بن Kuzma: Canucks نگه داشتن رویکرد عقل سلیم به کروناویروس


بو Horvat نمی توانید تصور کنید Coronavirus احتیاط منجر به خالی NHL عرصه است. پل Sancya / آسوشیتد پرس فایل

“شما فقط می توانید انجام این کار بسیار برای جلوگیری از آن و من قصد دارم به تغییر راه من زندگی می کنند. بدیهی است که آن (ویروس) خطرناک است, اما شما هنوز هم باید برای رفتن به خارج وجود دارد و بازی و ارتباط برقرار کردن با مردم به صورت روزانه. من قصد ندارم به قرنطینه خودم را در خانه و انجام هیچ چیز نیست.” — Bo Horvat

بو Horvat نمی تواند تصور کنید coronavirus تبدیل خشن راجرز آرنا به یک ورزشی آرامگاه.

بدون جمعیت. بدون سر و صدا. هیچ زندگی.

NHL می تواند با در نظر گرفتن برنامه تعویق و خنثی-سایت بازی برای شهرستانها در معرض خطر و همچنین دیکته صفحه اصلی بازی های انجام شده در خالی غلطک — برای محدود کردن ویروس ممکن است قرار گرفتن در معرض به ورزشکاران و طرفداران. لیگ را ممنوع کرده است در سفر خارج از شمال امریکا برای کارکنان خود و دو هفته قرنطینه دوره اگر آنها در یک محل آسیب دیده.

اما طرفداران در ون? ونکوور کناکز کاپیتان یک زمان سخت بسته بندی سر خود را در اطراف آن یکی.

“خواهد بود که افتضاح از بازیکنان دیدگاه” Horvat روز یکشنبه گفت. “شما آن را انجام دهید (بازی) برای هم تیمی های خود و سازمان اما شما نیز آن را برای طرفداران خود را. به انجام در مقابل خالی ورزشگاه وحشتناک خواهد بود.

“وجود خواهد داشت هیچ زندگی. این امر می تواند مرده وجود دارد. بدون گرفتن جمعیت رفتن و یا در بازی سرگرمی. این امر می تواند عجیب و غریب. من نمی توانم خودم آن را انجام می دهند. اگر آن را به می آید که بدیهی است که من قصد دارم به بازی اما آن را نمی خواهد همان خواهد بود.”

ورزش لیگ در اروپا در حال حاضر به تصویب رسید خالی ورزشگاه رویکرد و NBA هشدار داد بازیکنان خود را که امکان. این منجر به یک LeBron James بیهوده گویی.

“ما بازی بدون طرفداران?, خواسته لس آنجلس لیکرز سوپراستار. “Nah که غیر ممکن است. I ain’t بازی, if I ain’t got طرفداران جمعیت این که من بازی کنید.”

و در میان اولیه طرح ممنوعیت رسانه های قفل-دسترسی به اتاق — خانه-بازیکنان تیم در دسترس خواهد بود در یک نشست مطبوعاتی تنظیم و بازدید از بازیکنان خارج از اتاق خود — حتی Gary Bettman دارای پمپ ترمز.

“من نمی خواهم برای ایجاد هر گونه حدس و گمان و یا هیستری” NHL کمیسر گفت: روز شنبه در فلوریدا پس از بازنشستگی نیوجرسی از Panthers goaltender روبرتو سیدنی. “وجود دارد بدیهی است که انواع مختلفی از عواقب که ممکن است ما را به تمرکز بر روی و ما به شما که در زمان مناسب — اما بیایید جلوتر از خودمان را در اینجا OK ؟

“ما در حال اقامت در بالای آن است. ما در ارتباط مستمر با ما باشگاه ها و بازیکنان ارتباط و ما قصد داریم برای مقابله با این عنوان کامل و حرفه ای در بالا از آن شیوه ای که ممکن است.

“بیایید همه یک نفس عمیق بکشید.”

