بن Kuzma: Canucks پيرسون روابط خانوادگی به مبارزه COVID-19 بائر نوآوری


تنر پیرسون چپ ضربه بالا حرفه ای با 45 امتیاز زمانی که NHL فصل بود متوقف شده در مارس 12. او به goalies مانند جاناتان سریع از Los Angeles Kings یک زمان سخت قبل از فصل به دلیل متوقف رمان coronavirus بیماری همه گیر. داریل DYCK / کانادا مطبوعات فایل

“هر کس می خواهد به عقب بر گردیم و از دست ندهید یک فرصت برای رقابت در پلی آف. اما شما باید برای رفتن در مورد این در یک راه امن و هوشمند در راه است که حس می کند برای هر تیم است.” تنر پیرسون, Vancouver Canucks

رمان coronavirus اعداد در تنر پیرسون استان سرسام آور هستند.

از روز شنبه وجود دارد 5,276 موارد تایید شده در انتاریو و 203 نفر فوت کرده است. تنها کبک بالاتری ملی تایید شماره حیرت انگیز 10,031 COVID-19 موارد و 175 مرگ و میر.

و در عین حال حتی با خود-انزوای اجتماعی-فاصله, بخشنامه ها, ونکوور کناکز’ جناح می داند که همیشه وجود دارد امیدوارم که به دلیل سلامت ابتکارات و نوآوری های تکنولوژیک. و او نمی باید به دنبال دور در زبان مادری خود Kitchener, Ont. به صورت تاریخی و ردپای خانواده.

بائر هاکی در تاسیس پیرسون وطن در سال 1927. این امکانات تولید در Blainville, Que. و لیورپول, n. y. و استخدام تنر پدر تیم به عنوان برنامه استراتژیک مدیریت. لوازم ورزشی تولید غول جواب داد: COVID-19 تماس برای انتقال سوئیچینگ از ساخت هاکی روی پشت بام ها به پزشکی-تصویب صورت سپر برای خط مقدم سلامت کارگران است.

این نه تنها کمک یک شرکت در تولید مخمصه وقتی NHL فصل به طور منظم بود متوقف شده در مارس 12, آن کمک کرده است کاهش در جهان انتقاد از کمبود ماسک برای کارگران بیمارستان. از این هفته وجود دارد بیش از 700,000 سفارشات. این شرکت تولید انبوه ماسک در یک نقطه از $6 هر کدام با هر گونه سود به مقصد برای موسسات خیریه.

هر چیزی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و صاف را تایید کرد-مورد منحنی.

“این یک بخش و نه فقط آنچه بائر در حال انجام” پیرسون گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی از کیچنر. “شرکت های در حال ساخت پزشکی لباسهای خارج از کشباف و دیگران در حال ساخت مشابه صورت سپر. رفته است یک راه طولانی و هر کس می خواهد برای کمک به, است که یک نکته مثبت در جامعه برای اطمینان حاصل کنید.”

بنابراین ویروس آگاهی به صورت روزانه.

“ما باید از مردم در اطراف در اینجا است که درگیر در سیستم مراقبت های بهداشتی بنابراین ما باید یک ایده خوب از چه خبر است در اطراف شهر و ما انجام داده ایم بسیار خوب کار نمی روم خانه” اضافه شدن 27 ساله پیرسون.

“ما شده ایم گرفتن بسیاری از مسائل را تحویل داده و پاک کردن آن را. خانواده های ما فقط رها کردن چیزهای در آستان و ما به هر یک از دیگر از طریق پنجره ماشین. ممکن است احمقانه به نظر می رسد اما ما باید به مراقبت از پسر من (تاکر) و خانواده و پدربزرگ و مادربزرگ. آن را ترسناک چگونه به راحتی این گسترش می تواند.”

این COVID-19 محدودیت نگه داشتن پیرسون همسرش (Meaghan) و پسر کاشته شده در خانه جدید خود را و تلاش آنها برای باز کردن و جدا.

“هیچ ویدئویی در این خانواده و ما قرار داده ایم الکترونیک دور تا آنجا که ممکن است” گفت: Pearson. “ما به تماشای نشان می دهد هنگامی که تاکر است که با داشتن یک چرت زدن و یا قرار داده و به رختخواب. ما تلاش یک زن و شوهر از پازل اما هرگز از طریق آنها — بیش از حد خسته کننده. اما ما در حال رفتن به راک هیئت مدیره دستمالی امشب.”

در علاوه بر این به حفظ سطح مطبوع با وزن بدن تمرینات پیرسون نیز خریداری Peloton ثابت دوچرخه و اسکیت در اطراف کیچنر. به عنوان به آنچه که ممکن است یا نه ممکن است از فصل در انتظار پيرسون عملی در مورد از سرگیری مذاکرات نگرانی های بهداشتی.

“هر کس می خواهد به عقب بر گردیم و از دست ندهید یک فرصت برای رقابت در مرحله پلی آف گفت:” پیرسون. “اما شما باید برای رفتن در مورد این در یک راه امن و هوشمند در راه است که حس می کند برای هر تیم در جدول رده بندی.

“من بدیهی است که تا به حال خیلی خوب فصل و تیم عاقلانه ما راست وجود دارد ضربه زدن بر روی درب در پلی آف.”

پیرسون پنجم در باشگاه به ثمر رساند با یک حرفه ای-بالا 45 امتیاز (21-24) هنگامی که فصل متوقف شد. او بدیهی است که رو به با چه Canucks می تواند در پست-فصل — بسته به اینکه چگونه تصمیم دومینو سقوط — با سالم فهرستی از چهار 20-گلزنان و چهارم-رتبه بندی قدرت بازی.

در برنامه مکث کناکز بسته بود با نشویل برای نهایی کنفرانس غرب وحشی-کارت نقطه با 78 امتیاز هر کدام. شکارچیان نگه tiebreaker با تنظیم برنده و اگر فصل به طور منظم قربانی شد و برگشتی اهدا در نقاط Winnipeg Jets با 80 و شکارچیان ادعا می کنند این دو وحشی-کارت لکه های. کناکز خواهد بود.

اگر به طور منظم فصل بود scuttled و پس از فصل اسکله تعیین نقاط درصد کناکز خواهد پیشرفت برگشتی برای اولین بار در پنج سال. و حتی اگر این فصل بود و نورد به مساوی 68 بازی Canucks خواهد ادعای دوم wild-کارت موقعیت در نقاط و چهره Colorado Avalanche در باز گرد.

به نقطه-درصد امکان کناکز خواهد بود سوم در این بخش در پیروزی tiebreaker با .565 درصد و شماره 3 دانه و چهره شماره 2 دانه Edmonton Oilers. کناکز رفت 2-2-0 در برابر Oilers در فصل به طور منظم و پیرسون هفت امتیاز (3-4) از جمله اولین کار حرفه ای چهار نقطه تلاش در یک 5-2 برنده شدن در ادمونتون در Nov. 30.

“بدیهی است که آنها دو heavy hitters (کانر McDavid لئون Draisaitl) اما اگر ما دریافت تماس بگیرید و ما در (در نقاط درصد) هر چیزی می تواند رخ دهد پس از آن گفت:” پیرسون.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>