بن Kuzma: سابق NHL بازیکنان می دانند نژادپرستی آموزش و پرورش شروع می شود در خانه و نه در پیست


سابق NHL بازیکن جمال Mayers دستورالعمل را به کودکان در طول سال 2017, NHL, پیش نویس چشم انداز بالا هاکی درمانگاه در 22 ژوئن 2017 در شیکاگو, ایلینوی. هر دو اریک آبجو و الکس Auld هم تیمی بودند از Mayers بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود را و بر این باورند که واقعی آموزش و پرورش به درک روابط شروع می شود در خانه با کودکان است. Jonathan Daniel / PNG

“من می خواهم گناه از این واقعیت است که شما رشد می کنند تا در یک دوره که در آن شما لازم نیست بحث در مورد مسابقه. اما من دوست دارم که نسل آینده در حال حاضر مایل به تعامل و بحث و تحصیل کرده باشد و حاضر به برخی از بسیار دشوار خواهند شد.” — سابق Canucks دروازه بان الکس Auld.

به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت.

شاید جوانی است که بیشتر در لحن امروز چند لایه multi-مشکل جامعه از آنها دریافت اعتبار. شاید درگیر شدن در راه پیمایی اعتراض به نژادپرستی نظاممند مسائل نیست فقط یک چیز برای انجام — آن چیزی که به انجام است.

شاید ما می توانیم از آنها یاد بگیرند و دیگران در تلاش برای پل نژادی تقسیم.

شکل گیری مستقل هاکی تنوع داد که شامل ونکوور بومی Evander کین به عنوان co-رئیس هفت عضو گروه یک بیانیه ماموریت برای از بین بردن نژادپرستی و عدم تحمل در بازی و جامعه است.

که باید با طنین پیر و جوان, بازیکنان و پدر و مادر و مردم از همه رنگ.

برای اریک آبجو و الکس Auld سابق NHL بازیکنان با کودکانی که در آغوش بازی می دانند واقعی آموزش و پرورش به درک روابط شروع می شود در خانه. آبجو است a 10-year-old daughter هدلی و Auld 12 ساله پسر سام که در حال حرکت کردن صفوف.

برای همه آنها این است که سرزمین های جدید است.


ونکوور کناکز سامی سلو (6) طول می کشد یک شات در برابر St. Louis Blues اریک آبجو حق و جمال Mayers, سمت چپ, در روز جمعه, اکتبر. 20, 2006 در ryan bolger مرکز در سنت لوئیس. آبجو و Mayers هم تیمی بودند در بلوز برای سه فصل است.

کایل اریکسون / PNG

آبجو بازی 17 فصل با شش تیم و اتاق خواب برای سه سال با او وینگر جمال Mayers و تا به حال مخلوط نژاد برایس سالوادور به عنوان یک دفاعی شریک برای دو فصل. Auld بازی هفت کامل فصل با هشت تیم و در مقابل جناح Anson کارتر در 2005-06.

آبجو و Auld می دانم که بچه های خود را بازی در یک فرهنگی دیگ ذوب است که در سرزمین اصلی پایین تر. بچه ها می خواهد بچه ها و گاهی می گویند چیز اشتباه. اما یادگیری از جهل است.

“کودکان و نوجوانان بسیار متصل” Brewer روز دوشنبه گفت: “من زندگی خود را بسیار سخت تر به حرکت از زمانی که من بزرگ شدم. ما فقط نمی باید از تمام فرصت هایی که با پوشش رسانه ای و چگونه به سرعت همه چیز را قطره. آنها آگاه هستید از طریق مدرسه و حتی اگر در صف مقابل مکالمات اما هنوز هم کافی نیست.”

چگونه می توانم به شما آموزش 10 ساله در مورد جهان در آشفتگی ؟

آبجو متولد شد و در ورنون و بازی برای شاهزاده جورج در غرب لیگ هاکی. او همچنین در نژاد-متنوع سنت لوئیس می داند و از آنچه اتفاق می افتد بر روی یخ و در اتاق.

“در ادمونتون ما تا به حال بسیاری از بچه های خوب” اضافه شده Brewer. “شما فقط به یکی دیگر از هم تیمی دیگر در اتاق است که در راه آن باید باشد. شما واقعا نمی توانید دور با تعداد زیادی در اتاق بدون توجه به جایی که شما از.

“اما آن را نشان می دهد وجود دارد چیزی نیست که در خارج وجود دارد (نژادی) ،

که ساده لوحانه خواهد بود.

“بحث ما به دختران ما در مورد شرایطی که فرصت است و نه فقط همان برای همه. شما سعی می کنید به راه رفتن آنها را از طریق آن و چه چیزهایی بوده است لایه لایه برای مامان و بابا. شما در حال تلاش برای گرفتن آنها را به احترام و به نوعی از درک.”

بنابراین ما تبدیل به یک گوشه به عنوان یک جامعه ؟

“من مطمئن امیدواریم که پس” تاکید کرد Brewer. “شرم بر ما برای چیدن نیست تا در این (نژاد پرستی) قبل از.”

Auld متولد شد و در دریاچه سرد آلتا., جایی که پدرش مستقر در کانادا نیروهای پایه. او در تهوندر بای, Ont., و به دور از نزاع نژادی. در حال حاضر او به تماشای اخبار با او دو جوان کودکان و نوجوانان و تلاش برای آموزش آنها را در آنچه که دیگران به احتمال زیاد تحمل کرده است. به خصوص کارتر.

“من به یاد داشته باشید یک نمونه است, اما آن اتفاق افتاده است باید در برخی از نقطه در تربیت او گفت:” Auld که صرف بخش هایی از چهار فصل با ونکوور کناکز. “شما می خواهید کودکان خود را به رشد و ببینید هر کس و درمان همه برابر است. و تغییر من در جامعه این است که شما نمی تواند کور رنگی.

“شما باید برای سوال در مورد تجارب خود را و آن را در راه تعامل مثبت در مورد که در آن از آنها آمد. شما باید برای آموزش بچه های خود را در مورد انسان تجربه و کمک به آنها را درک کنند) که مسابقه نقش بخش عظیمی از آن است.

“من می خواهم گناه از این واقعیت است که شما رشد می کنند تا در یک دوره که در آن شما لازم نیست بحث در مورد مسابقه. اما من دوست دارم که نسل آینده در حال حاضر مایل به تعامل و بحث و تحصیل کرده باشد و حاضر به برخی از بسیار دشوار بحث.

“این یک گام بزرگ برای قرار دادن گردن خود را خارج وجود دارد و یک پایه که قابل توجه است.”

اضافه کاری: در فاز 2 از بازگشت به بازی برنامه ریزی راه اندازی شد دوشنبه, بازیکن می تواند بازگشت به باشگاه امکانات بر اساس یک داوطلبانه برای آموزش و اسکیت در گروه شش. اما با تنها سه Canucks در حال حاضر در ونکوور راجرز آرنا باقی می ماند بسته به شرکت و یخ نیست. کناکز در انتظار تایید از گسترش فهرستی از اندازه برای اواسط جولای اردوگاه های آموزشی. اهل مدعوین خواهد بود سون Baertschi, Brogan Rafferty رید بوچر Kole لیند مایک DiPietro, Guilliaume Brisebois, Jalen Chatfield, Olli Juolevi اشتون Sautner و تایلر Graovac.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>