بن Kuzma: Canucks’ توانا کنه هیوز می شود بزرگ کلدر جایزه مورد علاقه


کوین هیوز دارای خیره شدن با سرعت در حال عبور و دفاعی آگاهی است. Nicholas T. LoVerde / گتی ایماژ

‘کوین یک راننده که در آن Cale آمد به یک تیم است که آماده بود برای رفتن با حضور جانباز است و در حال حاضر از طریق منحنی یادگیری به عنوان یک جوان ، این مقایسه به یک بازیکن بزرگ در شماره 4 (بابی Orr) است که به دلیل توانایی خود را به حمل و نقل جن و هیچ کس در این بازی می کند که مانند کوین’

یک عکس فوری می تواند اغلب به شکل یک تصویر بزرگتر.

این کلدر تروفی بحث بین defencemen کوین هیوز و کیل ماکار می تواند معمول ارزیابی یخ زمان و نقطه تولید به اندازه گیری سخت ترین انتقال به NHL موقعیت.

اما اندازه واقعی که باید به بالا rookie — رشد استدلال با فصل تمدید توقف به دلیل رمان coronavirus همه گیر — باید شامل نامشهود و ارزش واقعی.

ماکار می افزاید: یک بعد به Colorado Avalanche که یک جام استنلی مدعی و به رخ کشیدن NHL چهارم-رتبه بندی جرم است. هیوز درایو ونکوور کناکز. او به راحتی خروجی دفاعی منطقه ارائه دقیق و طولانی لیزر مانند عبور می کند و آرام و خلاق کارفرمایی در لیگ چهارم-رتبه بندی قدرت بازی.

هیوز آگهی تمام rookies با 53 امتیاز (8-45) در 68 بازی قدرت-بازی بازی های کمک (22), امتیاز (25) و میانگین زمان یخ (21:53). ماکار 50 امتیاز (12-38) اما بازی های برگزار شده است 11 کمتر بازی. امتیاز خود را در هر بازی (0.88) آمار بهتر از هیوز (0.78) و توهین نقطه سهام — نقاط کمک کرده به دلیل جرم — ماکار است 4.8 در مقایسه با 4.2 برای هیوز.

هیچ اندازه گیری به صورت قوی و بی دردسر اسکیت گام و دقیق محورهای سریع بازیسازی و اعتماد به نفس عالی به نمایش گذاشته شده توسط هیوز.

پس از 2-1 از دست دادن اضافه کاری به بازدید از St. Louis Blues on Nov. 5 20 ساله هیوز صدا مانند یک حرفه ای چاشنی به او پاسخ داده شد درباره یک 0-for-4 قدرت بازی. تازه وارد گفت: این دورویی ضرب و شتم خبرنگار به خودت. قرار بود همه چیز خوب است. استراحت.

“من بیش از حد نگران قدرت بازی او گفت:” انسان-مزیت واحد خالی در هفت اول 15 بازی. “ما قصد داریم واقعا روز خوب و روز مثل امروز. که فقط واقعیت و آن را فقط رفتن به نگه داشتن بهتر. ما یک انگیزه است.

“آنها (Blues) نوع بازی سیل مجازات کشتن است که مانند آنها darting به گوشه و darting به بچه ها و نه دفاعی و ساخت ما را در تصمیم گیری های ما سریعتر است.

“من هنوز هم یادگیری به عنوان خوانده شده و وجود دارد یک بازی در دوره دوم که در آن Millsy (J. T. Miller) بود پشت خالص و او از آن عبور می کند (جن) به جلو. من فکر کردم که او رفتن به سمت دیوار رفتم سمت دیوار و آن را باز در مقابل. کمی پخش می خواهم که. ما در حال رفتن به شروع به یادگیری در مورد هر یک از دیگر.

“این دلگرم کننده است. ما فقط کردم به رفتن نگه دارید.”

که هیوز. قسمت بازیکن. بخشی مربی. بخشی پریمیر.

