بن Kuzma: Kesler را گرامی بودن افتخار برای خود Canucks تاثیر


رایان Kesler شد همه لبخند در هنگام بازی برای ونکوور کناکز در برابر واشنگتن پایتخت در Oct. 29, 2011. Ric ارنست / PNG

“من همه چیز را من تا به حال به آن شهر ، و من می خواهم به یاد می شود به عنوان یک پسر که همیشه با قلب و روح خود را در هر شیفت و یک پسر که می توانید هر چیزی را به نفع خود.” — رایان Kesler در کار خود را در ونکوور

هنریک و دانیل Sedin می دانستم که زمانی که می گویند در هنگام.

ایجاد یک حق رای دادن استاندارد برای تولید و حرفه ای — و بیش از نقاط عطف با 1,330 و 1,306 به طور منظم فصل بازی بود که منجر به 1,070 و 1,041 امتیاز — اجازه دو بازی بزرگ بازیکن برای ترک در شرایط خود و با بدن سالم و ذهن برای ورود به فصل بعدی شگفت انگیز خود را زندگی می کند.

نهایی ونکوور کناکز’ افتخار از تعداد آنها مطرح شده به rafters چهارشنبه در راجرز آرنا ادای احترام اتصالات به شور سوئدی که رهبری با مثال روشن و خاموش کردن یخ باقی می ماند و قهرمانان از علل خیریه. وجود دارد هرگز یک شک آنها خواهد بود مورد تحسین قرار گرفته به صورت یک میراث باور نکردنی.

که پرسش: از کجا کناکز رفتن از اینجا به افتخار ستاره سابق هنرمندان?

روبرتو سیدنی و رایان Kesler خواهد هر دو کسب نظر به صورت حلقه ای از افتخار و نیوجرسی بازنشستگی اما واقعیت این است که هر دو در نهایت می خواستم از ونکوور را بالا بردن شک و تردید در برخی محافل.

و هیچ کس بیشتر پلاریزه از Kesler.

او 393 امتیاز (182-211) در 655 به طور منظم فصل بازی ها گره خورده است و برای 11th در تاریخ حق رای دادن. وجود دارد سه Selke جایزه نامزد دو بازی همه ستاره ظاهر و تیم جوایز به عنوان MVP (2009) و بیشتر هیجان انگیز بازیکن (2011). اما همه که اغلب تحت الشعاع قرار توسط سر و صدا.

در بهترین Kesler بود 41-هدف گلزن یک Selke برنده و یک نیروی غالب که در میان 11 از 14 گل در یک سال 2011 سری حذفی سلطه نشویل شکارچیان. او بازی را از طریق هر تصور درد و آسیب و باسن خود هستند و چنین ظروف سرباز یا مسافر است که کار خود را به احتمال زیاد به یک نزدیک در سن 35 سالگی.

در بدترین حالت خود را Kesler بود مودی و brooding مرکز توجه بیش از حد. موشکافی کردم به او و خانواده اش و خود را در ژوئن 27, 2014 تجارت به آناهایم شد پیچیده تر از این روایت کسی به سادگی پریدن از کشتی به تعقیب جام استنلی.

“من نمی خواهم به یاد می شود به عنوان یک مرد که خواست برای تجارت — که برای مطمئن گفت:” Kesler. “دو سال گذشته واقعا سخت بر من از نظر جسمی و ذهنی به یک نقطه که در آن من متنفر بازی. و در حال حاضر من به نقطه ای که من دوست دارم آن را در راه های مختلف.”

در یک آشکار مصاحبه از او میشیگان صفحه اصلی عاطفی Kesler آمد پاک در Canuck حرفه ای تمایل خود را به ارتباط مجدد با شهرستان و چگونه او می خواهد به یاد آورد:

س: شما یک پادکست با کوین Bieksa ما صدای شما بر روی امواج رادیو و تلویزیون و شما در محلی آگاهی است. این است که توسط طراحی ؟

یک: پادکست گفتن من طرف داستان و چگونه همه چیز رفت. من رفتن به ون حداقل یک بار در ماه. من مربیان هنوز هم وجود دارد پسر من (Ryker) متولد شد وجود دارد و آن را هنوز هم یک خانه دوم برای من و خانواده ام. من قاب شده بود به عنوان پسر بد. بدیهی است که خواسته و ستد می شود اما آنها (طرفداران) نمی دانم جزئیات و چرا. آن (پادکست) است که قادر به توضیح هو شدن و صدمه دیده از آن و چیزهایی که در رسانه ها که قطعا نیست درست است.

