رفتن به نوشته‌ها

بن Kuzma: Canucks’ سه کلید اوفا تصمیم گیری را تعیین می کند بقیه از فهرست سرنوشت


جانبازان یعقوب Markstrom و کریس Tanev دو از ونکوور کناکز’ سه کلید در انتظار نامحدود رایگان عوامل است. هری چگونه / گتی ایماژ فایل

GM جیم Benning زیادی در بشقاب خود را. فهرست عاقلانه آن شروع می شود با امضای یعقوب Markstrom و تایلر Toffoli در حالی که دیدن اگر او می تواند منطقی تعهد به کریس Tanev

روز کانادا است دلیلی برای جشن و بازتاب.

در لیگ ملی هاکی از آن سالانه جذاب ترکیبی از انتظار و اضطراب به عنوان عامل دیوانگی آغاز و فرانچایز یا محتاط یا مضحک خرید.

برای ونکوور کناکز این تعهد نیست در اضافه کردن به مخلوط خود را. این اتصالات کلیدی خود را بدون محدودیت رایگان عوامل تحت محدودیت های پیش بینی صاف US $81.5 میلیون حقوق و دستمزد کلاه سقف که می توانید از آخرین سال است.

از دست دادن هاکی مربوط به درآمد انعکاسی است از فلج coronavirus همه گیر است که متوقف شده در این فصل در مارس 12. اگر آن را از سر گرفته و آن را $1 میلیارد دلار ضرر در درآمد و حتی از سرگیری بازی در ماه اوت تنها جبران یک سوم از مالی ،

این تا حد زیادی به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف در تلاش برای آمدن به شرایط با UFAs در یعقوب Markstrom تایلر Toffoli و کریس Tanev. دو روز قبل از فصل بود متوقف شد لیگ گفت: درپوش شد, پیش بینی افزایش به $84 و دلار و 88 میلیون دلار است.

اجرای این Canucks مدیر کل جیم Benning و شما بهتر از خواندن همه عدم اطمینان او را در برخورد با زن در حالت عادی است.

انقضای قرارداد انتظار می رود به عقب رانده شود به Oct. 30 رایگان آژانس به دنبال دارد. که ممکن است کمک به بهتر ارزیابی ارزش محدود رایگان عوامل خواستار پست-فصل گذشته از ارتباط منظم با پخش عوامل مورد حقوق و دستمزد در مقابل نوسانات میان مدت وجود دارد دیگر فشار دادن موانع برای روشن شدن.

“برای اینکه کاملا صادقانه, من غرق تدارکات از تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن بازیکنان بازگشت به شهر و تمام پروتکل های ما باید به دنبال” گفت: Benning. “بنابراین من انرژی استفاده شده در آن است. خواهیم دید که کلاه را تنظیم و ثبت نام بازیکنان. اما من فکر کردن در مورد که در حال حاضر است.”

Benning نبود dodging سوال. او با اشاره به به طور مداوم در حال تغییر چشم انداز در میان COVID-19 نگرانی های ایمنی. و نیز وجود دارد که با فشار دادن لیگ مسائل برای نهایی کردن یک توافق دسته جمعی فرمت و آدرس ضرر و زیان مالی برای صاحبان و بازیکنان.

البته Benning باید ثبت نام Markstrom و Toffoli و ببینید که اگر او می تواند منطقی تعهد به Tanev. او ساخته شده است که بسیار روشن است. آنچه روشن نیست این است که علاوه بر این با تفریق که به جای.


دروازه بان یعقوب Markstrom قابل توجه فصل او را به دست آورده متوالی دوم لایحه Masterton یادبود جایزه نامزدی از این تیم خود را برای پشتکار و فداکاری است.

غنی لام / گتی ایماژ فایل

به صورت محدود رایگان عوامل در تروی Stecher جیک Virtanen, آدم tipping point pr, تایلر Motte و زاک MacEwen این واقعیت است که Stecher, Virtanen, Motte و MacEwen باید داوری حقوق و سطوح مختلف از اهرم زور می تواند مدیریت را به گوشه.

جاستین بیلی نیز یک RFA با داوری حقوق و سازمان است عمق انقضای قرارداد در گیوم Brisebois (RFA), Jalen Chatfield (RFA), اشتون Sautner (UFA) لوئیس Domingue (UFA) و ریچارد Bachman (UFA).

با Brogan Rafferty و احتمالا Olli Juolevi فشار برای فهرستی از نقاط در فصل آینده و ادامه تلاش برای ثبت نام نیکیتا Tryamkin — چیزی به من بدهید در پایان به عقب. Jordie بن دارای یک سال در سمت چپ او معامله در $2 میلیون و شاید Montreal Canadiens او را به بازگشت به خود را برابر برای عمق اهداف است.

اجازه اوفا اسکار Fantenberg رفتن آسان تر است اگر شما در حال رفتن به ترویج از درون و یا اضافه کردن عمق. و آنچه در مورد همه کاره Stecher? او در دراز مدت مناسب است ؟

اگر که نیست به اندازه کافی برای مسدود کردن مغز در سال آینده Benning خیره به پایین در هر بشکه به عنوان الیاس Pettersson و کوین هیوز کشیدن ماشه در غنی حق رای دادن-تعریف پسوند.

ضمنا در اینجا یک کپسول به دنبال امضای اولویت های Canucks:

یعقوب Markstrom (UFA)

حل و فصل. انعطاف پذیری است. عملکرد. رهبری است.

Markstrom بررسی آن جعبه کلید طول قابل توجه فصل است که به دست آورد دوم متوالی لایحه Masterton یادبود جایزه نامزدی برای پشتکار و فداکاری است.

در آن شامل یک 11-2-0 اجرا از اواسط دسامبر تا فوریه و پس از تعیین یک حرفه ای-بالا و حق رای دادن-رکورد 49 موجب صرفه جویی در فوریه. 12 در یک 3-0 برنده بیش از Chicago Blackhawks به کمک سیمان و وضعیت خود را به عنوان باشگاه MVP. و در هشت بازی که در آن Markstrom رو 40 یا بیشتر عکس های او sported 7-0-1 رکورد.

کردن یخ Markstrom در زمان مرخصی در ماه اکتبر با سرطان خود را زده پدر آندرس در سوئد. او با قابل توجه 38-صرفه جویی در عملکرد در 3-2 برنده شدن در باغ میدان مدیسن و ترک دوباره به شرکت در یک جشن زندگی در ماه دسامبر پس از پدرش مرده بود.

“برای نشان دادن ثبات و استاندارد بالا چیزی بود که گفت:” Benning. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک فرهنگ اینجا و یعقوب است که بخش بزرگی از آن با چقدر سخت او رقابت و چگونه دوست خوبی او در اتاق است.”

تحت شرایط عادی Markstrom را انقضای $3.6 میلیون کلاه ضربه خواهد یک افزایش بزرگ در اینجا و یا در رایگان آژانس اما امروز NHL است به دور از عادی. او از بهبود مارس مصدومیت زانو و بهتر بود از نظر آماری نسبت به همکار اوفا جلو در رابین Lehner, ($5M کلاه ضربه) و برادن هولتبی ($6M) اما نمی تواند رو به رشد رایگان-بازار پول-بسته تیم است.

کناکز باید اهرم به دلیل Markstrom می خواهد به ماندن اما چگونه آنها خود را متعهد به 30 سال از استارت? آن هم بیشتر پول در کمتر از مدت یا کمتر پول با امنیت بیشتر.

“شما می خواهید به بازی برای کسی که می خواهد شما” تاکید کرد Markstrom. “من فکر می کنم (مربی دروازه بان) یان کلارک یکی از بهترین در جهان است. به کار با او در هر روز یک امتیاز است. او انتظار دارد که بسیاری از شما اما من واقعا دوست دارم که. این زمانی است که من خودم برای تبدیل شدن به بهتر است. من خیلی راحت در ونکوور برای اطمینان حاصل کنید.

“در ذهن من من می خواهم به ماندن — که هدف من است. من هنوز یک Canuck و افتخار کنیم.”


در اواخر فصل تجارت, خرید تایلر Toffoli ارزش فراتر رفت و 10 امتیاز (شش گل و چهار پاس گل) او ثبت نام در 10 بازی — سهم خود را نیز در مورد برنده شدن در هیئت مدیره جنگ و داخل شدن.

غنی لام / گتی ایماژ فایل

تایلر Toffoli (UFA)

جناح طولانی دوستی با تنر پیرسون و جدید تحسین در J. T. Miller.

پیرسون می تواند کمک به فروش Toffoli در این تیم و شهر و میلر می توانید فروش مدیریت در Toffoli ارزش است که می رود فراتر از 10 امتیاز (6-4) در 10 بازی پس از به دست آورد از Los Angeles Kings on Feb. 11.

