بن Kuzma: سبز آگاه است که پاکسازی موانع روانی کمک خواهد کرد Canucks در پست فصل


مربی تراویس سبز نمی توانید در قرعه کشی یک برنامه کامل برای ونکوور کناکز برای مقابله با فشار روانی از NHL در وقفه. Jason Payne / Postmedia اخبار فایل

“آن را خسته کننده است و در زمان مربوط. و ما صحبت کردیم به بازیکنان ما در مورد آن است. روز وجود دارد که شما احساس می کنید به پایین و یا پایین و یا درست نیست. و این مهم است که به اذعان به آن است. آن را OK اگر شما آن احساسات — به خصوص اگر شما استفاده می شود به حرکت و انجام مسائل.” — تراویس سبز ونکوور کناکز مربی

شوخ طبعی سریع است که به آرامی بازگشت. و بنابراین است که خشک حس شوخ طبعی.

تراویس سبز متفاوت است به طور کلی مردم ، ونکوور کناکز مربی کشتی با چالش ذهنی از ماندن در منزل و درگیر ماندن در حرفه خود پس از NHL فصل قرار داده شد در مکث مارس 12 توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من در رختخواب بنشینید برخی از شب و تماشای Ridiculousness در MTV — فقط برای خنده” سبز گفت: از خارج از فصل در ارواین کالیفرنیا.

نشان می دهد فرار است. خنده دار فیلم ها ویروسی هستند به دسته تقسیم شده و میزبان در تعامل با شخصیت کاریزماتیک به عنوان مهمانان ویژه. فکر می کنم امریکا Funniest Home Videos در استروئید. گاهی اوقات شما فقط باید جدا از عدم اطمینان از COVID-19 جهان و باز کردن از پیچ.

“آن را خسته کننده است و در زمان مربوط به” بستری سبز. “و ما صحبت کردیم به بازیکنان ما در مورد آن است. روز وجود دارد که شما احساس می کنید به پایین و یا پایین و یا درست نیست. و این مهم است که به اذعان به آن است. آن را OK اگر شما آن احساسات — به خصوص اگر شما استفاده می شود به حرکت و انجام مسائل.

“اما همه جامعه است رفتن را از طریق همان چیزی که. که باعث می شود آن را آسان تر زمانی که شما به عقب ایستاده و به آن نگاه کنید. این مهم است که بچه های ما برای رسیدن به یک روال و استفاده از زمان است. و ما به چالش کشیده بازیکنان ما برای استفاده از این زمان به بعد بهتر و تعیین اهداف.

“کمک خواهد کرد که آنها را از طریق روز است که سخت است. همه ما آن را احساس کنید. من احساس می کنم این چند روز.”

حتی اگر فاز 2 لیگ پروتکل در ضربات دوشنبه با بازیکنان به طور داوطلبانه بازگشت به باشگاه امکانات برای آموزش و اسکیت در گروه بیش از شش آن را هنوز هم یک راه طولانی از رها کردن جن. تنها سه نفر از اعضای Canucks در ونکوور و آنها باید خود را آموزش رژیم بنابراین راجرز آرنا باز خواهد بود.

و برای کسانی که شاخص از خارج از کشور چرا بازگشت به کانادا در حال حاضر و در صورت اضافی 14-روز خود انزوا دوره? نیز وجود دارد فقط به فاز 3 — اردوگاه های آموزشی در اواسط ماه جولای و امیدوار سرگیری فصل در فاز 4 در پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت.

در این دوره آماده سازی برای پنج بازی مقدماتی سری در برابر مینه سوتا وحشی برای ورود رسمی 16-تیم پلی آف جام استنلی می تواند قبل از اردوگاه آموزشی عدم قطعیت است. اگر بیشتر قرنطینه حکم نیست آرامش خود انزوا برای دو هفته بیشتر نیست رفتن به محل کار برای لیگ. و این امر فشار همه چیز را در از سرگیری تقویم.

