بن Kuzma: Canucks’ جادوگر Hughes دسته حرارت به نام کلدر جایزه فینالیست


خواهد Quinn هیوز پیوستن به الیاس Pettersson به عنوان یک کلدر جایزه برنده ؟ بروس بنت / گتی ایماژ فایل

مراسم NHL عبور برای کوین هیوز بود که نام کالدر جایزه فینالیست شنبه در آمد یکی از بزرگترین مراحل.

متعالی خود اسکیت جن-حرکت جادوگری و بازیسازی و خلاقیت در حال حاضر شناخته شده است. نه شناخته شده بود که چگونه ونکوور کناکز توانا کنه می ایستاد به اینکه هدف اولیه و اغلب در زنگ مرکز در مونترال در فوریه. 25.

کراوات Domi تحویل ماهواره unpenalized مقابله که ریخته هیوز به گوشه تخته. این Canadiens وینگر آمد حق بازگشت و وارد هیوز دوباره در گوشه ای. او آهسته به و که باعث شد برخی از جهت از مربی تراویس سبز در نیمکت.

پیام ساده بود: نمی تواند و شاید سعی کنید برای جلوگیری از تماس.

واکنش انتظار بود: هیوز طراحی شده خود را در بازی و جمع آوری کمک آتش شش عکس و اقامت در خارج از جعبه مجازات در 4-3 اضافه کاری ،

هنگامی که سبز به یاد بود از توجه ویژه فراهم 5-پا-10, 175 پوند هیوز که شب خود را جمع کمک بقیه ملت درک چرا هیوز, Cale ماکار و آدم ها کلدر فینالیست. در براک Boeser الیاس Pettersson و هیوز Canucks سه-مستقیم فینالیست به بالا تازه کار و Pettersson ادعا افتخار در فصل گذشته.

همانطور که برای هیوز او هرگز spooked توسط کانون توجه این فصل است.

“او در مورد به عنوان آماده از یک بازیکن به عنوان شما در حال رفتن به پیدا کردن” سبز گفت: سه شنبه هفتم انتخاب کلی در سال 2018 پیش نویس است. “برای یک مرد جوان او را ندارد بالا وحشت سطح. او نمی وحشت با جن و یا دریافت بیش از حد ناراحت اگر او اشتباه می کند. و او دریافت نمی کند بیش از حد هیجان زده اگر او چیزی دیدنی و جذاب است.

“او بسیار آرام و آماده و نه فقط برای خود خوب بازی اما هنگامی که مبارزات او کمی. که علامت بسیاری از خوب جن-حرکت defencemen. و با خود هاکی حس او همیشه قادر به ماندن از گزند آسیب است.”

هیوز هنوز به رنج می برند یک تماس آسیب است.

20 ساله و اورلاندو فلوریدا. مادری از دست رفته یک بازی با یک زانو و کبودی پس از گرفتن اسکیت خود را گرفتار در یک شیار در Nov. 1 در آناهایم. او عقب نشینی در منطقه بی طرف و در حالی که تلاش برای کررل سست جن خود را ankled خورده در زیر او.

“این واقعا عجیب و غریب بازی” هیوز را به یاد بیاورید ، “من مطمئن هستم که اگر من پا رو در یخ گیر کرده و یا چه اتفاقی افتاده است. آن را خیلی سریع اتفاق افتاد شما واقعا نمی توانید بگویید اگر آن را یک عادت است. شاید.من فقط می دانستم که من خودم ضد بود تیغه که در یخ گیر کرده و زانو من فقط رو به جلو رفت. آن را از سقوط است.”

اگر کسی سقوط کرد در این فصل این بود forecheckers یا مدافعان تلاش برای برابر با لبه کار هیوز و وادار کردن او در خط آبی به عنوان کارفرمایی از لیگ چهارم-رتبه بندی قدرت بازی.

که قرار بود به بلیط خود را به انجام آنچه او بهترین کند. هیوز فشار فوق العاده ای را در خود به عنوان یک بازیکن تاثیر. و در حالی که واضح است تمرکز خود هستند 53 امتیاز (8-45) در 68 بازی برای رهبری همه rookies, در حالی که همچنین در پایان پنجم در میان همه blueliners او پیشی حق رای دادن سوابق و می تواند را هدف گرفته در داگ Lidster را به مدت طولانی رکورد بیشترین امتیاز در یک فصل توسط یک blueliner.

در کملوپس بومی بود 25 زمانی که او قرار داده تا 63 امتیاز (12-51) در 80 بازی در طول فصل 1986-87. خواهد هیوز را بسته 10 نقطه فاصله اگر Canucks بازی نهایی خود را در 13 بازی ؟ او قطعا خوب است ، به خصوص در مشتاق شیوه ای که او در آن به کارگردانی قدرت بازی و گفت: هر کسی که در درون گوش رس به پمپ ترمز مورد هر گونه خاص-تیم اسلامپ.

فقط به او گوش دهید.

“ما باید Millsy (J. T. Miller) بالا میاد بالا و من فکر می کنم آن را با این نسخهها کار” او آغاز شده است. “او می تواند اتر راه رفتن و فقط قادر به rip کردن آن و یا پیاده کردن و رفتن به (تایلر) Toffoli یا بو (Horvat) یا من و پاره کردن آن و یا من می توانم به Petey (الیاس Pettersson). ما می دانیم که گزینه ها و چیز بزرگ است که هر کس در همان صفحه.

“Petey می داند جن در حال آمدن است و من آماده هستم و ما همه رو به یک یا دو چیز ما می توانید انجام دهید. و Toffoli می تواند نکته pucks. او یک بیمار بازیکن و من تحت تاثیر او تا کنون.”

چه شد فقط به عنوان قابل توجه این بود که چگونه هیوز در آغوش خاموش شدن نقش. به سرعت ماهیگیری کردن بازیکنان در حالی که عقب نشینی خود را در منطقه او ماند در سمت راست از pucks و با استفاده از هوشمند استیک کار به یک مدافع خوب و نه ضرر.

“من فکر کردم من می خواهم به ایجاد و گرفتن امتیاز اما آنچه که من بیشتر افتخار است که مربیگری کارکنان مورد اعتماد من در بازی خاموش کردن نقش” تاکید کرد هیوز زمانی که او به نام به All-Star Game. “من با Taney (کریس Tanev) در برابر بالا خطوط ماه گذشته و این چیزی است که من انتظار نیست که. و آن را به معنای زیادی به من.

“بسیاری از مردم گفت: من نمی توانستم دفاع — و من هنوز کار بر روی آن — اما فقط به آن (خاموش کردن نقش) من فکر کردم من می خواهم آن را در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای من اما نه در حال حاضر.”

هیوز دارای مجموعه ای از یک شخصی استاندارد برای سعی و کوشش و دوام و استقرار. اگر هر چیزی می تواند او را در منتقدان خود را به دلیل 32 امتیاز (5-28) در 33 بازی برای کمک به دانشگاه میشیگان پیشبرد به NCAA برگشتی نداشت شاهکار کوچک است.”

بنابراین وجود دارد برخی از انگیزه اضافی در این سطح ثابت کند مردم اشتباه است ؟

“وجود دارد که او اضافه شده است. “من فکر کردم من تا به حال خیلی خوب از سال گذشته و من انجام شده است آن را برای چند سال در حال حاضر. این مرا شگفت زده کرد در آغاز سال وقتی که من آغاز شده به خوبی انجام می دهند که مردم فکر کردم: “وای ما نمی فکر می کنم این اتفاق می افتد.’ که مرا شگفت زده کرد.

“اما من نیز فروتن و من یک راه طولانی برای رفتن. من به خاطر من پا به پایین.”

اجرا که توسط هم تیمی های خود و قدردانی آشکار است. و آن را همراه با کمی ترس.

“من در برابر او در اولین بازی NHL و بچه ها صحبت شد و گفت: ‘مراقب باشید. او با تدبیر و او تمام این و او را به حرکت در خروس بزرگ, خود گفت: Toffoli. “او قطعا آن چه که قابل توجه بود به تماشا و من قطعا سپاسگزار بود در تیم خود. آن را فقط به دیدن همه چیز او می کند تا بهتر و او می خواهد به یکی از بهترین defensemen در لیگ و او قطعا نشان داده شده در این فصل است.”

آنتوان روسل گرفته شده توسط چگونه یک تازه کار های انجام شده و صدا مانند یک جانباز چاشنی.

“تحصیل کرده و می آید از یک خانواده بزرگ گفت:” Canucks وینگر. “او همچنین برای سن و سال او و من آویزان بسیار کمی با او در پیست چون بحث ما در مورد NHL ، فقط گرفتن افکار از یک پسر جوان در آنچه که او می بیند وجود دارد چرا که اگر من نمی بینم چیزی است که او می تواند به من کمک کند و بالعکس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>