بن Kuzma: پویا هیوز ساخته شده Canucks’ دفاعی وضعیت موجود تصمیم گیری آسان تر

کالدر جایزه مدعی کوین هیوز یک تفاوت ساز دفاع خوبی در برابر بالا مخالفت خطوط.

مونترال — لوکس یا ضرورت ؟

به طور کلی مدیران مجادله با کسانی که NHL تجارت-مهلت مفاهیم در نظر گرفتن اضافه کردن قابل توجهی قطعات دوشنبه. برای ونکوور جیم Benning آونگ دستیابی به بالا-چهار دفاعی کمک به چرخش از سطح بالا و لوکس به یک سطح پایین بحث و نتيجه گيری از آن به عنوان یک ضرورت به دلیل کوین هیوز.

و نیز وجود دارد که بیشتر با فشار دادن مشکل است.

کناکز اضافه شده دروازه بان لوئیس Domingue روز دوشنبه — و فرستاده جزئی-لیگ چوب پنبه زین مک اینتایر به New Jersey Devils در تجارت به دلیل netminder یعقوب Markstrom پرستاری یک مصدومیت زانو. استارت صدمه دیده بود روز شنبه در زمان تعمیر و نگهداری روز جمعه شد و انتظار می رود به صورت Canadiens روز سه شنبه قبل از بودن کنار.

در حال حاضر آن را تا به goaltender تاچر Demko به نقش عمده ای در چهار بازی سفر جاده ای است که نتیجه گیری با بازگشت به عقب بازی. او در حال حاضر داستان. عشق تایسون بری و وین Simmonds قبل از عبور از روی جفت اخبار قدیمی است.

پس از همه, املاک تجارت-مهلت تیتر اتفاق افتاده Feb. 17.

ورود سمت راست-شات جناح تایلر Toffoli از پادشاهان لس آنجلس بود این حرکت که تا به حال ساخته شود به تقویت و حتی قدرت به ثمر رساند و به پتانسیل های بسته بندی شده رتبه پنجم قدرت بازی یکی دیگر از ابعاد است.

بنابراین بیشتر شن در Simmonds? اما او نبود حقوق و دستمزد-کلاه مناسب با مجروح براک Boeser پیش بینی شده برای بازگشت به قبل از پایان فصل به طور منظم. بیشتر جن حرکت در بری? شاید. اما برای اولین طفیلی و چشم انداز ؟ نه ممنون.

“ما یک گروه از بچه ها و ما می خواهیم به هم بچسبند” گفت: Canucks کاپیتان بو Horvat. “و این نشان می دهد که در آن ما به عنوان یک گروه و چقدر ما تغییر بیش از سه یا چهار سال. برای ما این ثبات است. خوب شکاف, بازی, سخت, بودن فیزیکی در هر دو به پایان می رسد. اگر ما می توانید انجام دهید که در خانه و در جاده ها, ما در حال رفتن به بسیار مرگبار تیم است.”

به خصوص با 20 سال هیوز تحریک انتقال و تسلیم نشدن به فشار از آنجا که 28 ساعت از زمان یخ در هر بازی و فیزیکی بیشتر توجه است.

“کوین عالی است” گفت: مرکز الیاس Pettersson. “سرعت. او حرکت می کند جن هست. او تمام توجه می شود اما او می سازد و پخش می کند.”

لگد زدن به تجارت لاستیک در انتظار نامحدود رایگان agent باری بود خو توسط افزونگی — تورنتو نقطه مرد که قرار بود به جایگزین هیوز در بازی قدرت و یا در خطوط بالا — و Canucks لازم نیست که در دور اول انتخاب کنید به بخش. و آنها نمی باید اشتها را به بخشی با یک چشم انداز برای چه چیزی می تواند اجاره.

چه Canucks بود جمعه بود و حس مشترک. آنها کاری نمی کند برای به دست آوردن یک پا در محکم بسته بندی شده و اقیانوسیه را بدست آورد و برای چه با 10 انقضای قرارداد در زمان roster — از جمله بازیکنان مصدوم — می توان آنها را دوباره در خارج از فصل.

در حال حاضر آن را در مورد حذفی فشار و چگونه هیوز نگه می دارد و فشار دادن تازه کار و عملکرد نوار و چگونه یک معامله بزرگ آن است که برای به دست آوردن مدیریت ایمان است.

“این” گفت: هیوز. “اما من نمی خواهم برای قرار دادن من پا کردن پدال گاز. من 21 بازی در سمت چپ و من می خواهم آنها را به من بهترین 21.”

و آنها ممکن است سخت ترین برای هیوز و Pettersson چرا که آنها را هدف قرار داده است.

“مطمئن شوید که ما در حال انتظار که” شانه ای بالا انداخت هیوز. “من دوست دارم که خوب شاید نه عشق اما این یک تعریف. شما باید آن را به عنوان یک تعریف. من احساس می کنم مثل من 20 آخرین بازی من بوده است بهترین و احساس می کنم مثل من فقط گرفتن بهتر است.”

زمانی که هیوز آمار و پیشی 40-کمک به فلات شنبه در یک 9-3 جیغ وداد بازی کردن بیش از بوستون برونز این کلدر جایزه مدعی شد ششمین blueliner در تاریخ NHL به آمار که علامت در مد سریع. هیوز آن را در 60 بازی و تنها لری مورفی (48 بازی) استفان پرسون (50), Chris Chelios (53) برایان Leetch (54) و Nicklas Lidstrom (56) آیا آن را سریع تر.

هیوز دمیده شده است توسط pre-season بینی که 40 نقطه فصل خواهد بود مولد. خود 49 امتیاز (8-41) پیشرو سال اول بازیکنان و او را نیز صدر در کمک (41), قدرت-بازی بازی امتیاز (22) و کمک (19) و زمان یخ (21:42). او گذشت دیل Tallon را rookie حق رای دادن رکورد برای کمک و باشگاه را برای نقاط با یک blueliner 63 و در معرض خطر جدی. تاسیس شده توسط داگ Lidster در فصل 1986-87. او در سن 25.

بازی دفاع نیز به معنی دفاع و هیوز دریافت نمی کند به اندازه کافی اعتبار برای سرعت چوب مواضع ماهیگیری کردن عجله به جلو و تصمیم گیری هوشمند. کناکز می دانم که آنها نیاز به بهتر در خود منطقه برای پیشبرد به پست های نجومی برای اولین بار در پنج سال. خود را برای اولین بار می گذرد گرفتن pucks کردن سریعتر در آبی-خط و دفاع بهتر در مقابل خود goalies است چرا Canucks شمردن با اضافه کردن دفاعی کمک در مهلت.

“این یک مقدار زیادی از چیزهایی که گفت:” مربی تراویس سبز. “این در مورد قدرت بسته شدن و صرف زمان به همان اندازه و برنده جن جنگ است. ما در حال گرفتن بهتر ما سه نسبتا جوان centremen و آن (دفاع) است که یک کار در حال پیشرفت است که ما دائما در حال صحبت کردن در مورد.”

شاید Horvat قرار داده و آن را بهترین در مورد چگونه هیوز به راحتی می توانید آن.

“او بسیار پویا و هوشمند در پایان گفت:” Horvat. “او در PP1 و بازی در مقابل خطوط بالا و او را انتخاب کنید من برای کلدر چرا که او فقط نگه می دارد بهتر و بهتر.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

بازی بعدی

شنبه

ونکوور کناکز مقابل Montreal Canadiens

4 بعد از ظهر زنگ مرکز. تلویزیون: SNETP, TSN2. رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>