NHL می تواند انتخاب کردن برای دو hub سایت در ایالات متحده به مرحله 12 تیم در کنفرانس playdowns. به را چهار کانادا باشگاه در غرب براکت — Canucks, روغن صنعتی, شعله های آتش و جت — تقلا برای یک اردوگاه locale. و اگر مورد علاقه لاس وگاس توپی وجود خواهد داشت بسیاری از گزینه های.

وجود عرصه های اصلی و تمرین تسهیلات برای شوالیه طلایی اما فقط یکی دیگر از بازی است که ممکن است قادر به خانه NHL اردوگاه. مدیر کل جیم Benning و سبز را مطرح مفهوم.

“این یک موضوع داغ با تیم کانادا و چگونه آن را نگاه کنید — این که آیا آن را یک مزیت یا عیب و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد با قرنطینه” گفت: سبز.

چه سبز می توانید ببینید که نور در انتهای تونل طولانی عدم فعالیت.

وجود دارد دلیلی برای نگرانی در مورد وحشی رفتن 1-1-1 در فصل های سریال در برابر Canucks. مینه سوتا بود تا دوباره جوان تحت مربی موقت Dean Evason که آن رفت 8-4-0 و رهبری NHL با 43 گل در آن کشش.

اما تمرکز نمی توان در مخالفت. نه در ابتدا.

سبز مربی در برابر Evason در اهل و طلا را به دست آورد با او در سال 1997 در مسابقات قهرمانی جهان. او می داند که با وجود این وحشی نداشتن یک بازیکن در بالا 50 به ثمر رساند در این فصل از آن صحبت می کند به متعادل بهره وری از آنجا که وحشی بود و 12 گل در هر بازی. اما مجازات کشتن بود 25 و defusing چهارم-رتبه Canucks’ بازی قدرت است و کار 1 برای Evason.

“او یک مرد هوشمند و واقعا درک ذهنیت یک بازیکن گفت:” سبز. “شما می توانید ببینید که شده است وجود دارد افزایش است. این یک تیم خوب است و این چیزی است که شما می خواهید هنگامی که شما در رسیدن به این سطح. اما شما اولین تمرکز بر گرفتن تیم خود را آماده برای رفتن.

“وجود دارد رفتن به زمان به بحث در مورد حالات در طول دوره از یک اردوگاه است که رفتن به یک مقدار زیادی متفاوت است. شما باید برای قرار دادن یک برنامه در محل و شکل و زمانی که شروع به صحبت کردن در مورد آن مفاهیم.

“من برای یک ثانیه فکر که آیا من می خواهم آن (سری) به پنج یا هفت بازی. ما در حال رفتن به آن را در آغوش. ما هیجان زده در مورد آن.”

سبز مذاکرات به بازیکنان خود را به صورت منظم در طول فصل وقفه زیرا بسیاری از آنها خواهد بود رفتن به ناشناخته.

از کسانی که پیش بینی شده به صورت وحشی یا نه هنوز برای ورود NHL بازی حذفی. اما جی Beagle (85 بازی) برنده جام استنلی. J. T. Miller (61 بازی ها بوده است به بازی 7 از کنفرانس شرق نهایی در دو نوبت با دو باشگاه در حالی که دیگران با پست-فصل رزومه توجه داشته باشید عبارتند از: الکس Edler (65 بازی) و براندون ساتر (33 بازی).

آیا سبز تکیه که کهنه گروه در حال حاضر به شروع این پیام برای چه چیزی در انتظار بازیکنان جوان? بازی بازی های معنی دار شده است حق رای دادن سرود. در حال حاضر آن را به سطح دیگری. و وقتی که شما شنیدن چیزی از همسالان خود آن ممکن است طنین انداز بیشتر.

میلر در زمان جیک Virtanen در زیر بال خود را در این فصل به این دلیل که در دور اول پیش نویس میدارد مشترک بسیار مشترک در مورد تحمل سختی اهل عشق قبل از تبدیل شدن به NHL مهره های اصلی.

“من لزوما انتخاب کنید و را انتخاب کنید” گفت: سبز. “گاهی اوقات من فقط انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با یک پسر به ببینید که چگونه او را انجام می دهند. دو هفته پیش ما تا به حال بسیاری از جلسات در مورد ما defencemen و بسته های فردی برای برخی از آنها.

“شاید با یک پسر جوان شما رو بررسی کنید فقط مطمئن شوید که او را به انجام کارهای درست. یک روز من ممکن است فکر کردن سریع و تماس با یکی از بچه های قدیمی تر به دلیل آن (سری) در حال رفتن به سریع و خشمگین بود.”

سبز است رفتن به در netminder یعقوب Markstrom مسلما این باشگاه با ارزش ترین بازیکن خواهد شد که برخی از Vezina جایزه آرا. وحشی رفت با پشتیبان الکس Stalock بیش از مبارزه استارت Devan Dubnyk فقط برای رسیدن به دور مقدماتی.

“من به آنها گفتم هر دو که یک پسر است پسر ما” گفت: Evason. “من نمی خواهم که. آن مرد که در شبکه ما است ، با Dubnyk گذشته و چه Stalock انجام داده است و آنها هر دو شایسته در net.”

Evason نیست اول ذکر Markstrom یا باشگاه گلزن پیشرو در Miller وقتی پرسیده شد که در مورد سری چالش است. وحشی است مورد علاقه در یک شرط بندی نظرسنجی.

“من تا به حال الیاس Pettersson برادر (امیل) در میلواکی (AHL), بنابراین من به نوعی برخی از مجموعه ای از مهارت های است که الیاس است و چشم انداز هر دوی آنها گفت:” Evason. کسی مانند است که به حکم توجه ویژه ای از ما.

“اما سبز انجام داده است یک کار بزرگ است. آنها بسیار خوب مربی و ساختار و رقابت و جوان و ماهر و بچه ها را در مخلوط با جانبازان. و وقتی که من نگاه Markstrom من دیدن همان چیزی که ما به عنوان مرد (Stalock). این رقابت و سطح آن بسیار بالا است.

“من فکر می کنم ما بسیار شبیه و من به دنبال به جلو به در نبرد.”

وقتی که می آید به نمودار خطوط خود را سبز می تواند وضعیت موجود را با بالا و شش مخلوط و یا پرتاب موبایل و کامپیوتر.

وضعیت سلامت چپ جناح Micheal Ferland, که تا به حال دو تکان مغزی در این فصل و پس از آن ضربه مغزی علائم به پایان رسید که او فصل Feb. 14 در Utica, یکی دیگر از موضوع داغ است. او را به خوبی احساس. او اسکیت و آموزش در وینیپگ منطقه است و انتظار می رود به آماده برای اردوگاه. اگر سالم او جذاب است.

“او خواهد بود” گفت: سبز. “استراحت خوب بوده برای بسیاری از بازیکنان است. اگر او (Ferland) برای بازی آماده است و سپس آن را (شکستن) احتمالا بهترین راه حل برای او. که سخت آسیب به بازگشت از زمانی که شما خاموش است در حالی که در midseason بیش از حد.

“او در آینده هنگامی که هر کس دیگری شده است و خواهد شد که برای او خوب — اگر او آماده است برای رفتن. او را برای رفتن از طریق خشکی و خسته بودن در اردوگاه.

“آن را تقریبا مانند یک فصل جدید است. ما به چالش کشیده بازیکنان ما به بازگشت بهتر است چرا که ما به آن نیاز دارید. ما در حال رفتن به رقابت در ما صف و آن را با قرار دادن خود در موقعیت به یکی از بچه ها بازی بازی 1.

“من یک ایده از خطوط, اما ما به شما را ببینید.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>