س: در فصل آخر جان Tortorella محروم شما از ‘A’ به عنوان جایگزین کاپیتان. معمولا یک گروه رهبری تصمیم گیری است. چه اتفاقی افتاده است ؟

یک: من یاد گرفتم که در مورد آن در مرکز یخ در دایره و کشش با این تیم است. او گفت: آن را بدون درک. این مرد نمی دانست که من تا به حال یک ‘A’ در این تیم پس من 22? و در حال حاضر من 30 و شما در حال گرفتن آن را بدون هیچ دلیل ؟ من نشسته در آن شب. من پس از آن مواجه او را در دفتر خود. من تا به حال عشق و نفرت با Torts و من فکر می کنم او فوق العاده خوب انسان است. او خود را محافظت می کند بازیکنان و مراقبت اما ما رد و بدل FUs و او به من گفت که او F-بالا برده و راه او را همه چیز.

او می دانست که من از آینده بود و در پایان سال او حتی به سمت من آمد و گفت: ‘اگر من و شما سال آینده شما ‘A’ بازگشت. هنوز هم به این روز من هیچ نظری ندارم که چرا او آن را در زمان (‘A’) دور است. آن صدمه دیده است. آن را عجیب و غریب.


رایان Kesler از آناهایم اردک راه می رود به تیم, اتاق پانسمان خود را قبل از بازی NHL در برابر ونکوور کناکز در راجرز آرنا در دسامبر 1, 2016.

جف Vinnick / PNG

س: شایعات swirled در بازی های المپیک سوچی است که شما می خواهم به صرف یک هیچ-تجارت بند منتقل می شود در این مهلت که شما نیست. چرا ترک ؟

یک: من نیاز به حرکت می کند. من نمی نیاز به ناپدید می شوند اما من نیاز به یک پایین کلید زندگی. من می خواستم به تمرکز بر روی خانواده من و همسرم, Andrea است از سن دیگو به طوری که انتقال آسان بود. و با بچه ها که همه را به بازی می آید. آن دشوار است برای کودکان و نوجوانان در ونکوور زمانی که پدر شما در نقش Canucks. من نمی خواهم آنها را به سرگرم کننده ساخته شده از در مدرسه اگر من تا به حال یک بازی بد است. فقط چیزهای شبیه به آن. زیادی به آن رفت.

من می خواستم برای رفتن به یک تیم است که تا به حال یک شانس برای برنده شدن. من نمی خواهم برای رفتن در 35 و برنده مسابقات قهرمانی. من می خواستم به یک دلیل بزرگ چرا ما برنده خواهد بود. من فکر می کنم من نیاز به یک تغییر و تیم نیاز به یک تغییر دهید. و با جهت رفتن آنها من واقعا فکر نمی کنم من در برنامه های خود را.

س: لیست خود را از صدمات و جراحی به عنوان طولانی به عنوان دستاوردهای خود را. چگونه انجام شما می خواهید به یاد در ونکوور?

یک: واقعا فقط یک پسر که در سمت چپ همه چیز در خارج وجود دارد, بدون توجه به آنچه. حتی در سال گذشته بکشد تا آخرین بازی نوار کاست در برابر ادمونتون. من معامله در مهلت — من اما من نمی کند و من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است که داستان دیگری است — اما تمام راه را تا آخرین شیفت که من ایفا کرده است. من همه چیز را من تا به حال به آن شهر ، و من می خواهم به یاد می شود به عنوان یک پسر که همیشه با قلب و روح خود را در هر شیفت و یک پسر که می توانید هر چیزی را به نفع خود.

ما تا به حال برخی از بهترین تیم ها در Canuck تاریخ است. من فقط می خواهم به یاد آن مرد که شکوفا به عنوان اولین پیش نویس دور انتخاب کنید. من فقط قرار بود یک سوم خط و تبدیل به یک بازیکن کامل تحت آلن (Vigneault) و ریک (Bowness).

