بن Kuzma: سبز تلاش می کند تا ابتدا Canucks’ مربیگری خارش در طول COVID-19 بحران


تراویس سبز است افزایش سرعت سیستم های استراتژی در طول برنامه توقف. Jason Payne / فایل های PNG

‘مربیگری طرف است که همیشه وجود دارد. من شروع به رسیدن به مربیان ما و تفکر کمی خارج از جعبه در چگونه ما می توانیم این زمان استفاده از مولد’

تراویس سبز نصب شده Netflix بر روی iPad خود را.

در اخبار ورزشی خلاء میان رمان coronavirus همه گیر — و بیشتر مکث در NHL فصل را با خود به انزوا فرمان برای بازیکنان هدفمند برای پایان دادن به جمعه در حال حاضر به تمدید مارس 6 — سرگرمی خروجی رانده ونکوور کناکز مربی اخبار.

“من به تماشای یخ نگهبان و من آن را کردم در لیست من برای رسیدن به برخی از بچه های من با بازی و با تشکر از آنها” سبز گفت: از خارج از فصل در ارواین کالیفرنیا. “هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق آن و بازی با آن بچه ها را فراموش کرده ام و یا درک نمی کنند آنچه آنها را از طریق رفت.”

برای سبز که همه در هدایت باشگاه خود به خود برای اولین بار پس از فصل ظاهر در پنج سال مجبور به حاشیه در مارس 12 بود دل و روده-پانچ چون قدر از بحران بهداشتی در سراسر جهان تنها با شروع به طنین در شمال امریکا است.

در فوریه. 29 بیمار مبتلا به COVID-19 در واشنگتن درگذشت, به مناسبت اول مرگ و میر در ایالات متحده است. از روز شنبه وجود دارد 64,775 مورد تأیید و 910 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

در قبل از میلاد وجود دارد 42 مثبت جدید موارد آزمون جمعه آوردن مجموع به 659 در حالی که 14 فوت کرده اند.

“آن بوده است و تقریبا دو هفته و آن را احساس می کند مانند آن بوده است دو ماه به صداقت” گفت: سبز. “اول هفته تا 10 روز آن را سخت و حتی تمرکز است.”

کالیفرنیا 2,853 رمان coronavirus موارد 64 مرگ و میر است و در stay-در-خانه lockdown mode. روز شنبه, NHL همچنین اعلام کرد پیش نویس ترکیب لیگ برتر جوایز و پیش نویس شده است به تعویق افتاد. در حال حاضر آن را آسان تر به تصور یک فصل قرار بر توقف انتقال به توقف کامل.

“در آن زمان فقط دیدن آنچه که قرار بود در سراسر جهان, من فکر نمی کنم کسی در تلاش بود به حدس زدن آنچه ممکن است اتفاق می افتد” سبز به یاد می آورد از برنامه تعلیق. “در اتاق رسانه, من را از نظرات خود در مورد آنچه که ما نمی توانیم کنترل و نگرانی در مورد آنچه که ما می توانیم.

“که (توقف) احتمالا یکی از آن زمان که همه می خواستم به بازی خیلی بد اما نمی دانم (ویروس) شدید. ما تا به حال یک احساس از آنچه که قرار بود در بقیه جهان وجود دارد و ترس آن می تواند طولانی تر از شما امیدواریم.”

برای سبز وجود دارد زمان بیشتری برای مذاکره و پیاده روی با همسر, Sheree دختر دمار از روزگارمان درآورد Jordyn و پسران بلیک و برودی. و بیشتر وجود دارد زمان به ارتباط مجدد با کسانی که خود را در هاکی و محافل اجتماعی. اما آن را نمی طولانی برای ذهن سرگردان به میدان یخ بازی.

کناکز بسته بود با نشویل برای نهایی کنفرانس غرب وحشی-کارت نقطه زمانی که فصل را در انتظار قرار داده — شکارچیان نگه tiebreaker با تنظیم برنده — و چشم انداز از اتمام فصل و پلی آف می شود رقابتی جریان آب.

“مربیگری طرف است که همیشه وجود دارد” گفت: سبز. “من شروع به رسیدن به مربیان ما و تفکر کمی خارج از جعبه در چگونه ما می توانیم این زمان استفاده از مولد — این که آیا آن کسب و کار به عنوان معمول و یا رفتن به یک فصل جدید است.

“این واضح است که متفاوت است. شما باید زمان بیشتری را عمیق تر شیرجه رفتن به تیم خود. من یک زن و شوهر از پروژه های در رفتن با ما مربیان و تحلیلی تیم را به چند ترفند — اگر ما می آیند و بازی این فصل است.”

سبز تشبیه توقف به احساس وحشتناک زمانی که فصل به پایان می رسد و انتظارات نیست ملاقات کرد.

“ناگهان همه این اتفاق می افتد به ما و این یک افسرده احساس و کمی طول می کشد زمان برای بیرون آمدن از آن,” او گفت:. “من احساس می کنم ما در حال رسیدن به آن نقطه و من antsy دوباره.

“شما باید درک کنند با چنین موضوع مهمی که در جهان در حال حاضر مردم نگران چیزهای دیگر در زندگی خود را. به عنوان یک مربی شما باید مراقب باشید که شما در حال هل دادن مردم بیش از حد سخت است.”

سبز است در ارتباط با دستیاران و بازیکنان دریافت یک ایمیل انبوه در پیشبرد مربی رسیدن به آنها به صورت فردی. و هنگامی که او می کند مطبوع ممکن است اولین سوال.

کناکز نمی توانید خود را با استفاده از بدنسازی در راجرز آرنا در خود به انزوا و نیاز به خلاق با رژیم تناسب اندام. سبز شد و بازی برای New York Islanders در فصل 1994-95 زمانی که تحریم کاهش می یابد که فصل به 48 بازی.

و چه سبز بود و هنوز هم ساده و بی تکلف در 23 تفکر او فقط می تواند ضربه گشاد گشاد راه رفتن هنگامی که بازی از سر گرفته او را تحمل کنم زمان را به درستی. او تنها 12 امتیاز (5-7) در 42 بازی.

“من آموخته راه سخت” او اعتراف کرد. “من کار نمی کند به اندازه کافی سخت و من نه بازی خوب. احتمالا یک کمی تنبل و نمی شود در اطراف به اندازه کافی بلند به انجام آنچه که من تا به حال به انجام.”

همانطور که برای بازیکنان فعلی و سبز و امیدوار است آنها حک کردن حداقل دو ساعت در هر روز برای حفظ سطح آمادگی جسمانی.

“ما می خواهیم بچه ها که همه در” سبز تاکید کرد. “آن بخش روان شدن به آن معمول است. برخی از افراد پیدا کردن آن سخت به توان محدود به یک منطقه و به هم بزنید ،

“و بسیاری از مردم عادت کرده اند به در حال اجرا در برنامه داریم که در آن به نظر می رسد مانند وجود دارد هرگز به اندازه کافی ساعت در روز زمانی که شما در این فصل است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>