بن Kuzma: برای Canucks میلر تجارت بازگشت trumps مجازی پیش نویس معضلات


مجازی پیش نویس نمی خواهد که همان بزرگ-رویداد احساس برای جیم Benning و NHL همسالان. Jason Payne / Postmedia اخبار فایل

“تفاوت او (Miller) ساخته شده است که ما به کل گروه برای ما برای رسیدن به سطح بعدی من می تواند آن را توجیه (مشروط پیش نویس انتخاب کنید). من آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره ؟ من خواهد بود.” — جیم Benning, Vancouver Canucks GM

جیم Benning تا به حال نسخه خود را از یک NHL مجازی پیش نویس در سال 1981.

بسیار تبلیغ پورتلند Winterhawks’ گلزن پیشرو در گذشته حضور در این رویداد سالانه در مونترال فروم. حمله defenceman انتخاب شد کلی ششم تورنتو افرا برگها بر اساس یک چشم ظاهر 139 نقطه شبنم (28-111) که رتبه چهارم در WHL.

در آن پیش نویس نبود به شدت تولید تلویزیون ویترین آن تبدیل شده است و تنها تعداد کمی از برتر بازیکنان در واقع نشان داد. Benning در خانه بود در ادمونتون با پدر و مادر خود را هنگامی که تماس از پانچ Imlach. بدون هیاهو. هیچ زمان صورت.

“بسیاری از بچه های دیگر از غرب کانادا نیست در پیش نویس یا” Benning به یاد می آورد پنج شنبه. “بسیاری از انتاریو و کبک لیگ است که می تواند گرفتن وجود دارد وجود دارد. و من نمی دانم که در آن من بود برای رفتن در پیش نویس به دلیل نبود رسانه های اجتماعی و یا راه آن است که در حال حاضر با این پیش نویس است.

“من تا به حال واقعا سال خوب و همه بازیکنان ما چهار خط تا به حال حداقل 20 گل. در پورتلند من مصاحبه با نیوجرسی بود که پنجم انتخاب کنید (جو Cirella).”

آن را بسیار ساده تر زمان.

21 تیم بود بدبختانه در جهت معکوس از آخر جدول رده بندی و پیش نویس نبود قبل از قرعه کشی روند. سریع به جلو و چشم انداز مجازی پیش نویس در ماه ژوئن به دلیل رمان coronavirus همه گیر و فیزیکی فاصله مقررات ارائه مشکلات است که فراتر از ارتباطات است.

وجود دارد محدودیت های زمانی اگر لیگ رزومه متوقف شد برنامه برای اولین بار از پایان فصل به طور منظم و با فشار به عقب شروع فصل آینده است. و اگر NHL می رود مستقیما به 24 تیم بازی در جام استنلی مسابقات پس از فصل بذر خواهد بود بر اساس درصد پیروزی و نه به طور کلی برنده است.

NFL ندارد این نگرانی ها به دلیل خارج از فصل و برگزار مجازی خود پیش نویس پنج شنبه. آن را به وضوح نمی آینه خشن جمعیت 600,000 تراکم مرکز شهر نشویل در سال گذشته اما هنوز هم ارائه فیلم ها و میزگرد به وزوز.

اما آن را هنوز هم متفاوت است. خواهد شد و تا NHL نسخه.

منظور از پیش نویس انتخاب بر اساس رده بندی نهایی را تحت تاثیر قرار ونکوور کناکز به دلیل مشروط دور اول انتخاب کنید تسلیم در J. T. Miller تجارت کسب در ماه ژوئن گذشته.

اگر لیگ به طور مستقیم می رود به یک مسابقه مفهوم و با استفاده از نقاط درصد به دلیل نامتعادل مقدار از بازی های باقی مانده برای باشگاه کناکز خواهد پیشبرد پست های نجومی برای اولین بار در پنج سال. اگر لیگ تلاش می کند به فشار در باقی مانده از فصل به طور منظم Canucks خواهد بود که برای صعود از نهم در کنفرانس غرب به واجد شرایط برای پست های نجومی.

