بن Kuzma: Coronavirus نگرانی حفظ NHL فرمانداران در برگزاری الگوی


سالم یعقوب Markstrom خواهد بازگشت به Canucks’ خالص اگر فصل ذخیره شده است. کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

باید فصل رزومه بزرگترین نگرانی برای بازیکنان خواهد بود به عنوان آسیب های بازی های شیب دار ،

2020 توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد و احتمالا برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خواهد NHL فصل به طور منظم و برگشتی در حال حاضر در مکث به دلیل بحران بهداشتی در سراسر جهان نیز عقب رانده شود بیشتر و یا حتی لغو?

این چیزی است که در لیگ حکام کشتی در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

فرمانداران بدیهی است که متوجه نگرانی های سلامت باید به مراتب سنگین تر بودن از درآمد از دست رفته یا از دست رفته شود. هنوز هم وجود دارد که اشتها برای صبر و رویکرد احتمالا صرفه جویی در این فصل است.

لیگ در ادامه به در نظر گرفتن برنامه ریزی برای تمام حالات است که می تواند در نهایت بازی را — بسته به اینکه چگونه coronavirus نگرانی evolve — اما قطعیت ساخته شده برای کنفرانس-فراخوان حال پیشرفت است.

یک بیماری عفونی مشاور بنا به گزارش ها در زمان سوالات هنگام تماس بگیرید چون تست از بازیکنان دو Ottawa Senators باید آزمایش مثبت — یکی از بی شمار از مسائل. NHL در پاسخ به این شیوه:

“ما کارشناسان پزشکی توصیه نمی توده تست برای تمام بازیکنان NHL. علاوه بر این واقعیت وجود دارد خواهد بود کافی تست منابع به جای جمله, جهت, جامعه پزشکی بر این باور نیست که چنین آزمایش پزشکی نشان داد و یا مطابق با پارامترهای صادر شده و قابل اجرا توسط مقامات بهداشتی.”

در ادامه این فصل به نظر می رسد تا حدودی خیره کننده با تعداد مثبت coronavirus تست نصب مرگ عوارض تعطیلی و یا کاهش خدمات غیر ضروری کسب و کار و امکان تعطیلی کامل از خدمات غیر ضروری در ونکوور.

و با مراقبت های بهداشتی هشدار به حفظ دقیق اجتماعی-فاصله و حتی در خانه بمانند چگونه می توانید NHL در نظر بگیرید فقط پمپ ترمز در این فصل ؟ چرا که نه به طور کامل درگیر کردن ترمز دستی?

در دوشنبه, B. C. مقامات بهداشتی اعلام کرد 48 جدید کروناویروس موارد در استان و سه اضافی مرگ و میر. تایید موارد افزایش یافته است به 472 مرگ و میر است که در 13 و 33 نفر در بیمارستان بستری هستند که 14 هستند در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشت همچنین گفت: 100 نفر در حال حاضر بهبود از coronavirus.

هنوز در مقیاس جهانی بیش از 337,000 مردم آلوده شده است coronavirus و بیش از 14,600 فوت کرده اند در یک بیماری همه گیر است که چه کسی گفته است که هنوز هم در حال شتاب گرفتن است.

باید NHL فصل رزومه در برخی از مد, بزرگترین رقابتی نگرانی برای بازیکنان صدمه دیده است گرفتن است.

تا آنجا که کناکز خواهد بود رو به با بازگشت یعقوب Markstrom کریس Tanev و جی کاراگاه از آسیب و براک Boeser داشتن زمان بیشتر برای رسیدن به سرعت گم شده و پس از 12 بازی با شکسته غضروف دنده و بازگشت آوریل 10 — آشکار وجود دارد و نگرانی است.

از سرگیری فصل به طور منظم و ramping تا بازی سریع تر گام های سنگین تر ضربه زدن پست-فصل — بدون توجه به آنچه فرمت است که طول می کشد — در حال رفتن به مالیات مطبوع. و آن را سخت به حفظ در حال حاضر بدون, شیوه های بازی ها و یا حتی کار کردن در گروه های کوچک به دلیل coronavirus اجتماعی-فاصله فرمان.

“این جای تعجب نیست که خطاب خواهد شد برای اطمینان حاصل کنید — به خصوص تیم و صاحبان چرا که آنها نمی خواهند خود را به بچه ها صدمه دیده” Boeser عامل بن Hankinson روز دوشنبه گفت:. “و nhl on nbc خواهد شد هل دادن برای محافظت از بازیکنان خود را به دلیل آن سخت است در حال حاضر.

“هیچ کس اسکیت و شما نمی توانید به باشگاه بروید. تمرینات متفاوت هستند و خود را در تمام برنامه های آموزشی متفاوت است. آنها در حال آموزش در حال حاضر فقط به ماندن در شکل اگر آنها دوباره به دلیل آن را نه یک چیز مطمئن شوید که چه انگیزه ؟ آن را کمی متفاوت باشد.”

برای Boeser انگیزه بدیهی است که سالم ماندن و کمک و این توقف ممکن است کمک به او ،

“هر کس می داند که اگر شما در حال بازی آن لزوما به این معنا نیست شما 100 درصد” اضافه شده Hankinson. “این احتمالا کمک به او را به قوی تر و عقب تر بود از درد (مدیریت) چیزی را با او بیش از حد.”

مانند همسالان خود وجود دارد عدم قطعیت برای Hankinson در مورد که در آن کسب و کار طرف NHL در حال رفتن و چگونه آن را به تحت تاثیر قرار سپردن و رایگان آژانس.

“چه کسی می داند که چه کلاه رفتن است و بسیاری از قطعات متحرک” اضافه شده Hankinson. “ما مشغول کالج بچه ها که فصل در حال پایان و انجام آنها به نوبه خود نرم افزار و یا رفتن به مدرسه ؟ ما انجام یک زن و شوهر از معاملات و NHL تمدید قرارداد برای یک عمق, بازیکن, به طوری که نوع من بوده است امروز روز.

“بسیاری از این روزها در حال رفتن به مرتب سازی از طریق what-happens-سناریوی بعدی. آیا بچه های خود را ترک شهرها و چه در مورد بچه ها با صدمات?”

در مارس 16, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDCP) در ایالات متحده توصیه می شود لغو و یا به تعویق افتادن حوادث با 50 یا بیشتر مردم برای هشت هفته.

روز بعد NHL نشان داد قصد دارد احتمالا نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در حدود 45 روز به CDCP 60 روز احتیاط دوره — که می تواند مارس 27 — به عنوان مقدمه ای برای تکمیل فصل به طور منظم و اجرای یک حذفی برنامه است که می تواند از ویژگی های فعلی و یا تغییر پست-فصل فرمت.

24-تیم حذفی به طنین انداز با برخی از صاحبان. این امر شامل یک دوجین نمایندگان از هر یک کنفرانس گسترش تعداد wild-کارت تیم و یک بازی از دور به کاهش شرکت کنندگان به رسم 16 تیم.

همه که امکان پذیر قبل قوی تر coronavirus طرح برای محدود کردن خدمات غیر ضروری و قوی تر برای تماس های اجتماعی-فاصله و حتی ماندن در خانه شد پیام.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>