Olli Juolevi به دست آورده postseason ارتقاء به ادمونتون hub. Jason Payne / PNG

او همواره smart player و ما تو را دیدم در scrimmages که او وقار با جن. و حتی اگر سرعت برداشت تا بازی با بازیکنان NHL او قادر به تنظیم حق دور بود و واقعا خوب شد.’ — Canucks GM جیم Benning در Olli Juolevi.

روایت در Olli Juolevi در نهایت تغییر کرده است.

از طولانی شدن بحث در مورد چپ-شات defenceman بودن آسیب زده و تا حدودی مشکوک به عنوان مخالف به تبدیل شدن به یک نخست-زمان چشم انداز بحث و گفتگو منتقل شده است. آن را از آنچه که بود نگه داشتن Juolevi از فشار برای NHL نقطه به اینکه واقع بینانه بخشی از ونکوور کناکز آینده فهرست.

سلامت کمک کرده است تا پس از بازگشت و عمل جراحی زانو دو سال گذشته است. بنابراین تا به حال بازی. پنجم انتخاب در سال 2016 NHL پیش نویس نه تنها نگاه و صدا راحت تر در این اردوی آموزشی با بهبود قدرت, گشاد گشاد راه رفتن و اعتماد به نفس او بخشی از 30 بازیکن پس از فصل فهرستی و دیگر بخشی از یک بحث در مورد خود بازی.

“ما می توانید ببینید کار او قرار داده و او را بزرگتر و قوی تر” Canucks مدیر کل جیم Benning روز دوشنبه گفت: از ادمونتون. “او همواره smart player و ما تو را دیدم در scrimmages که او وقار با جن. من فکر کردم او واقعا خوب است و مربیان باید دیده می شود همان چیز است.

“و حتی اگر سرعت برداشت تا بازی با بازیکنان NHL او قادر به تنظیم حق دور بود و واقعا خوب شد.”


بازی بعدی

چهارشنبه | نمایشگاه

ونکوور کناکز مقابل Winnipeg Jets

7:30 بعد از ظهر, راجرز محل ادمونتونتلویزیون: SNET رادیو: SNET 650 AM


در حالی که Juolevi و Jalen Chatfield را به صورت یک تک خال سیاه و سفید اضافی در جفت شدن برای شیوه های پیش از مقدماتی دور بازی مقابل مینه سوتا وحشی آنها گرفته اند قابل توجه حرفه ای مراحل. Juolevi, 22 و undrafted راست شات Chatfield, 24, باید جایگزین سمت چپ عکس گیوم Brisebois, 23, و اشتون Sautner, 26, چه کسی را ندارد پس از فصل کاهش دهد.

“به خوبی به عنوان در حال حاضر به نظر می رسد که راه” اضافه شده Benning. “ما فقط می تواند خاموش کردن آنچه که ما دیده ایم در چند هفته گذشته. Sautner بود یک پسر ما تماس بگیرید و پس از آن بود Brisebois اما در اردوگاه شیوه های Juolevi و Chatfield و Brogan Rafferty ramped آن است.”

Brisebois تا به حال هیچ امتیاز در هشت بازی NHL فصل گذشته. و در این کوتاه AHL فصل او تا به حال 15 امتیاز (4-11) در 48 گردش ولی بازی هنوز به آینده و مهم توسعه گام. محدود رایگان agent بود به دست آورد و در دور سوم 2015 پیش نویس با یکی از دو میدارد از کارولینای طوفان در ادی عدم تجارت است.

این undrafted Sautner دارای سه کمک در 23 حرفه ای بازی NHL و بدون محدودیت رایگان agent. و با سمت چپ نیز ورزشی اوفا اسکار Fantenberg و Jordie بن به عنوان سومین گزینه های جفت شدن — بن خواهد شد بازگشت به ونکوور به قرنطینه قبل از اینکه دوباره این باشگاه پس از نامزدش می دهد تولد در دالاس — و نخست چشم انداز جک Rathbone در افق حرفه ای که نور در انتهای تونل طولانی برای Juolevi دیگر یک قطار.

“از آن خوب بوده است” گفت: Juolevi. “بدیهی است که من یادگیری بسیاری از چیزهای جدید و تمام تماس و شیوه های خوب بوده. من به دانستن از بچه ها که اینجا بوده و است که کمک می کند تا بسیاری. و گرفتن مقدار زیادی بیشتر 5-در-5 مسائل کمک کرد — به خصوص در scrimmages.

