویکرد با پارگی منيسک رنج می برد در یک 9-3 پیروزی بیش از بوستون برونز در فوریه. 22 در راجرز آرنا.

در اوایل اول دوره مبارکه دیوید Pastrnak به ثمر رساند در یک deke که مجبور Markstrom به کشش در طولانی مد. او احساس ناراحتی زانو در دوره دوم و سوم.

“من احساس آن کمی سفت و با 10 یا 15 منهای چپ من گفت بچه ها شروع به مسدود کردن برخی از عکس های به دلیل زانو نبود احساس بیش از حد خوب” به یاد می آورد Markstrom که به پایان رسید و با 34 موجب صرفه جویی در و شد در حال اجرا در پس بازی آدرنالین. “من مطمئن هستم که آنچه در آن بود اما نه با هر چیزی مهم است که ما نمی تواند ثابت. زمان بهترین نیست برای رفتن برگشتی.”

اما در یک پرواز طولانی به مونترال روز بعد با زانو محکم به سمت راست.

“من فکر نمی کنید بهتر است در تمام” گفت: Markstrom. “من از خواب بیدار شدم و صبح روز بعد و احساس ما نیاز به یک تصویر به مطمئن شوید که ما را خراب نمی کنه. من امیدوار بودم این چیزی بود و چیزی که من می تواند بازی را از طریق.”

Markstrom نیست تمرین در فوریه. 24 NHL تجارت مهلت و تیم آن را به نام تعمیر و نگهداری بعد. او پرواز را به ونکوور برای MRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی) و پس از آن تا به حال یک جزئی روش برای ایجاد ثبات در مفصل زانو است. بهبود هدف این بود که چهار هفته است.

“همه چیز را صاف و من یک روز بد در نوتوانی” گفت: Markstrom. “هدف من این بود برای بازی در کالیفرنیا در یکی از کسانی که پشت به پشت ها (مارس 20-21).”

اضافه کاری — Benning بود اکتشافی بحث و گفتگو با کالین کمپبل NHL مدیر هاکی عملیات روز چهارشنبه در مورد ونکوور اینکه ممکن است سایت به میزبان بازی ها باید فصل رزومه در ماه جولای. گزارش ذکر شده اند ادمونتون به عنوان ارجح آرام بخش محل.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>