من ساخته شده آن را از طریق لیگ با قلب من و من اراده. و از من خواست خودم را به یک شات خوب چون من یکی ندارد. من شات بیش از 100 pucks یک روز به یکی از بهترین عکس ها در لیگ.


رایان Kesler از Anaheim Ducks واکنش نشان می دهد پس از ضربه با چوب در دوره سوم از یک بازی در برابر شعله کلگری در هوندا سنتر در دسامبر 29, 2017 در آناهایم, کالیفرنیا.

Sean M. Haffey / گتی ایماژ

س: هیپ متداول عمل جراحی ممکن است شما را در قفسه در این فصل و قرار دادن حرفه ای خود را در شک و تردید. آیا شما انجام می شود ؟

یک: من تا به حال کلاس 4 آرتروز و من آن را به حال در سه سال گذشته. MRI نشان نمی دهد اما من تا به حال 12 استخوان تراشه در آن وجود دارد و من بر روی آن (فصل گذشته) و من فقط ایجاد آسیب و از طریق درد را چون من تا به حال (هیپ) جراحی (2017) و از آن بدتر است. من نمی تواند راه رفتن و یا انجام هر کاری است. من تا به حال (2019) روش و آن را به بهترین تصمیم گیری, اما من می دانستم که آن را به زندگی حرفه ای من در معرض خطر و من می دانستم که من تا به حال احتمالا من آخرین بازی که من خواسته Jovo (اد Jovanovski) و افرادی که آن را به حال.

من تا به حال آن را انجام داده به من با کیفیت زندگی بازگشت. من می توانید با بچه های من و من راه رفتن را بدون نیاز به نشستن هر دو دقیقه. من می توانم انجام آنچه که من کاملا عاشق (هاکی) تمام زندگی من, اما من خوب حداقل برای 20 سال آینده و من احتمالا نیاز به چیزی انجام می شود.

س: شما هرگز می گویند هرگز بنابراین آنچه که باید رخ دهد را برای شما به بازی نهایی دو سال از اردک خود را معامله ؟

یک: من حتی skated. من در تجهیزات یک بار با پسر من و من حتی نمی را یک گام وجود دارد و من به نوعی دلسرد شدم. من آموزش شده است اما گفت که من فقط چمباتمه 115 پوند تنها در تلاش برای ساخت قدرت ، زمانی که من می آیند تا برای هنک و دنی نیوجرسی بازنشستگی من قصد دارم برای دیدن من مربیان دوباره و پیشبرد برنامه های من. من عشق را به عقب می آیند و بازی می کنند ؟ کاملا. اما من فقط صادقانه نمی دانم اگر من می توانم. که سخت است برای من می گویند.


از طرفداران نشان می دهد او را نشانه ای برای رایان Kesler به عنوان ونکوور کناکز اسکیت قبل از بازی Detroit Red Wings on آوریل 20, 2013.

جری Kahrmann جری Kahrmann / استان PNG

س: در میان بررسی بازی های عدم قطعیت و دنباله شما تبحر در ونکوور هستند و شما در صلح ؟

یک: من در حال حاضر اگر من می تواند هرگز به بازی دوباره بازی. اما من از طریق جهش. آن سخت است. همه می پرسد آنچه که من دست. این پوشش در سراسر از (جاناتان) Toews یا (سیدنی) کرازبی یا (Connor) McDavid و به دنبال آنها و فقط مایل به رقابت و بهتر از آنها که شب. من از دست رقابت و انرژی عصبی شما قبل از بازی و قبل از اولین نتیجه نهایی بازی. این است که عجله و احساسات است.

س: Alex باروز است که در حلقه افتخار است. چه آن را به معنی اگر شما به رسمیت شناخته شد در برخی از مد توسط Canucks?

یک: آن شگفت انگیز بود برای دیدن با مته سوراخ کردن — آن را به خوبی سزاوار با آنچه که او تا به حال برای غلبه بر فقط آن را به NHL و به ماندن وجود دارد. برای من 100 درصد آن را به معنای زیادی به رفتن در آن یخ و دایره کامل آمده است. این امر می تواند یک پایان خوب برای زندگی حرفه ای من.

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان