بن Kuzma: COVID-19 مکان های حق بیمه در سلامت خانواده برای Canucks’ J. T. Miller


“من قطعا آگاهانه از همه افرادی که آسیب دیده اند و همه چیز را مراقبت از سلامت کارگران انجام می دهند. این چیزی است که نمی دور بماند در خانواده من’

با رقابتی آتش در شکم یک حذفی ممکن در افق دور و حرفه ای نجومی در حال حاضر زیر کمربند خود را آخرین چیزی J. T. Miller نگران بود در مورد 8 مارس بود coronavirus.

“این چیزی است که من فکر می کنم در همه” ونکوور کناکز’ وینگر پاسخ در آخرین رسانه ها صبح-اسکیت قفل-در دسترس بودن اتاق به عنوان COVID-19 موارد به سرعت در حال افزایش یافت. “من هیچ ایده چه چیزی در خارج از اینجا و من آرزو می کنم من تا به حال یک مطلب جالب, پاسخ برای شما.”

در پاسخ او این بود تا حدودی قابل درک است.

میلر بود پنجم بهترین NHL تولید از این همه ستاره بازی — 25 امتیاز (10-15) در 18 بازی span — و تمرکز بر روی آنچه که او می تواند کنترل: به عنوان مثال منجر شود و صدای عقل و خاموش کردن یخ و به باشگاه جدید خود به خود برای اولین بار پس از فصل اسکله در پنج سال.

حتی NHL کمیسر گری Bettman بود و هشدار می داد هر کس به “یک نفس عمیق بکشید.” زمانی که بازیکنان خود را نگه داشته دستکش نمی لرزش دست یا فراموش مشت-پمپ دائما شسته دست خود استفاده عفونی و حس مشترک بودن با احتیاط باید جایگزین نگران باشید.

سریع به جلو و پیام به طور چشمگیری تغییر کرده است.

برای میلر یک فصل قرار داده شده در مکث مارس 12 و اولیه 14-روز خود انزوا دوره محتاطانه به نظر می رسید. بازیکنان را به باشگاه امکانات در گروه های کوچک و اردوگاه های آموزشی می تواند آغاز مارس 27. اما, مارس 27 انزوا خروج هدف تمدید شد مارس 6, سپس, مارس 15 و به زودی می تواند مارس 30.


J. T. Miller (چپ linemate براک Boeser در آغوش گرفتن) باقی مانده است در ونکوور با همسر و دو دختر جوان در طول COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

استیو میچل / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

B. C. بود 1,066 موارد تایید شده به عنوان چهارشنبه و 25 مرگ و میر به دلیل COVID-19 coronavirus. مقامات بهداشت هشدار داده اند, اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند گسترش به صورت ماه به صاف مثبت-صورت منحنی و جلوگیری از دوم سنبله در پاییز. آن را قرار داده NHL فصل در خطر است.

این خیلی برای هر کسی که به روند.

میلر اولین نگرانی او بود سلامت خانواده. او باقی مانده است در ونکوور با همسر ناتالی و دختران جوان Scotlyn و اسکارلت که متولد شد در سال 2018 و 2019 بود. آن را دقیق تر از بازگشت به خانه به پیتسبورگ با فصل در خود نگه دارد.

کیفیت هم خانواده است این جایزه در چه بوده است کشش درایو از فصل به طور منظم. و تعهد در کناکز’ گلزن برجسته با 72 امتیاز (27-45) به در شکل باقی بماند و نه از دست دادن بینایی از تصویر بزرگتر.

“این قطعا یک بار عجیب و غریب” میلر بستری چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی. “در این مرحله ما فقط نگران سلامت فرزندان ما و امن ترین محل در حال حاضر در اینجا است.

“من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد من را دیده اند در دیزنی-به همراه آخرین سه و نیم هفته است. ما تا به حال یک اجرای خوب در مواد غذایی و لوازم و رنگ آمیزی کتاب های گچ در جلوی خانه و بسیاری از پازل. هر چیزی که شما می توانید تصور کنید به تصویب زمان.

