Micheal Ferland دچار ضربه مغزی در یک Oct. 30 جلسه با کایل کلیفورد. Gary A. Vasquez / USA TODAY Sports

Micheal Ferland معتقد است که او در نهایت در مسیر درست برای غلبه بر طولانی پس از ضربه مغزی علائم

Micheal Ferland نیست اما او برای تلفن های موبایل مانند یک.

ونکوور کناکز جناح که حرفه ای شده و احاطه شده توسط تکان مغزی شد و در تلاش برای توضیح یک سیستم دهلیزی نگرانی است که می تواند در هسته خود را در جریان مشکلات بهداشتی است.

حسی سیستم را فراهم می کند, مغز با اطلاعات در مورد حرکت سر موقعیت و جهت گیری. آن را نیز تحت تاثیر قرار عملکرد موتور برای تعادل و ثبات سر و بدن است.

Ferland دو بار تحمل پس از ضربه مغزی علائم این فصل که شامل سردرد و سرگیجه و حساسیت به نور و بدیهی است که در مورد خود NHL حرفه ای. در حال حاضر این طرح به تمرین با Canucks این هفته تاریخ Utica ستاره های دنباله دار برای تهویه روی لئامت دادن و بازگشت برای این مهم کشش درایو.

این برنامه می تواند تغییر کند.

براک Boeser را از دست این دو بازی بعدی و دوباره پس از مجروح شدن پنج شنبه زمانی که او درهم با کلگری رو به جلو اندرو Mangiapane. بیماری خود را به نظر می رسد مانند یک بازو یا شانه مشکل است که می تواند کشش و فشار و یا استینگر.


بازی بعدی

دوشنبه

نشویل شکارچیان در مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


Ferland را شکست به نظر می رسد مانند تجمع و whiplash اثر از سختی بازی او را به بازی. و بر خلاف حالت عادی آسیب دیدگی که Boeser را بیش از وجود دارد واقعا هیچ جدول زمانی برای Ferland خلاص پس از تصادم سیستم.

“من ملاقات با تعداد زیادی از متخصصان گفت:” 27 ساله Ferland. “من می توانم صادقانه بگویم که من آموخته ام بسیار بیش از گذشته 1 1/2 تا دو سال در مورد ضربات مغزی است. من می خواهم اگر من دروغ گفت من فکر کردن در مورد این نوع از مسائل (اثرات طولانی مدت) اما من خواسته بسیاری از سوالات و صحبت کردم برای بسیاری از مردم است.

“من واقعا در مورد آن نگران. پس من رفع این من فکر می کنم من می توانید بروید به بازیکن من در تاریخ و نه داشتن چیزهای کوچک مانند این است که دست انداز سیستم من خاموش. من قادر خواهید بود برای ضربه زدن بچه ها و بازی سبک من و نه نگران صدمه دیده است.

“من فکر می کنم من نزدیک است.”

Ferland دچار ضربه مغزی در مبارزه با کایل کلیفورد در Oct. 30 در لس آنجلس بود و کنار برای 17 بازی. در بازی دوم او را تحویل یک ضربه سنگین در Dec. 10 جلسه با تورنتو شده است و کنار 25 بازی.

پس از آن سوال.


ونکوور کناکز جناح Micheal Ferland طول می کشد یک استراحت در طول روز-یخ دریل در ونکوور کناکز اردوگاه آموزشی در ویکتوریا در سپتامبر. 13, 2019.

چاد Hipolito / کانادا مطبوعات فایل

چگونه می توانید Ferland که در Canucks’ رادار به عنوان یک افراطی تازه کار در 2015 برگشتی و امضا شد به چهار سال ما 14 میلیون دلار رایگان-عامل معامله در 10 ژوئیه بود مرد این تیم بانکی به ارائه برخی از نیش و تولید ؟

“من تا به حال تعداد کمی از آنها (ضربات مغزی) و سبک بازی من بازی است که کمک نمی کند” بستری 6-پا-1, 217 پوند Ferland. “اما من صادقانه بر این باورند زمانی که من بازگشت 100 درصد من فکر می کنم من یک نوع متفاوت از بازیکن. من می توانید به بازی راه من نیاز به بازی و دریافت این علائم که آمدن نگه دارید.

“آینده را در برابر تورنتو, من فکر کردم من خوب بود و تا به حال کمی از علائم و فکر می کردم خوب بود به بازی. من فکر نمی کنم آن را یک گام به عقب فقط کمی طولانی چیزهای بود که هنوز هم وجود دارد. ما با احتیاط با آن و فقط تصمیم به زمان بیشتری است.

“من فکر می کنم چیزی وجود دارد طولانی کمی که نیست به طور کامل گرفته (به حساب). من به نوعی با عجله همه چیز قبل از اینکه چون من می خواستم به عقب بر گردیم. این چنین مهم زمان از سال و در این بازی شما می خواهید به بازی. هر بازی یک بازی حذفی و این سرگرم کننده هستند.”

فصل گذشته با Carolina Ferland دچار ضربه مغزی علائم زیر پنج ضربه Nov. 27 جلسه با مونترال که کنار رودخانه سوان مرد., مادری برای چهار بازی. او آمد و بازی سخت و جنگیدند و گفت: در تابستان که او احساس خوب است.

Ferland همچنین با اکتان بالا duos در کارولینای و کلگری.

او هم تراز با سباستین Aho و Teuvo Teravainen با تعجب 2018-19 حذفی-شرکت طوفان است. و پیش از آن در زندگی حرفه ای او, او با بازی Sean موناهان و جانی Gaudreau در کلگری. و 17 کار خود را بالا 23 پاس گل در 40 نقطه تلاش فصل گذشته با طوفان شد از اولین انواع. آن را ثابت کرد او همچنین بازیسازی بالقوه است.

فراتر از یک حرفه ای-بهترین 21 اهداف با شعله های آتش در 2017-18 که تصور می شد به احتمال در اینجا به دلیل Ferland بود که pencilled به بالا-شش مخلوط.

در حال حاضر او فقط می خواهد به جایی در این فهرست هستند. و فقط زمان خواهد شد بگویید که که رخ خواهد داد.

“تماشای بازی است که قطعا سخت است اما وجود دارد هیچ نقطه ای برای آمدن به عقب و دوباره صدمه دیده است گرفتن در دو بازی بیشتر” تاکید کرد Ferland. “من قطعا محتاط تر — قطعا مطمئن هستم 100 درصد است.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de