کناکز می تواند بازگشت به عقب کلدر برندگان در الیاس Pettersson و هیوز و سه متوالی فینالیست با براک Boeser را rookie ظهور.

“ما به کار گرفته هر سه متفاوت” گفت: Canucks مربی تراویس سبز. “با ویژه بازیکنان, شما باید انتخاب کنید و انتخاب نقاط در این بازی که در آن شما در حال رفتن به آنها آموزش دهد. و شما باید همچنین درک کنند که آنها در حال رفتن به برخی از اشتباهات. کوین خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف او ساخته شده است برخی از.

“ما خوب با آن چرا که او باهوش است و رفتن را یاد بگیرند. و او را به بازی می کند. ما به او نیاز دارند و ما هرگز می خواهید برای سرکوب آن است. خوب جوان defencemen در لیگ شکل که کمی خود را و زمانی که به بازی.”

چه هیوز دریافت نمی کند به اندازه کافی اعتبار برای از بین بردن دو نگرانی. او ظاهرا بیش از حد کوچک است و نمی شود قادر به دفاع از.

سرعت و فراست اجازه داده اند هیوز به زاویه خاموش به جلو و خوب چوب موقعیت نگه داشته است او از یک دفاعی مسئولیت. و محوری به خاموش شدن نقش با کریس Tanev بود اثبات است.

“من فکر کردم من می خواهم به ایجاد و گرفتن امتیاز اما آنچه که من بیشتر افتخار است که مربیگری کارکنان مورد اعتماد من در بازی خاموش کردن نقش” تاکید کرد 5-10, 175 پوند هیوز که هم زمان در آن چالش در دانشگاه میشیگان. “این چیزی است که من انتظار آن را نداشتم و آن را به معنای زیادی به من.

“بسیاری از مردم گفت: من نمی توانستم دفاع — و من هنوز کار بر روی آن — اما فقط به آن (خاموش کردن نقش) من فکر کردم من می خواهم آن را در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای من اما نه در حال حاضر.”

اندازه سوال hounded هیوز قبل از سال 2018 ورود پیش نویس است. چند خواستگاران تعجب اگر او را اندازه گیری تا به NHL خرد کردن. دیگران در حال حاضر به فروش می رسد که او می تواند خود را اداره کند فرار از مشکل و مستقیم جرم است.

“من شگفت زده شدم در شروع سال وقتی که من آغاز شده به خوبی انجام می دهند که مردم فکر کردم:” وای ما نمی فکر می کنم این اتفاق می افتد,'” اضافه شده هیوز. “که مرا شگفت زده کرد. اما من نیز فروتن و من یک راه طولانی برای رفتن. من به خاطر من پا به پایین.”

سابق Canucks جناح جف Tambellini در حال حاضر جنرال موتورز و مربی BCHL دنباله دود خواران شد یک دستیار با Wolverines در 2017-18. هیوز جوانترین بازیکن در NCAA Division 1 و rookie ثبت نام 29 امتیاز (5-24) در 37 بازی برای کمک به میشیگان پیشبرد برگشتی. اما پیش نویس خود را انبار تخلیه و او را خوشحال Canucks به عنوان هفتم انتخاب شده است.

“بودن در مربیگری اتاق است که ما می خواهم که هر NHL مدیر کل و کارکنان از طریق آمده و مردم هم او را دوست داشت و یا نمی دانم آنچه که او” Tambellini به یاد می آورد این هفته است. “اما مردم که عاشق او بودند بنابراین مطمئن شوید که این بچه قرار بود به بازی — حتی اگر او مناسب نیست قالب یک 6-3 که سنگین است و می تواند شوت جن.”

چه هیوز شده است که مناسب برای یک تیم در حال گذار.

“کوین یک راننده که در آن Cale آمد به یک تیم است که آماده بود برای رفتن با حضور جانباز است و در حال حاضر از طریق منحنی یادگیری به عنوان یک جوان گروه” Tambellini گفت: از خود کلدر اشاره به هیوز.