“من خوش شانس بوده ام. خانواده من بازگشت به خانه بوده است نهفته بیش از حد. من قطعا آگاهانه از همه افرادی که آسیب دیده اند و همه چیز را مراقبت از سلامت کارگران انجام می دهند. آن را بسیار ویژه است زیرا که در آن ما خواهد بود و بدون آنها در شمال امریکا و در سراسر جهان ؟

“این چیزی است که نمی دور بماند در خانواده من. الهام بخش این است که مردم می توانند انجام آنچه انجام می دهند برای صرفه جویی در زندگی می کند. این تغییر زندگی ، آن را بسیار حقیقی است که از آن می تواند مدت زمان طولانی است.”

آن را می سازد سرگیری NHL فصل به نظر می رسد تا حدودی مسئله اما ایالات متحده $1 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته یک نامشخص حقوق و دستمزد کلاه برای فصل آینده و 30 درصد سپردن برای بازیکنان کاغذ برداشته توجه است.

اگر به طور منظم فصل بود scuttled و حذفی اسکله اهدا یک امتیاز اساس Canucks خواهد بود. اگر لیگ رفت و با پیروزی درصد کناکز خواهد بود سوم در اقیانوس آرام را بدست آورد.

و در میان خیلی از یک فصل از عدم صداقت از اتمام فصل به طور منظم می تواند قربانی برای گسترش 24-تیم پس از فصل. وحشی اضافی-کارت ورودی و یک حذفی دور می کنید در این زمینه را به سنتی 16 تیم. اما هنگامی که? جولای ؟ مرداد?

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد به بازی در تابستان میلر گفت:”. “اما در همان زمان شما باید برای تنظیم. آن را از دست ما اما شما باید به طرز فکر درست رفتن. ما را در آغوش و درک وضعیت و اقامت در بالا از این به دلیل ناشناخته از زمانی که و اگر ما در حال رفتن به بازی.”

چشم انداز صدمات همچنین بيشترین و بنابراین تنظیم یک نمایشگاه حذفی میشه.

“من مطمئن هستم که وجود دارد تیم های دیگر که پاسخ آن متفاوت است اما از نظر ما ما می خواهیم آن را به نمایشگاه” میلر تاکید کرد. “ما در یک حباب تیم و هر نقطه در حال رفتن به موضوع با بسیاری از (بخش) مخالفان پایین کشش.

“من نمی باید یک حذفی, قالب, اما من می خواهم همه را به امن و سالم است.”


J. T. Miller بود یک برج از قدرت برای Canucks در این فصل هدایت تیم به ثمر رساند (27-45-72 در 69 بازی) و رهبری حتی اگر میپوشید نه جایگزین ‘A’ و نه کاپیتان ‘C’ در نیوجرسی.

میچل Leff گتی ایماژ

از منظر حرفه ای میلر می تواند نا امید. او آمد به ونکوور در یک ماموریت به پاداش حق رای دادن تجارت ایمان و نه تنها اضافه کردن به بالا-شش mix اما سرمایه گذاری در چگونگی انتقال فهرستی خواهد تکامل و اجرا است.

“زمان درست بود” میلر گفت: از رهبری می خواهیم. “این یک بخش جدید از بازی من. من پرحرف و من می خواهم به دانستن آنچه که هم تیمی های من در حال فکر کردن در طول بازی — و یا مشاهده در iPad در طول بازی.

“وجود دارد زمان به سخت بر کسی یا خودم و این مهم است. بازی راه حق را می فرستد پیام حق. من می خواهم را به نفع خود بد و که یک اولویت است. زمانی که شما جوان تر از آن سخت است برای قرار دادن کنار موفقیت شخصی یا کسب و کار برای بهبود این تیم است.”

میلر به حال کسانی که مبارزات در نیویورک با سابق رنجرز مربی آلن Vigneault و یاد گرفتم برای قرار دادن “ما” قبل از “من”.

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>