بن Kuzma: Canucks پزشک نمایشنامه ‘stay-at-home’ کارت به عنوان COVID-19 موارد کوه


دکتر جیم Bovard یک پزشک تیم برای کانوکس و Whitecaps و ورزش در فضای باز علاقه مندان است. کیم Stallknecht / فایل های PNG

“این پیام رو از دست داده و در همه تلاش به پروژه فردا چه اتفاقی در حال رفتن به مانند و یا هفته آینده و یا ماه آینده. تمرکز من این است که امروز … “

“کل این وضعیت بی سابقه است. یک اندازه گیری است که سازگار فیزیکی است فاصله و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و در حال حاضر وجود دارد هیچ پایان تاریخ است.”

که سفت و محکم و مستدل پاسخ توسط دکتر جیم Bovard زمانی که پزشک تیم برای ونکوور کانوکس و ونکوور وایت کپس خواسته شده بود روز شنبه در مورد بلند پروازانه NHL جدول زمانی به نهایت نجات این فصل به طور منظم و برگشتی میان سریع آمریکای شمالی افزایش مثبت coronavirus آزمون.

بعد از ظهر سه شنبه, B. C. مقامات بهداشتی اعلام کرد 145 موارد جدید بیش از 48 ساعت طول این استان در آوردن کل موارد مثبت به 617. 58 وجود دارد بیماران بستری و 23 در بخش مراقبت های ویژه.

از 13 نفر که فوت کرده اند در این استان 10 از Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور. و در تشویق توجه داشته باشید 173 مردم باید به طور کامل بهبود از ویروس که به مقدار 28 درصد از کل موارد.

“هر کس در تلاش است به آن شکل در پرواز و از دیدگاه من, من می خواهم به مطمئن شوید که ورزشکاران در حال امن و سالم و این نگرانی” اضافه شده Bovard. “وجود دارد نگرانی های دیگر که نیاز به رسیدگی می شود بعد از آن اما کامل و همه گیر است که اولین و مهمترین, پزشکی یک.

“تا زمانی که وجود دارد اقدامات در محل برای کمک به ما نگرانی در مورد امروز من نگران فردا و یا هفته آینده — آنها (NHL) مرتب سازی خواهد شد که از. آنها در حال صحبت کردن با کارشناسان به عنوان به خوبی و آنها در حال رفتن به بهترین تصمیم در آن زمان است.

“ما به محل قرار در هر دو لیگ (NHL MSL) همان فاصله پیام به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. لیگ را از طریق آن کار می کنیم و دریافت دستورالعمل از آنها. و در سطح محلی ما فقط به دنبال بهترین روش و مطمئن شوید این بازیکنان به رعایت آنها است.”

هیچ یک از اعضای کلاه فهرستی از آزمایش مثبت است. کناکز تا به حال یکی از کارکنان تمام وقت عضو در دفتر برج که بدون قرار گرفتن در معرض Rogers Arena تست مثبت و بازیابی از طریق 14 روز دوره قرنطینه.

همانطور که برای کسانی که تجمع جمعی از مردم در ساحل و یا پارک و یا محله مسیرهای در حال ارسال پیام اشتباه است.

“من عمل بسیاری از زمان من مردم با مقدار زیادی از اضطراب زیرا آنها مقدار زیادی از اطلاعات” گفت: Bovard. “بسیاری از زمان آن را بسیار مستقیم به جلو — چه در هسته از بیماری, چگونه آن را گسترش می یابد و چگونه شما می توانید محافظت از خود و دیگران است.

“این پیام رو از دست داده و در همه تلاش به پروژه فردا چه اتفاقی در حال رفتن به مانند و یا هفته آینده و یا ماه آینده. تمرکز من است امروز زیرا ما در حال انجام آن را به خوبی به اندازه کافی و ما باید آن را انجام دهد بهتر است.”

وقتی NHL آمار دکمه مکث مارس 12 و نهاد 14 روز در قرنطینه دوره بعد وجود دارد خوشبینی است. پایان انزوای جمعه این برای اولین بار فکر کردم که بازیکن می تواند به بازگشت به باشگاه امکانات به کار کردن یا اسکیت در کوچک و گروه های داوطلب. در این جهان کامل وجود دارد و سپس آن را یک اردوگاه آموزشی مارس 27 در پیش از فصل از سرگیری. چه Canucks آموخته است که چگونه ناقص جهان است که در یک بحران بهداشتی در سراسر جهان.

NHL هیئت مدیره و فرمانداران و مدیران کل برگزار شد کنفرانس تلفنی روز دوشنبه و سه شنبه به ترتیب و NHL بازیکنان ارتباط بوده و در تماس منظم با اعضای آن است.

Canucks GM جیم Benning گفت: لیگ است که انتظار می رود به گسترش دوره قرنطینه با حداقل هفت تا 10 روز به دیدن چقدر سنبله در coronavirus موارد ناقص و رفتن از وجود دارد.

“واقعا وجود دارد هیچ چیز بسیار جدید از یک زن و شوهر از هفته پیش و ما در یک الگوی برگزاری” گفت: Benning. “ما در حال گوش دادن به دولت و مقامات بهداشت و ما واقعا نمی دانم آنچه در آن است رفتن به مانند دو هفته از هم اکنون و یا سه سال از هم اکنون.

“آنها (NHL) پرسید: برای خرما در ساختمان ما برای بعد از آن در تابستان, اما آن را فقط به دنبال در بسیاری از برنامه های.”

ضمنا Benning می توانید آدرس و نه نامحدود رایگان عوامل (UFA) و 13 محدود رایگان عوامل در سازمان است. اغلب با فشار دادن در حال قراردادهای جدید برای UFAs یعقوب Markstrom تایلر Toffoli و کریس Tanev.

و در حالی که واضح و آشکار وجود دارد نگرانی در مورد آنچه که می شود از بازیکن سپردن درپوش حقوق, برنامه ریزی پیش نویس قرعه کشی از قبل پیش نویس ترکیب پیش نویس و رایگان آژانس مکالمات در حال حاضر مسئله. آنها واقعا به این معنی نیست که هر چیزی که امروز به خاطر تمام کسانی که نیاز به سرانجام خواهد بود ملاقات کرد.

آنچه مورد نیاز است در حال حاضر چشم انداز.

“در واقعیت تاسف من کار در ساحل شمالی و بیماران Lynn Valley مرکز مراقبت پس من از نزدیک درگیر در این حق از آغاز” خلاصه Bovard. “ما شده ایم جلوتر از منحنی در مدیریت این و آن را به من دانش را همراه با لیگ دستورات برای ایجاد راه حل های محلی.

“این نشان دهنده عادات ما تا برای 14 روز پیش و نشان دهنده یک نورد, جدول زمانی و ما را در 14 روز چگونه این همه ما تاثیر می گذارد.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>