“مقایسه به یک بازیکن بزرگ در شماره 4 (بابی Orr) است که به دلیل توانایی خود را به حمل و نقل جن و هیچ کس در این بازی می کند که مانند کوین.

“و شما ببینید که چه می کند که به یک جرم که فقط توانایی ضربه محکم و ناگهانی pucks به بچه ها. نقش او باعث می شود 20 بار یک بازی بسیار چشمگیر است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

و برنده است …

Postmedia هاکی نویسندگان پر جایزه برگه های رای با NHL فصل در معرض خطر است. اینجا بن Kuzma انتخاب:

هارت جایزه

1. ناتان MacKinnon; 2. لئون Draisaitl; 3. دیوید Pastrnak.

دلیل:به کجا می خواهد Avs بود بدون MacKinnon? هنوز هم قرار داده تا هیولا اعداد با وجود صدمات به linemates گابریل Landeskog و Mikko Rantanen.

نوریس جایزه

1. ویکتور Hedman; 2. روم Josi; 3. جان کارلسون.

دلیل:Hedman دو راه گل میخ. دیگران باید امتیاز بیشتر اما آنها تقریبا به عنوان موثر در جلو یا پشت آبی خط.

VEZINA جایزه

1. کانر Hellebuyck; 2. آندره Vasilevskiy; 3. یعقوب Markstrom.

دلیل:Hellebuyck نگه دفاع-تخلیه جت در مشاجره حذفی. Markstrom بود 7-0-1 علامت در 40-به علاوه شات کشش به سرقت بازی.

کالدر جایزه

1. کوین Hughes; 2. Cale ماکار; 3. Dominik Kubalik.

دلیل:ماکار می افزاید: به Avs’ آرسنال به جام مدعی. کناکز نمی توانید از خود و یا خود چهارم-رتبه بندی PP بدون هیوز.

SELKE جایزه

1. Sean خیاط; 2. رایان O’reilly; 3. پاتریس برگرون.

دلیل:آگهی, باید سوم-بهترین هدف دیفرانسیل. خیاط به حال دشوار خاموش کردن تکالیف 59 امتیاز و تیم-بهترین plus-21 رتبه بندی است.

بانوی BYNG جایزه

1. نهان MacKinnon; 2. لئون Draisaitl; 3. Mika Zibanejad.

دلیل:برای همه ارسال ها و whacks که MacKinnon جذب یک دوجین مجازات دقیقه صحبت می کند برای حل و فصل و خویشتن داری.

جک آدامز جایزه

1. آلن Vigneault; 2. کریگ Berube; 3. بروس کسیدی.

دلیل: Cassidy است مورد علاقه, اما Vigneault تغییر فرهنگ در فیلادلفیا. Berube تا به حال برای ایجاد انگیزه در جام قهرمانان به دوباره آن را انجام دهد.

میله LANGWAY جایزه (بهترین دفاعی defenceman)

1. ویکتور Hedman; 2. John Carlson; 3. الکس Pietrangelo.

دلیل:Hedman است که بازی را بهترین مدافع. بزرگ تلفن همراه هوشمند است. نمی توانید از موقعیت را پوشش می دهد مقدار زیادی از یخ در عجله بسر می رسانید.

جنرال موتورز از سال

1. جو Sakic; 2. جیم Benning; 3. داگ آرمسترانگ.

دلیل: Sakic کردم خوب ارزش در کادری از باری تجارت است. Benning حرکت برای میلر Toffoli حیاتی برای حذفی فشار.

باز گشت بازیکن سال

1. J. T. Miller; 2. ویلیام Nylander; 3. حداکثر Pacioretty.

دلیل:میلر حرفه ای بالا 72 امتیاز (27-45) منجر کانوکس و رتبه 17 به طور کلی. آوازی رهبر و مربی از بازیکنان جوان است.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>