بن Kuzma: Domingue به ارمغان می آورد نه زندگی رزومه به Canucks’ چین بحران


لوئیس Domingue به نظر می رسد برای جن پس از یک توقف برای Devils on Feb. 11. اد Mulholland / USA TODAY Sports

اوفا دروازه بان Domingue به نظر می رسد برای به دست آوردن فرم برای کمک به غلبه بر از دست دادن صدمه دیده Markstrom.

مونترال — Cat-مانند رفلکس بسیار مهم برای یک دروازه بان برای اطمینان از طول دوران حرفه ای. بنابراین نه زندگی.

لوئیس Domingue است خراشیده و چیتی راه خود را به احترام با اجازه دادن به موانع به ترش خود را حل و فصل اضافه کردن به رزومه از 138 بازی NHL با سه تیم باقی می ماند و عملی فهرستی از گزینه.

و هنگامی که ونکوور کناکز آمد و خواستار دوشنبه پس از یادگیری یعقوب Markstrom می تواند کنار تا یک ماه با یک مصدومیت زانو Domingue شد اواخر تجارت-مهلت خرید در یک مبادله از جلو با نیوجرسی که فرستاده زین مک اینتایر به شیاطین.

“پدرم همیشه به من می نامد و می گوید: من مانند یک گربه چون من بسیاری از زندگی” Domingue گفت: قبل از پشتیبان گیری تاچر Demko در برابر Montreal Canadiens. “من پیدا کردن راه و روش من فکر می کنم من آن را دوباره در اینجا. برای من این همه در مورد مناسب و وضعیت. و از حق دور من می دانستم که بسیاری از بچه ها (در Canucks) و آن را یک فرصت بزرگ برای من است.”

Domingue که بازی با J. T. Miller در خلیج تمپا و در برابر آنتوان روسل در QMJHL همچنین تجدید رابطه با کناکز در نظر گرفته که پیش نویس او را در سال 2010.

“آنها تیم نشان داد که بیشترین بهره و من با آنها ملاقات چند بار و من فکر کردم رفتن آنها به پیش نویس من” به یاد می آورد Domingue رفت در دور پنجم به بعد-Phoenix Coyotes در حالی که ونکوور تصمیم گرفتند برای دروازه بان Jonathan Iilahti از فنلاند در دور ششم. “به دایره کامل است که نوع بزرگ است.”

نه که 27 سال سن-اییسنت, Que., مادری بود و انتظار قدم زدن پایین خط حافظه در حالی که پیگیری از آخرین مهلت معاملات دوشنبه.

“من در واقع در یک نوار محلی چون من در یک هتل و واقعا باید پوشش وجود دارد” اضافه شده Domingue. “نیوجرسی به من گفت که آنها در حال رفتن به سعی و تجارت برای من یک فرصت است. من از نوع آماده نیست برای آن یک بار 3 p. m. (شرقی) مهلت گذشت و پس از آن من یک متن از من عامل. من بسیار هیجان زده هستم. آن را جوان و پویا و تیم و یکی از شهرهای مورد علاقه.”

چگونه پویا Domingue می شود که بر اساس نام — احتمالا در نیمه دوم, بازگشت به عقب بازی یکشنبه در کلمبوس — است کنجکاوی عامل به دلیل حرفه خود شده است با خال خال های دیدنی و جذاب و sub-par. حرفه ای اعداد در NHL متوسط هستند — 3.05 اهداف-برابر میانگین و .904 صرفه جویی در صد — اما 6-پا-3, 208 پوند پنبه خواهد شد که بیشتر از آن برای کمک به حفظ Canucks در ضخامت حذفی مسابقه.

Domingue تمدید پیروزی خود را خط به 11 بازی از یک سال پیش با رعد و برق و آن را به پایان رسید در شروع بعدی در برابر بوستون برونز. او پاک و چشم پوشی در ماه سپتامبر و فرستاده شده به افراد زیر سن قانونی. او سپس به Devils on Nov. 1 و به یاد می آورد به بازگشت به بالا, بلک وود مکنزی اما برنده فقط سه بار در 16 ظاهر. او تا به حال یک پف کرده 3.79 GAA و .882 صرفه جویی در صد قرار داده شد در چشم پوشی دوباره و اختصاص به اهل. سپس Canucks تلفن آمد.

آنچه اتفاق افتاده است به او بازی در نیوجرسی?

“من نمی دانم” او گفت:. “هر زمان که من تا به حال یک زن و شوهر از بازی های خوب, من نمی تواند به یک سوم و شروع به ساختن چیزی. آن بود که همیشه آن چیزی خواهد آمد و من نمی خواهد بود قادر به گرفتن بر روی یک رول. من را در یک مقدار زیادی از کار و برای من که در گذشته و در حال حاضر من برای ساخت در آخرین بازی در سنت لوئیس برای اطمینان حاصل کنید.”

Domingue ساخته شده 36 موجب صرفه جویی در یک 3-0 از دست دادن به Blues on Feb. 18 و ساخت یک اثر با Canucks بستگی دارد که چگونه به سرعت او می تواند انطباق با چه مربی دروازه بان یان کلارک می بیند و نیاز به افزایش سرعت در بازی خود را.

“ما شکست آن را کمی این صبح و من به دنبال به جلو به کار با او گفت:” Domingue. “او تا به حال برخی از goalies در زیر بال خود را و آن را به خوبی برای من است. من فکر نمی کنم او سعی خواهیم کرد به تغییر هر چیزی او را به من دانش خود را و آنچه که او فکر می کند بهترین است. آن را فقط یک ماده از قالب گیری آن را به بازی و ببینید چه چیزی من می توانم و ترک. نگاهی به بهترین جا.”

هر چیزی را به اطمینان حاصل شود او را به یک آینده جا به جایی.

“رفتن به دیروز (تجارت-روز مهلت) من مطمئن هستم که آنچه من در آینده خواهد نگه دارید” بستری Domingue. “اما در نهایت اگر شما در تمرکز است که شما نمی خواهید به موفقیت. من قصد دارم به آن نگاه کنید و کمک به این تیم را به سطح آن نیاز به در. این بازی بدون فکر کردن. من آماده برای این چالش است. این چیز جدیدی برای من است.”

اضافه کاری: به عنوان یک اورژانس به یاد بیاورید که از اهل, Dominque استفاده نمی کند تا به یکی از چهار به یاد می آورد از هم اکنون تا برگشتی و واجد شرایط برای پیوستن به Utica ستاره های دنباله دار در نیویورک به صورت منظم و پست-فصل است. او در یک انقضای US$1.15 میلیون قرارداد به عنوان یک دستور بدون محدودیت رایگان agent.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>