“این واقعا به من کمک بازی. شیوه های سخت بودند و این یک چیز بزرگ برای من است که برای فعال ماندن در همه زمان ها و اعتماد خودم با بیشتر بچه ها با استعداد.”

“او تا به حال خوب اردوگاه و من خوشحال با آنچه که من دیده ام” اضافه شده Canucks مربی تراویس سبز. “آن را هر روز و فشار بهتر باشد و من دیده ام برخی از گام.”


Olli Juolevi استراحت بر روی یک زانو در پایان یک جلسه آموزشی در دومین روز از Canucks اردوگاه آموزشی در صرفه جویی-در-غذاهای عرصه Victoria, سپتامبر 14 2019.

جری Kahrmann / PNG

Juolevi از دست رفته هشت اهل بازی در یک 2019-20 فصل کوتاه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. او موفق 25 امتیاز (2-23) در 45 بازی و افزود قوی تر مجازات-کشتن حضور او در این باشگاه در عکس های مسدود شده — به صورت یک واحد است که در عمل فقط در 80.6 درصد بهره وری.

ستاره های دنباله دار شدند ششم در رده که در Northern Division, جایی که آنها به پایان رسید و سوم در 34-22-3-2. Juolevi آموخته است که رها کردن در مقابل عکس به عنوان حیاتی به عنوان اولین خروجی منتقل می کند.

“من همیشه می گفت من می خواستم به یک مرد که می توانید انجام دهید که بیش از حد” تاکید 6-پا-3, 198 پوند فین. “این یک چیز بزرگ است که می تواند کمک به برنده بازی شد و یک سال خوب را در این راه برای من است. من می خواهم به اعتماد بیشتر در منطقه دفاعی و من یک فرصت برای نشان دادن آنچه که من کردم. من فقط نگهداری ساختمان اعتماد به نفس.”

پس از یک فصل در فنلاندی نخبگان SM-Liiga با TPS تورکو که در آن Juolevi بود هدایت سابق Canucks defenceman سامی سلو, microdiscectomy به عمل جراحی در اواسط ماه ژوئن 2018 پس از آموزش آسیب های کاهش انتقال خود را به آمریکای شمالی بازی با ستاره های دنباله دار. او این کار را نکرد تا سطح شیب دار آموزش تا اواسط ماه اوت ، اما 13 امتیاز (1-12) در 18 بازی نگاه امیدوار کننده است.

Juolevi سپس دچار زانو دردی که ناودان به تخته on Nov. 17, 2018. تشخیص اولیه یک آسیب دیدگی جزئی شد و او می رود به کنار سه تا چهار هفته است. پیگیری تشخیص نشان داد پارگی منيسک. او تحت عمل جراحی زانو Dec. 18 و از یک تا شش ماه.

لگن بیماری در ماه دسامبر گذشته به نظر می رسد جزئی در مقایسه ،

“کسانی که آسیب چیزها گاهی اوقات سخت به بحث در مورد” اعتراف کرد Juolevi. “هر بازیکن دارای نوعی آسیب و من فقط نگاه نکن به آن را ندارد. من احساس می کنم واقعا خوب و استراحت واقعا کمک کرد. وجود ندارد هر چیزی که شما می توانید در مورد آن انجام دهد و شما فقط باید برای مقابله با آن است.

“هر کسی که واقعا داخل در این تیم و واقعا نمی داند چه خبر است واقعا کمک کرد.”

صبر و شکیبایی به نظر می رسد در این فصل است.

“من قادر به انجام آنچه که من انجام در بهترین زمانی که شما دریافت چیزهای خوب رفتن آن را احساس می کند راحت تر و ساده تر” اضافه شده Juolevi. “این که چگونه من همیشه بازی این بازی و می خواهید به قادر به کسانی که خوب بازی می کند. من در زمان یک گام بزرگ در این بازی دفاعی و این همیشه یک سوال برای من.

“آیا من می توانم بازی 82 بازی NHL در برابر بهترین بازیکنان؟”

روزی ما پیدا کردن. و در حال حاضر به نظر می رسد انتظار نخواهد بود زمانی که برای اولین بار ترسید.

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de