بن Kuzma: سالم Ferland خواهد بود حذفی پاداش برای Canucks — که امید


Micheal Ferland جشن یک پیش فصل هدف در سپتامبر. 26 در راجرز آرنا. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports فایل

“اگر او سالم او را به نوع بازیکن شما نیاز دارید. او می تواند در forecheck دست کشیدن از جن و ایجاد یک بازی. است که قدرت خود را در بازی. او می تواند یک کمک بزرگ.” — Vancouver Canucks’ GM جیم Benning

Micheal Ferland ساخته شده بود برای این.

او آن را می داند. مربی او آن را می داند. و بنابراین آیا NHL.

این revved تا تستوسترون-تست پست-فصل است و بر خلاف هر گونه دیگر ورزش حرفه ای. این فصل به طور منظم است که در مورد سرعت و مهارت و بدون hitters اما فصل دوم روده است را بررسی کنید. لمس جن و شما پرداخت قیمت. قرار دادن یک چوب به کسی و انتظار به انسان.

تحت شرایط عادی خواهد بود که موسیقی به Ferland گوش. اما این شده است یک فصل عادی حتی یک متوقف شد مارس 12 توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ونکوور کناکز’ چپ جناح محدود بود به 14 بازی NHL با دو تکان مغزی — یک در یک Oct. 30 مبارزه و دیگری زمانی که او تحویل نامطلوب آمار در دسامبر. 10. او سپس به طول انجامید و یک دوره Feb. 14 پس از ضربه مغزی رنج می برند علائم مانند در یک Feb. 14 مطبوع انتساب تفرج با اهل سهامداران Utica ستاره های دنباله دار.

به عنوان Canucks در انتظار بهترین خود را-از-پنج مقدماتی-دور رقابت با مینه سوتا وحشی در اواخر ماه ژوئیه آنها نیز به تعجب که چگونه Ferland احتمالا می تواند بخشی از خود را مخلوط.

وجود تشویق اخبار. 28-در سال Swan River مرد. مادری است که اسکیت و آموزش در وینیپگ منطقه و آماده خواهد بود برای اردوگاه های آموزشی در اواسط ماه جولای.

“من به او صحبت کرد سه هفته پیش و به او گفت که او به خوبی احساس” Canucks’ مدیر کل جیم Benning گفت: پنج شنبه. “اگر او سالم او را به نوع بازیکن شما نیاز دارید. او می تواند در forecheck دست کشیدن از جن و ایجاد یک بازی.

“برگشتی در حال تلاش برای خارج شدن از خود و پایان دادن سریع و قرار دادن بر روی فشار قوی forecheck. است که قدرت خود را در بازی. او می تواند یک کمک بزرگ.”

Ferland به دست آورد جولای 10 در رایگان آژانس و امضا چهار سال ما 14 میلیون دلار رایگان-عامل مقابله. کناکز بودند بانکی در 6-1, 217-پوند جناح تعقیب 40 امتیاز (17-23) او با Carolina Hurricanes در 2018-19 و 41 امتیاز (21-20) با شعله کلگری در 2017-18.

و اگر او هنوز هم تا به حال تند و زننده که رگه هایی از رانندگی Canucks دیوانه در 2015 پلی آف از همه بهتر است.

Ferland در ابتدا پیش بینی شده برای فراهم کردن زمان و فضا و برای حفاظت از الیاس Pettersson و براک Boeser. که به تازگی به دست آورد J. T. Miller رفتن به چین با بو Horvat و تنر پیرسون و وجود دلایل بالا-شش خوشبینی.

اما Ferland موفق اما یک گل و سه امتیاز در 10 بازی. پس از آن ضربات مغزی است. سپس همراه با جناح تایلر Toffoli در یک Feb. 17 تجارت است.

Toffoli به سرعت در جای پای برابری با میلر و Pettersson و تا به حال 10 امتیاز (6-4) در 10 بازی. Boeser پیوست Horvat و پيرسون به بازی می رویم اما نمی نمره نهایی خود را در 12 بازی با وجود یک جفت از پنج شات گردش.

آدم tipping point pr بین آنتوان روسل و جیک Virtanen ساخته شده تراز حس و جی کاراگاه centring تایلر Motte و براندون ساتر خواهد بود خاموش شدن خط.

Ferland, Loui Eriksson, زاک MacEwen و تعدادی از اهل به یاد می آورد خواهد بود اضافی اما Ferland ممکن است حکم یک نگاه. او می تواند جای روسل که تحمل 12 – و 11-بازی هدف خشکسالی از Jan. 7 به 4 مارس.

روسل هنوز هم می تواند به کمک کشیدن Canucks به مبارزه اگر او را نمی بد مجازات است. اما سالم Ferland را خط سنگین تر نگاه کنید و بهتر forechecking.

Ferland کاهش یافت یک مصاحبه درخواست پنج شنبه و صبر کنید تا زمانی که اردوگاه قبل از اظهار نظر در مورد چالش های خود را. آن را تا حدودی قابل درک است.

پنج روز قبل از فصل خود را به پایان رسید در Utica او صحبت کرد و از نحوه تحصیل او تا به حال تبدیل شدن به پیچیده دهلیزی سیستم حسی. آن را فراهم می کند مغز با اطلاعات در مورد حرکت سر موقعیت و جهت گیری. آن را نیز تحت تاثیر قرار عملکرد موتور برای تعادل و ثبات سر و بدن است.

Ferland بود رو توسط چگونه به خوبی او رقابت در تماس با شیوه و تا به حال دلیلی برای باور او می تواند رها از تصادم نگرانی.

“من واقعا در مورد آن نگران است.” “هنگامی که من رفع این من فکر می کنم من می توانید بروید به بازیکن من در تاریخ و نه داشتن چیزهای کوچک مانند این است که دست انداز سیستم من خاموش. l قادر خواهید بود برای ضربه زدن بچه ها و بازی سبک من و نه نگران صدمه دیده است. من فکر می کنم من نزدیک است.”

سریع به جلو و چه هستند که ما به فکر می کنم ؟

خواهد شد و پنج ماه از آخرین ضربه مغزی مربوط به قسمت بود زمان کافی برای التیام ؟ چند تکان مغزی, آیا با یک ضربه به سر و یا whiplash اثر شما را بیشتر مستعد ابتلا به بعد یکی از بزرگ است که می تواند حرفه ای و تهدید.

و وجود دارد هیچ چیز مانند یک خفیف یا متوسط تصادم. تصادم یک تصادم و هیچ جدول زمانی قطعی برای مغز کبود به زخم التیام یابد.

در عین حال امیدوارم که همیشه وجود دارد.

پاتریس Bergeron بوستون برونز تا به حال چهار ضربه مغزی داشته اند همه از whiplash انواع. یکی از آخرین رخ داده در مارس 2, 2013 در زمانی که این مرکز یک آرنج به سر در یک جن پیگیری.

او فصل بعد, بازی های برگزار شده 80 بازی به ثمر رساند و 30 اهداف است.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>