26-رتبه شیاطین خود را مشروط میلر انتخاب کنید پس از یک ماه فوریه تجارت با خلیج تمپا است که در آن آنها با جدا جلو بلیک کلمن. اگر Canucks پیشبرد برگشتی, New Jersey خواهد خود را سه دور اول میدارد. اگر نه که انتخاب می رود تا 2021.

2020 سناریو را ترک Benning این Canucks مدیر کل, بدون اول و دوم دور میدارد چون لس آنجلس دریافت دوم-طفیلی در Tyler Toffoli تجارت است.

Recouping که انتخاب دشوار خواهد بود و به طور معمول شامل یک پیش نویس بسته است که عبارتند از یک بازیکن است. این فصل نمی رزومه حداقل تا جولای بنابراین فهرست اسامی باقی می ماند منجمد — مگر اینکه لیگ خلاق می شود. اما چه کسی می خواهید به بخشی با فهرستی بازیکن قبل از اجرا حذفی?

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه ما می توانیم یک پیش نویس قبل از بازی خارج فصل و آن را سخت به طرح” اضافه شده Benning. “چگونه این نقش برای ما این است که ما در حال رفتن به سعی و ثبت نام در برخی از UFAs و تصمیم گیری در بازیکنان دیگر.

“ما ممکن است دریافت میدارد اگر ما تصمیم به رفتن در این جهت است. اما تیم در حال رفتن به قادر به ثبت نام همه برای بازیابی پول چون ما نمی دانیم که در آن (حقوق و دستمزد) کلاه در حال رفتن به. این که چگونه ما میلر.”

میلر تلاش های اولیه به 15 انتخاب کلی در سال 2011 پیش نویس اما ارزش خود را به Canucks فراتر از پیشرو باشگاه به ثمر رساند با 72 امتیاز (27-45) در یک حرفه و فصل است. این حیطه از عزم و رهبری را ساختگی مشروط انتخاب تسلیم.

و 27 ساله میلر است سه سال دیگر قرارداد خود را در یک خوش طعم US$5.25 میلیون کلاه سالانه رسید.

“تفاوت او ساخته شده است که ما به کل گروه برای ما برای رسیدن به سطح بعدی من می تواند آن را توجیه (انتخاب کنید)” گفت: Benning. “او ساخته شده است تاثیر بر برنده و توسعه خوب بازیکنان جوان. من آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره ؟ من خواهد بود.

“این (دور اول) انتخاب کنید ما می خواهم که در این سال در پیش نویس اگر ما یک حذفی تیم خواهد بود 15 تا 20 که نوع بازیکن باید یک یا دو سال بیشتر از تاریخ و یا کالج و سپس یک یا دو سال در AHL.”

این Miller آموزشی است که یک مزیت به Canucks. او در زمان علاقه جیک Virtanen, یکی دیگر از اول طفیلی که نیاز به سخت عشق از اهل تنزل و کمک وینگر تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر در تمام جنبه های بازی.

“این نوع از مسائل را دریافت نمی کند صحبت زیادی در مورد تاثیر مثبت که J. T. تا به حال. او همیشه صحبت کردن و گاهی اوقات آن را مثبت و منفی به این بچه ها رفتن. او با بازی در تیم های خوب است و تا به حال زمان سخت و همه چیز او می کند این است که با یک داخلی اعتقاد. و او می خواهد همه در اطراف او به انجام همان و نگه دارید تا پایان خود را از معامله.

“بازیکنان جوان هستند و فقط در تلاش برای پیدا کردن راه خود را در بازی و آن معمولا طول می کشد حدود سه سال اما J. T. تحت فشار قرار دادند تا توسعه خود را به یک سطح بالاتر از آنها ممکن است حتی فکر می کردم.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>