بن Kuzma: به جرات در مورد یک Canucks-Oilers حذفی matchup


خسته کننده سوپراستار کانر McDavid خواهد بود کلید برای سری. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

تصور کنید در یک زمان بحران و اعطای حذفی موقعیت بر اساس امتیاز در صد. Canucks خواهد بود شماره 3 دانه و چهره مورد علاقه شماره 2 Oilers.

اجازه دهید وجود داشته باشد سبک سری و منطق است.

در میان باور نکردنی احساس وحشت و نگرانی در طول زندگی در حال تغییر و تهدید کننده زندگی coronavirus همه گیر و NHL اشتها به نوعی نجات آن فصل و پایین خط با تدوین یک پست-فصل فرمت جایزه جام استنلی در ماه اوت — پیروان وفادار از ونکوور کناکز نیاز به یک گزارش مکث برای ورزش و لذت بردن شود.

آنها نیاز به رویای یک روز تابستان در ساحل و حذفی هاکی در راجرز آرنا در شب.

پس از همه, قرار است فصل-از سرگیری خبری نیست واقعا اخبار. این امید را از دست داد-درآمد حاصل ترس است. این خوش بینی بیش از رشد بدبینی که هیچ کس واقعا نمی داند چه بعد از هفته ها و ماه ها به ارمغان بیاورد.

NHL کمیسر گری Bettman شنبه اعلام کرد که لیگ “می توانید بازی را در تابستان به تابستان.” او همچنین گفت که خنثی سایت بازی در مناطق دور افتاده ممکن است به محافظت در برابر COVID-19 و که او باید یک ایده بهتر است تا پایان مارس از زمانی که از سرگیری سوئیچ می تواند بدبختانه.

Bettman همچنین می داند که در یک جهان کامل است که این فصل به طور منظم می بازی. این امر نیروی کناکز به تجمع از شماره 9 کنفرانس سوراخ. آن را نگه دارید Winnipeg Jets که تا به حال موفق به کسب چهار مستقیم بازی شدند و در یک 6-3-1 رول قبل از مارس 12 فصل مکث در مشاجره به عنوان دومین وحشی-کارت باشگاه — به جای از دست رفته پس از فصل بر اساس امتیاز در صد توسط یک کوچک 0.001.

اما وجود دارد ممکن است زمان کافی برای درست است که اشتباه است.

حتی 24-تیم حذفی مفهوم از یک دوجین باشگاه از هر کنفرانس — از جمله در دور اول byes بازی و بازی کردن دور برای رسیدن به پایین مرسوم پست-فصل 16 تیم — خواهد بود تا در برابر محدودیت های به جا همه چیز در حالت عادی دو ماه حذفی پنجره.

تصور کنید NHL داشتن هیچ چاره ای جز به جایزه حذفی موقعیت بر اساس امتیاز در صد. کناکز خواهد بود شماره 3 دانه در اقیانوس آرام بخش و شماره 2 Edmonton Oilers. جت خواهد بود.

کناکز’ برای اولین بار پس از فصل ظاهر در پنج سال خواهد بود پر از انتظار زیرا آنها خواهد بود underdogs — حتی اگر آنها رفت 2-2-0 در فصل های سریال در برابر ادمونتون. آنها محدود dynamic duo کانر McDavid و لئون Draisaitl به یک جفت کمک در پیروزی 4-2 در راجرز آرنا در دسامبر. 23 در باشگاه’ آخر جلسه از فصل.

“ما یک تیم خوب است که می دانیم و اعتقاد داریم در خودمان” rookie کوین هیوز می گویند پس از به ثمر قدرت-بازی بازی هدف در دوره سوم به ارائه 3-2 رهبری در پایان با چهار عکس و 10 تلاش و کار کردن با کریس Tanev را تعطیل McDavid و Draisaitl. “من به تماشای 97 (McDavid) یک مدت زمان طولانی و شما رو به مراقب باشید آنچه شما بخواهید.”

سری کلیدی خواهد بود برای محدود کردن آسیب.

Draisaitl و McDavid led NHL وقتی فصل در انتظار قرار داده شد با 110 امتیاز (43-67) و 97 امتیاز (34-63) بود. Oilers نیز متعلق به برتر بازی قدرت و دوم-رتبه مجازات کشتن و McDavid بود وحش در faceoff دایره برابر بو Horvat.

در فصل بازکن Oct. 2 در Edmonton Oilers’ اواز یا موسیقی دو ترکیب برای چهار امتیاز و 18 شات تلاش در 3-2 برنده شوید. اما Canucks نشان داد moxie در جلسه بعدی در پایان شش بازی سفر جاده ای. یک پیروزی 5-2 در راجرز محل on Nov. 30 آمد با Horvat راه اندازی آخرین سه گل به ضربه محکم و ناگهانی یک 2-2 کراوات تنر پیرسون داشتن چهار نقطه (2-2) و مجازات کشتن رفتن 3-برای-3.

McDavid تا به حال دو نقطه (1-1) اما متعهد چهار گردش در میان موشکافی دقیق و Draisaitl رفت و بی معنی. هر matchup است که نیروهای superstars به بازی خود را در منطقه و نا امید — سالم Jay کاراگاه بین تایلر Motte و براندون ساتر موثر بوده است — می تواند نکته این مقیاس در هر شب.

اما در 3-2 دست دادن به Oilers on Dec. 1 در راجرز آرنا Draisaitl زده دو بار در قدرت بازی, McDavid تا به حال دو کمک و برنده 58 درصد از تساوی. Horvat تلاش در دایره رقابت و رفت و فقط 8-برای-21 (33 درصد).

پس چگونه می تواند کناکز نویسنده این ناراحت است ؟

آنها را مجبور به زندگی می کنند تا خود را دوم رتبه بندی کلی در faceoffs و چهارم با امتیاز در بازی قدرت اما 16-رتبه مجازات کشتن را به فشار بهتر است. کناکز را به لبه در هدف با یعقوب Markstrom و بهره مند از J. T. Miller حرفه ای نجومی رهبری و حذفی شجره نامه.

وجود دارد یک X-factor در پیرسون که تا به حال یک هدف و 11 عکس در فصل, درب بازکن, جوانی و سرزندگی در الیاس Pettersson و براک Boeser و بازیسازی شعبده باز در کالدر جایزه مدعی هیوز.

است که همه به اندازه کافی است ؟

خارج از ونکوور پاسخ این است که توجهی ندارد. اما در شهرستان ما می دانیم که تا این حد — آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه Oilers رسیدگی فشار فوق العاده ای. و که در آن طرفداران می توانند به جرات رویا.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>