واضح و آشکار وجود دارد پادمان این حس را به Canucks. نگه داشتن دستکش های خود را در. هیچ دست می لرزد یا مشت پمپ. به طور مداوم دستهای خود را با استفاده از دست عفونی و حس مشترک.

“شما فقط می توانید انجام این کار بسیار برای جلوگیری از آن و من قصد دارم به تغییر راه من زندگی می کنند” تاکید کرد Horvat. “بدیهی است که آن (ویروس) خطرناک است, اما شما هنوز هم باید برای رفتن به خارج وجود دارد و بازی و ارتباط برقرار کردن با مردم به صورت روزانه. من قصد ندارم به قرنطینه خودم را در خانه و انجام هیچ چیز نیست.

“آن را می ترساند شما کمی. شما فکر نمی کنم آن را به گسترش است که مقدار و آن را به تمام جهان در خیلی از ترساندن در حال حاضر. آن را سخت برای جلوگیری از, اما اگر شما نگرانی در مورد آن را به سر خود را.”

Troy Stecher است ریچموند بومی و می داند که چقدر ساکنان گرامی بودن خارج به ویژه هنگامی که آب و هوا co-عمل می کند.

“من فکر نمی کنم وجود دارد را یک دلیل برای هراس گفت:” Canucks defenceman. “آن (virus) است که قطعا واقعی و اگر شما در حال بیرون رفتن و دست زدن به بسیاری از چیزها (حتی عبور را فشار دهید) قطعا دستهای خود را قبل از لمس کردن صورت خود را.”

J. T. Miller ویروس را از صحبت, چگونه تماس های گرفته شده در او به پنجم در لیگ به ثمر رساند پس از این همه ستاره بازی شکستن.

“آن (ویروس) چیزی است که من فکر می کنم در مورد تمام گفت:” جناح که 25 امتیاز (10-15) در آن 18-بازی span. “من هیچ ایده چه چیزی در خارج از اینجا. من آرزو می کنم من تا به حال یک مطلب جالب, پاسخ برای شما.”

کلید coronavirus نگرانی برای رسانه ها پخش دسترسی داشته باشید.

محدودیت 1-در-1 مصاحبه در اتاق پانسمان که تولید در عمق داستان در مورد مسائل اطراف یک بازیکن و یا تیم را کاهش می دهد پوشش به نوعی بازی فوتبال راگبی به سبک کلیشه به نقل از. Horvat درک ارتباط بین ضرب و شتم خبرنگاران و بازیکنان به ارائه خوانندگان با بینش بیشتر در حالی که اعتماد سازی و پاسخگویی.

“شما هنوز هم نیاز به اخبار,” او گفت:. “شما بچه ها نیاز به انجام کار خود را و ما را مجبور به انجام آن ماست. اعتماد یک چیز بزرگ. شما در ارتباط برقرار کردن و شما ببینید ما به عنوان افراد و نه فقط بازیکنان. من می خواهم به فکر می کنم من یک پسر خوب کردن یخ بیش از حد و برای ارتباط برقرار کردن با شما بچه ها مهم است.”

اضافه کاری: براک Boeser در زمان بازی-روز اسکیت بازی یکشنبه گفت: “نزدیک” بازگشت به فرم یک دنده آسیب است که در کنار جناح برای ده بازی. او شده است از نظر پزشکی پاک برای تمرین و گفت: مطبوع چالش با یک ماجرا, بازی, برنامه این هفته چهار بازی در شش روز و چند شیوه است. “وجود دارد برخی از نقاط که در آن شما در جاده هستید و نمی اسکیت — و شما می دانید که یک مرد نیاز به یک عمل — و شما سعی می کنید برای شبیه سازی آن کمی در صبح اسکیت بازی کردن و انجام برخی از کار اضافی” گفت: Canucks مربی تراویس سبز. “ما احتمالا نمی خواهد تمرین زیادی رفتن به جلو است.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>