امروز بازی در مورد برنده شدن در هیئت مدیره جنگ و داخل شدن. اگر شما تصمیم به گرفتن در حافظه و اقامت وجود دارد و می توانید حفاری یک جن از اسکیت خود را به از بند باز کردن سریع و دقیق مچ شات — آن را به دور بماند.

“او فوق العاده-قابل پیش بینی” میلر گفت: از 28 سال linemate. “آن زمانی که شما شروع به بازی راه دیگر که شما شروع امید زیادی است و این خوب نیست. شما می دانید جن در و او (Toffoli) در حال رفتن به در نقطه سمت راست.

“این آسان است به بازی با. و او را بزرگتر از مردم متوجه است. او یک جامد شخص و خوب در اطراف خالص است.”

آنچه که ارزش است ؟

Toffoli را انقضای کلاه ضربه 4.6 میلیون دلار و میلر معامله یک مرجع خوب. باشگاه گلزن برجسته است 27. او سه فصل در سالانه $5.25 میلیون کلاه رسید که بهترین NHL مقرون به صرفه. هیچ تجارت و کسب در سال گذشته همسان کار خود را بالا 72 امتیاز (27-45) در 69 بازی.

Toffoli تا به حال سه 20-هدف فصل و 30-هدف این کمپین پس انداز خود انقضای قرارداد در مورد بانکی در دراز مدت ثبات و بازی شکستن بالقوه است. که میلر خاک پس چرا تجارت های امنیتی برای حقوق و دستمزد و ارائه Toffoli چه میلر در محل ؟

‘من می خواهم به ماندن در ونکوور — من آن را دوست دارم در اینجا و آن را مرتب کردن بر اساس من خانه جدید’ می گوید: جانباز defenceman کریس Tanev که در سن 30 سالگی است و در انقضای $4.6 میلیون کلاه ضربه خواهد شد و انتظار می رود برای کسب درآمد بیشتر.
میچل Leff / گتی ایماژ فایل

کریس Tanev (UFA)

طولانی خدمت defenceman برای تلفن های موبایل مانند یک مسکن.

آن را در مورد محل برای Tanev اما آن را نیز در مورد عدم کور عامل آرامش پس از بدست آوردن اوفا وضعیت. Tanev چهارم بود در میان تمام بازیکنان NHL در عکس های مسدود شده در این فصل و در رنج MCL (رباط وثیقه میانی رگ به رگ شدن) 10 مارس.

در سن 30 سالگی و در یک انقضای $4.6 میلیون کلاه ضربه Tanev می تواند گزینه های در بازار به فشار به صورت نقدی و امنیتی است. آنچه برای او در اینجا است که یک افتخاری آموزشی مناسب در یک جفت با هیوز و به عنوان یکی که منجر به عنوان مثال.

“من می خواهم به ماندن در ونکوور — من آن را دوست دارم در اینجا و آن را مرتب کردن خانه جدید من گفت:” تورنتو بومی است. “البته من می خواهم به امضای یک قرارداد بلند مدت چون من کاملا در حالی که (10 سال) و به دست آورده اید که درست اما چه کسی می داند ؟

“من می خواهم برای ثبت نام اینجا را برای چند سال.”

نگه داشتن Tanev به معنی در حال حرکت بیش از یک عمق قطعه. و با الکس Edler قرارداد پس از انقضای فصل آینده کناکز را به بازیگران چشم به جوان تر و مسن تر است. هنوز هم آن را لمس که Tanev به ارمغان می آورد که سخت برای اندازه گیری در حقوق و دستمزد قابل مقایسه است.

“او یک مرد شما می توانید برنده شوید و من قصد دارم به سعی کنید و انجام آنچه که من می تواند به نگه داشتن او را در اطراف” گفت: Benning.

علامت سوال

کناکز مانند تنوع اوفا جناح جاش Leivo, 27, اما او محدود به 19 امتیاز (7-12) در 36 بازی به خاطر شکسته زانو کلاه در ماه دسامبر. ورود میلر و Toffoli بهبود در Virtanen و امیدواریم که Micheal Ferland است بیش از تصادم نگرانی کرده است مسدود بال. اما Leivo را انقضای کلاه ضربه است تنها $1.5 میلیون.

Virtanen, 23, حال, حرفه 36-نقطه شبنم (18-18) اما کناکز پرداخت به صورت بالقوه و یا فکر می کنم او فقط یک سوم خط و جناح به ارزش بیشتر از یک دست انداز از انقضای $1.25 میلیون کلاه رسید ؟ اگر که مورد داوری ممکن است مسیر خود را.

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پروواینس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول