تراویس سبز آموخته ارتباطات با مقامات یک خیابان دو طرفه است. جیمز کری Lauder / USA TODAY Sports فایل

سبز: ‘من هرگز سرزنش یک بازی در یک داور اما شما در حال رفتن به شب — مانند بازیکنان و یا مانند مربیان — که در آن کلاس داوری بخشی از بازی است و نه همیشه در هر دو. که عنصر انسانی از آن’

دماهای در حال افزایش است.

بازیکنان آن را می دانم مربیان آن را می داند و پس از انجام NHL مقامات.

چک کردن برابری حزب است که لیگ را در سیستم امتیاز و کشش درایو jostling حذفی موقعیت یک ramped تا فشار جسمی و روحی.

Montreal Canadiens مربی کلود ژولین از دست داده و آن را بر روی داوران در یک پست-game rant شنبه. او نه تنها آن را به نام یک مدیریت ضعیف بازی اما گفت که مقامات “نگاه نا امید” و داوری “نگاه خجالت کشیدم.”

این Canadiens بودند نه امتیاز نهایی کنفرانس شرق وحشی-کارت اسکله به عنوان پنج شنبه ها و چهار تیم به leapfrog پس همه زهر پس از 3-2 اضافه کاری به از دست دادن ستاره دالاس محاسبه شد.

San Jose Sharks جناح Evander کین رفت بالستیک در وزارت بازیکن ایمنی پس از دریافت سه بازی تعلیق برای elbowing Winnipeg Jets defenceman نیل Pionk با یک نابینا-جانبی از ضربه به سر و جمعه. او به استقرار نظم و انضباط “مضحک” و گفت: سیستم “ناقص” وجود دارد و باید یک شخص ثالث به پلیس تکمیلی مجازات است.

این یعنی برای ونکوور کناکز?

نظر بالا احتیاطی قصه های سلوک. آخرین چیزی که هر بازیکن یا مربی می تواند استطاعت است شکسته ارتباط با کسانی که در تماس با این بازی و کسانی که تعیین نظم و انضباط. امتیاز خیلی با ارزش و شهرت بیش از حد مهم است.

به Canucks اعتبار آنها درک کنند که وجود دارد به یک اندازه گیری و متفکر پاسخ به یک تماس یا عدم تماس بگیرید. و آن را در یک شیوه ای صحبت می کند که به پشتوانه بازیکنان بدون حمله به مقامات و یا لیگ از اهمیت پارامونت است.

سبز تا به حال لحظات خود را با مقامات. گاهی اوقات او لبخند در آنها گاهی اوقات او می خندد و گاهی اوقات او رول چشمان او. این بخش مهمی از بازی اینتر-اقدام — به خصوص با افزایش دما در ماه مارس نسبت به یک معنی مارس.

“من می دانم که برخی از refs که در لیگ — حتی از زمانی که من بازی — و بسیاری آمد تا از طریق این فقط به عنوان به خوبی و حتی جوان ها” سبز گفت: صبح روز یکشنبه از چهار فصل هدایت Utica ستاره های دنباله دار. “این نه یک کار آسان برای refs و به عنوان مربیان ما درک می کنیم که.

“وجود دارد در حال رفتن به شب که در آن یک تیم نا امید شده اند و شب خواهم که برای من. ارتباطات در حال حاضر در این لیگ در حال حاضر بزرگ است نه تنها بین مربیان و بازیکنان اما بین مربیان و داوران. و من می دانم که refs سعی کنید برای انجام بهترین خود را در آن بخش.

“و برای یک مربی به درک ref شما و شخصیت خود را و آن را نیز یک خیابان دو طرفه برای ref برای درک این مربی است. من هرگز سرزنش یک بازی در یک داور اما شما در حال رفتن به شب — مانند بازیکنان و یا مانند مربیان — که در آن کلاس داوری بخشی از بازی است و نه همیشه در هر دو.

“که عنصر انسانی آن است. اشتباهات بخشی از بازی است.”


الیاس Pettersson به نظر می رسید هیچ بدتر برای فصل بعد از یک ضربه برونز’ مت Grzelcyk اما بعد از آن تا به حال به دست بازی اکشن به دلیل آن است.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

زمانی که الیاس Pettersson شد مسطح از یک unpenalized ضربه توسط Boston Bruins defenceman مت Grzelcyk در فوریه. 4, سبز, سخن های عاشقانه در مورد این حادثه در پست خود-بازی آدرس. تا آنجا که او موضوع را با غیر-تماس با او مانند صدا هر یک از همسالان خود هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه بازیکنان ستاره در حال هدف قرار دادند.

اگر اشاره که منجر به بهتر موشکافی مشابه نقش همه بهتر برای همه.

“من خیلی نا امید با آن” سبز گفت: پس از 4-0 دست دادن در بوستون. “این مرد (Pettersson) یکی از بهترین بازیکنان جوان در لیگ. او رسید و او را کاملا بیدفاع. او احساس می کند به هیچ وجه او را برای رفتن به ضربه خواهم که او را در یک موقعیت آسیب پذیر.

“کسانی که در حال بازدید است که این لیگ در تلاش است به خارج از بازی به خصوص در برابر بالا بچه های جوان. که شده است باید مجازات است.”

سبز نیز از جانبازان که درک خط خوب از زمانی که به چالش یا چالش نیست officiating. آنتوان روسل به بازی یک بازی مهیج بازی. او را تحویل نمی تواند یک ضربه و نشستن در جعبه مجازات و یا دریافت نا امید به یک نقطه که در آن او می شود جریمه نقدی محکوم شد.

اما او می تواند توضیح دهد خود را بدون بالا بردن خشم از لیگ و یا بخش از بازیکن ایمنی.

روسل جریمه شد $5,000 برای کاهش نشویل شکارچیان defenceman Yannick وبر در پیروزی 6-2 در فوریه. 10. او موفق به دریافت امان و crosschecking افراد زیر سن قانونی و 10 دقیقه سوء رفتار در 18:14 از دوره سوم. Jarred Tinordi همچنین یک سوء.

“هنگامی که شما نگاه کنید در این کلیپ شما فقط ببینید من crosschecking اما شما به نظر نمی آید در طول شیفت من بود crosschecked دو بار در دنده ها — قبل و یکی دیگر قبل از آن نقطه” گفت: روسل. “این یک بازی 6-2 و من به کسی صدمه دیده است که در آن نقطه.”

هنریک و دانیل Sedin تاسیس یک فرهنگ است که در مورد در یک بازی سخت و شیوه ای محترمانه و از آن فراتر در چگونه سبز دستگیره باشگاه خود را.

“شما نمی بینید من بحث علنی در مورد بسیاری از چیزهایی که ما در مورد آن صحبت نمی داخلی — این تنها راه ما این است که سیمی” خلاصه تا سبز.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im