بن Kuzma: Canucks برنامه ریزی برای بازگشت سالم از Ferland اگر فصل سالم


مایکل Ferland از ونکوور کناکز چتری داستین براون از پادشاهان لس آنجلس به روی تخته در طول یک بازی NHL در ونکوور در Oct. 9, 2019. داریل DYCK / کانادا مطبوعات فایل

“این یک ضرر بزرگ برای ما است. ما در شمارش شد (مایکل) به بازی با بازیکنان خوب دریافت 20 گل و 40 یا 50 امتیاز و به برخی از لمس شما نیاز به موفقیت در پلی آف”

چهار روز قبل از نهایی خود را تاخت و تاز کردن به ناشناخته این فصل مایکل Ferland بود احساس شادمانی است.

تحصیل در مجتمع دهلیزی سیستم حسی که کنترل حرکت و عملکرد موتور و هیجان زده در مورد چگونه به خوبی او رقابت در تماس با شیوه های کناکز جناح تا به حال دلیلی برای باور او می تواند رها از تصادم نگرانی.

که امید آمد Feb. 10 در ونکوور. واقعیت زده Feb. 14 در Utica, n. y.

Ferland به طول انجامید و یک دوره در تنها تفرج با اهل ستاره های دنباله دار پس از ضربه مغزی رنج می برند علائم مانند و او در آنجا ماند در رقابتی حاشیه. این سومین ضربه مغزی مربوط به قسمت این فصل محدود کردن او به بازی NHL 14 و بالا بردن حرفه ای تر و نگرانی است.

اگر یک فصل قرار داده مکث چون از رمان coronavirus همه گیر است سالم در برخی از شیوه کناکز باید یخ سالم فهرستی با بازگشت یعقوب Markstrom کریس Tanev و جی کاراگاه از آسیب. بازگشت Ferland خواهد بود یکی دیگر صبر کنید و ببینید گزاره.

گذشته از اینکه نشانه رایگان های زیر پنج مرحله بهبود پروتکل آن را نمی خواهد تا زمانی که ضربان قلب او است ramped تا با سرعت و خشونت در یک بازی را ببینید که چگونه او واکنش نشان می دهد.

این سیستم دهلیزی را فراهم می کند, مغز با اطلاعات در مورد حرکت سر موقعیت و جهت گیری. آن را نیز تحت تاثیر قرار عملکرد موتور برای تعادل و ثبات سر و بدن است. و از آنجا که تکان مغزی می تواند ناشی از یک ضربه یا whiplash ماهیت بازی Ferland باید بازی به طور موثر و قوی در pucks و مخالفان — تست خواهد شد دوباره.

Ferland دچار ضربه مغزی در مبارزه با کایل کلیفورد در Oct. 30 در لس آنجلس بود و کنار برای 17 بازی. در بازی دوم او را تحویل یک ضربه سنگین در Dec. 10 بازی مقابل تورنتو و از دست رفته دیگری از 27 بازی قبل از بازی در Utica.

Ferland است که کار کردن در برندن ، برای آماده سازی اردوگاه های آموزشی, آیا آن را در ماه ژوئن یا جولای یا سپتامبر اگر فصل نمی رزومه. او تبدیل می شود 28 آوریل 20.

“به من گفته شده است او باید آماده برای رفتن و قادر به انجام کارهایی است که همیشه انجام می شود” Canucks’ مدیر کل جیم Benning گفت: پنج شنبه. “ما در حال رفتن به برنامه ریزی بر این اساس است که او برای رفتن به سالم است.”

Ferland به دست آورد جولای 10 و امضا چهار سال ما 14 میلیون دلار رایگان-عامل مقابله. این 3.5 میلیون دلار کلاه ضربه خوشایند بود چون 6-1, 217-پوند وینگر بود و انتظار می رود به حداقل تکرار 40 امتیاز (17-23) او با Carolina Hurricanes فصل گذشته و 41 امتیاز (21-20) با شعله کلگری در 2017-18.

“این مایه تاسف است و یک ضرر بزرگ برای ما” اضافه شده Benning. “ما در شمارش شد او را به بازی با بازیکنان خوب دریافت 20 گل و 40 یا 50 امتیاز و به برخی از لمس شما نیاز به موفقیت در پلی آف. حتی به عنوان شما را از طریق فصل گذشته در 20 بازی سخت تر و فیزیکی تر.

“او می شده اند یک مرد که می تواند سبک های مختلف — خشن و فیزیکی و یا دست زدن به جن و پخش 5-در-5.”

با 17 از 23 کمک در کارولینای فصل گذشته از اولیه انواع Canucks بودند بانکی در بدن که می تواند به انفجار و تولید است.

این که چرا آنها تا به حال یک سطح از علاقه به پیدا کردن یک جایگزین با اجاره Wayne Simmonds در تجارت مهلت برای دیدن اگر او می تواند برخی از دست رفته moxie. اما Canucks حمایت کردن برای صرفه جویی در فضا کلاه انتظار می رود با بازگشت براک Boeser از آسیب.

تنها یقین با Ferland است که عدم اطمینان تا زمانی که او را برمی گرداند به یخ و آتش و میل ساخته شده است که او را جذاب به Canucks. سون Baertschi به تحمل پنج ضربه مغزی داشته اند و بازگشت این فصل به کامپایل 46 امتیاز (13-33) در 43 بازی با ستاره های دنباله دار و حتی برخی از رسم تجارت مهلت علاقه. او محدود به 26 بازی NHL فصل گذشته.

“من شده است در کسب و کار به اندازه کافی بلند و با سازمان های دیگر که در آن ما تا به حال بازیکنان هنوز یک سال با یک ضربه مغزی و عقب آمده و آیا واقعا خوب” تاکید کرد Benning. “با مایکل چه من از شنیدن این است که هنگامی که او بهبود یافته و او خواهید بود که در آن او قبل از او صدمه دیده (Utica).”

و این بود که یک جای خوب.

Ferland بود رو به با ضربه مغزی دانش و چگونه او احساس شد.

“من ملاقات با تعداد زیادی از متخصصان” او گفت: قبل از اعزام به Utica. “من می توانم صادقانه بگویم که من آموخته ام بسیار بیش از گذشته 1½ به دو سال در مورد ضربات مغزی است. من می خواهم اگر من دروغ گفت من فکر کردن در مورد این نوع از مسائل (اثرات طولانی مدت) اما من خواسته بسیاری از سوالات و صحبت کردم برای بسیاری از مردم است.

“من تا به حال تعداد کمی از آنها (ضربات مغزی) و سبک بازی من بازی است که کمک نمی کند. اما من واقعا در مورد آن نگران. پس من رفع این من فکر می کنم من می توانید بروید به بازیکن من در تاریخ و نه داشتن چیزهای کوچک مانند این است که دست انداز سیستم من خاموش. l قادر خواهید بود برای ضربه زدن بچه ها و بازی سبک من و نه نگران صدمه دیده است.

“من فکر می کنم من نزدیک است.”

و حتی اگر Ferland نیست صدا باید فصل رزومه — و دیگری عدم حضور طولانی مدت و عدم قطعیت — Benning نیست در مورد به جلو و پلاگین در سرمایه گذاری خود را با خریداری.

“این خیلی زود حتی پایین که جاده — این چیزی است که ما در حال فکر کردن گفت:” جنرال موتورز.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>