بن Kuzma: Canucks شد ‘عادلانه’ با خروج Goldobin می گوید Benning


نیکولای Goldobin به حال خود مولد لحظات با الیاس Pettersson. غنی لام / گتی ایماژ

‘ما سعی کردیم به او حرکت می کند در (تجارت) مهلت اما نمی هر گونه موفقیت است. … افراد دیگر در سازمان ما منتقل شده توسط او و ما بازیکنان جوان که در حال رفتن به نیاز به یک فرصت بیش از حد.” — جیم Benning در نیکولای Goldobin

وجود دارد سه روز در coronavirus همه گیر تقویم — دیروز, امروز و فردا.

به عنوان گسترش و مهار COVID-19 باقی می ماند در سراسر جهان آگاهی لیگ ملی هاکی است که عامل در کسب و کار خلاء.

با وجود به دنبال خنثی سایت بازی مکان های احتمالی از سرگیری فصل به طور منظم و اصلاحی حذفی فرمت تمدید self-انزوای اجتماعی-فاصله حکم همچنان به عقب براند رقابتی تقویم.

در دوشنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش 45 جدید تایید COVID-19 نفر در این استان بیش از یک دوره دو روزه. این افزایش در مجموع به 1,490 موارد تایید شده. نیز وجود دارد 11 اضافی مرگ و میر در قبلی 48 ساعت برای افزایش این تعداد به 69.

برای ونکوور کناکز مدیر کل جیم Benning, کسب و کار پیشرفت کاهش می یابد و به روزانه تماس بگیرید. او رسیده است به عوامل نمایندگی نیکیتا Tryamkin و بدون محدودیت رایگان عوامل تایلر Toffoli یعقوب Markstrom و کریس Tanev. با این حال طرح ریزی و دستمزد کلاه سقف در بحران اقتصادی بزرگ است ناشناخته است.

یقین بود که هیچ فهرستی از اتاق در اینجا برای نیکولای Goldobin.

محدود رایگان-نماینده جناح است که انتظار می رود به امضای یک قرارداد دو ساله با زسکا مسکو از KHL چرا که او بود که elbowed کنار. تجارت ادغام J. T. Miller و Toffoli و اوج حرفه ای برای RFA جناح جیک Virtanen — 36 امتیاز (18-18) در 69 بازی — همراه با چشم انداز بسته بندی کامل تر از بازی های ساخته شده برای یک انتظار خروج.

مهارت هرگز یک مشکل با Goldobin. اما علاقه او به صورت cross-یخ عبور برداشت کردن به صورت عجیب و غریب-انسان می شکند و عدم تجاوز در تعقیب pucks و جذاب مخالف بودند خود را به آتش کشیدند.

در 125 حرفه ای بازی NHL او موفق فقط 50 امتیاز (19-27) و در سال 2017 مبادله با San Jose Sharks برای Jannik هانسن را به اثبات Goldobin بازی نبود مناسب برای NHL.

“ما سعی کردیم به او حرکت می کند در (تجارت) مهلت اما نمی هر گونه موفقیت” Benning روز دوشنبه گفت پس از صحبت با Goldobin عامل در هفته گذشته. “من آگاه بود او ممکن است سعی کنید به ثبت نام در روسیه است.

“ما سعی کردیم به کار کردن با او و او را شانس اما سال گذشته بیش از افراد دیگر در سازمان ما منتقل شده توسط او و ما بازیکنان جوان که در حال رفتن به نیاز به یک فرصت ،

“این چیزی که در مورد تلاش برای آن را در NHL. اگر شما یک چشم انداز شما باید یک پنجره از فرصت و شما باید برای به دست گرفتن آن و ایجاد خود را. اما به هر دلیل Goldodin هرگز به عنوان یک کار تمام وقت NHL بازیکن.

“ما مربیان کار کرده با او به شکار pucks پایین. زمانی که او تا به حال آن را در چوب خود او می خواهم خوب بازی می کند و در حالت تهاجمی پایان, اما نه با بازیابی pucks. او تمام مهارت در جهان و ما فقط احساس مانند دیگر مردم گذشت او.”


نیکولای Goldobin تا به حال 50 امتیاز در 51 بازی با Utica ستاره های دنباله دار در این فصل است.

مسیحی پترسن / PNG

Goldobin, 24, بود, محدود به یک NHL به طور منظم فصل بازی در این فصل که تحت الشعاع خود 50 امتیاز (19-31) در 51 اهل بازی با Utica ستاره های دنباله دار. در minor-لیگ سطح او می تواند چرخ و مقابله و نگران نباشید چرا که او 11th در لیگ به ثمر رساند زمانی که فصل قرار داده شد در مکث مارس 12.

دو سال پیش او بود هفتم در Canuck به ثمر رساند با 27 امتیاز (7-20) در 63 بازی در 14:59 از دمای یخ زمان. اما او نیز سوم در فروشگاه. او حتی قرار بر مجازات کشتن در Utica برای اولین بار در نرم افزار حرفه ای برای بهبود hounding از pucks است که یک جزء اصلی از کامل بازیکنان است.

“من فکر می کنم ما عادلانه با او” اضافه شده Benning. “پس اگر این (KHL) چیزی است که او مایل به انجام ما برای او آرزوی بهترین ها.”

Benning معتقد است بهترین است در مجموعه ای از وعده های کنار.

این undrafted زاک MacEwen, 23 که شش امتیاز (5-1) در 17 بازی این فصل NHL برقرار کرده است خود را به عنوان یک پایین-شش چرخ با یک حرکت صعودی. بسیار بهبود یافته دوم سال pro Kole Lind, 21 تا 44 امتیاز (ساعت 14: 30 منتشر) در 61 بازی با ستاره های دنباله دار در این فصل است.

قدرت رو به جلو واسیلی Podkolzin, the 10th کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس تاسیس خود را در این فصل در KHL برگشتی با سن پترزبورگ SKA.

و کوچک جن شعبده باز Nils Hoglander, 19, دور دوم سرقت در سال 2019 پیش نویس در 40th به طور کلی خیره شدن در جهان junior مسابقات برنز برنده سوئد با 11 امتیاز (5-6) در هفت بازی. در حمایت سوئدی لیگ هاکی نقش با Rogle BK انگلهولم او دارای 16 امتیاز (9-7) در 41 بازی است و در رادار برای Canucks قرارداد.

اضافه کاری: Benning تایید کسب و کار و هاکی عملیات پرسنل گرفته اند 20 درصد کاهش پرداخت با فصل متوقف شد. “آن (مکث) شده است چهار هفته, اما وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام, و من در این گوشی هر روز از 6 یا 7.متر تا 6 بعد از ظهر” گفت: Benning. “آن (پرداخت cut) این است که آنچه که در جهان است و ما آن را درک کنند و ما فقط امیدواریم که ما می توانید در طرف دیگر از این چیز (ویروس) و بازگشت به بازی و همه مشغول به کار است.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>