بن Kuzma: سبز تبدیل صحبت به برنده شدن و نه فهرستی از تحولات


لوئیس Domingue آخرین NHL شروع شد و در فوریه. 18 New Jersey Devils در برابر St. Louis Blues. Domingue کردم اولین شروع خود را برای ونکوور کناکز روز یکشنبه مقابل کلمبوس. جف کاری / USA TODAY Sports

حذفی پیگیری فشارها به عنوان صدمات شروع به شمع تا برای Canucks

کلمبوس, اوهایو — آن را نمیگیرد طولانی برای رسم یک کوتاه نتیجه گیری در قبل از بازی در دسترس یکشنبه.

وجود فشار در ونکوور کناکز به انتخاب کنید تا بازی خود را و افزایش سرعت خود را در پیگیری از حق رای دادن برای اولین بار پس از فصل اسکله در پنج سال. وجود فشار برای پایان دادن به چهار بازی اودیسه با پیروزی در اینجا در برابر کت آبی به دلیل 2-2 سفر جاده را نگاه و صدا خیلی بهتر از 1-3.

و این که چرا کمی ساخته شده از برخی از بزرگ فهرستی از اخبار به دلیل برنده شدن این است که همه امور در حال حاضر و تمام است که نیاز به صحبت در مورد. و هنگامی که شما در حال 14-17-2 دور از راجرز آرنا و متناقض 4-6-2 اجرا قبل از مواجهه با کلمبوس وجود دارد به نگرانی است.

“هر دو تیم ارزش اخلاق کار و مبارزه برای نقاط” مربی تراویس سبز گفت: از شاخص برای آسیب زده میزبان که از دست داده اند 384-مرد-بازی به آسیب است. “آنها بازی بسیار خوبی را در خود ساختمان (19-12-4) و آن را برای رفتن به یک بازی دشوار است.”

جان Tortorella خواهد اطمینان حاصل شود که. سابق Canucks مربی را محور باشگاه خود را برای حفظ آن متزلزل گرفتن در فینال کنفرانس شرق وحشی-کارت نقطه.

به عنوان سبز به او نمی گویند خیلی در مورد فهرستی از تحولات متعددی وجود دارد یکشنبه.

آسیب اضطراری به خاطر یک ارتقاء از pressbox و پشتیبان گیری به پشتیبان گیری ارائه مقدار زیادی از ونکوور کناکز فهرست علوفه برای اغلب درگیر سبز.

او می تواند رفته اند به جزئیات در مورد این تصمیم به شروع تجارت-مهلت خرید لوئیس Domingue و منطق به اجازه تاچر Demko نشستن نیمه دوم به بازی برگشت.

او می توانست در مورد پیشرفت زاک MacEwen که درو در کنار جی جاسوس, و چگونه جاستین بیلی ممکن است به شکل اضطراری به خاطر معیارهای. سبز نبود انتظار می رود به فاش کردن ماهیت کاراگاه آسیب یا که رو به جلو ممکن است سوال برانگیز برای بازی برای قرار دادن در تماس برای بیلی.

کاراگاه مسدود شده یک شات در دوره دوم شنبه در تورنتو و به سمت نیمکت در ناراحتی و بیش از دو برابر شد در حالی که مشغول به کار در. او تحمل درد اما تا به حال فقط چهار سوم-دوره شیفت مجموعا 2:30 عنوان Canucks فشرده سعی کنیم حتی در 4-2 از دست دادن به Maple Leafs.

“او یک آسیب امروز (یکشنبه) که برای جلوگیری از او را از بازی گفت:” سبز.

تحت شرایط اضطراری به خاطر قوانین بیلی است که در اینجا چون کسی است که ضرب دیده و تلاش را به بازی از طریق چیزی. سبز بدیهی است که می خواهم به فاش کردن که بنابراین شما می توانید تعجب می کنم اگر آنتوان روسل یا تایلر Motte که بازی سخت بازی ها, در حال مکیدن آن را تا و بازی.

MacEwen بازی های برگزار شده است در ده Canuck بازی های این فصل و جناح دارای سه نقطه (1-2) در 10:13 از دمای یخ زمان و به عنوان فوق العاده رو به جلو است. در 20 بازی با AHL وابسته Utica ستاره های دنباله دار را محدود رایگان است 11 امتیاز (5-6). خود را فرو مجاز براندون ساتر به حرکت به عقب به میانه.

همانطور که برای 27 ساله Domingue وجود دارد همیشه یک شانس او برای بازی یکشنبه است. Demko بود مورد ضرب و شتم اهداف او می خواهم به عقب در اتاوا و تورنتو و نگاه های مختلف در شبکه یک تصمیم محتاطانه.

“کهنه مرد است مقدار زیادی از شروع لیگ و من هیجان زده برای دیدن بازی او را و او را هیجان زده برای دریافت در شبکه” سبز گفت: از Domingue.

Domingue ساخته شده خود را آخرین راه در جاده Feb. 18 هنگامی که او ساخته شده 36 موجب صرفه جویی در یک 3-0 از دست دادن به قهرمان جام استنلی St. Louis Blues. او برای چهار NHL باشگاه شده است و چشم پوشی و معامله شد.

حرفه ای شماره Domingue در bigs متوسط هستند — 3.05 اهداف-برابر میانگین و .904 موجب صرفه جویی در صد — اما 6-پا-3, 208 پوند پنبه خواهد شد و باید بیش از آن است که با Demko تلاش برای پیدا کردن خود را تکمیل بازی.

Domingue تمدید پیروزی خود را خط به 11 بازی از یک سال پیش با Tampa Bay Lightning و آن را به پایان رسید در شروع بعدی در برابر بوستون برونز. او پاک و چشم پوشی در ماه سپتامبر و فرستاده شده به افراد زیر سن قانونی.

او رسیدگی به Devils on Nov. 1 و به یاد می آورد به عقب بلک وود مکنزی اما برنده فقط سه بار در 16 ظاهر بود و پف کرده 3.79 GAA و .882 موجب صرفه جویی در صد. قرار داده شده در چشم پوشی دوباره او اختصاص داده بود به اهل و سپس Canucks تلفن آمد.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>