بن Kuzma: Canucks گوشه توسط COVID-19 انبوه جمع آوری فرمان, ‘ترس از ناشناخته’

‘ترس از ناشناخته است که اگر آنها باز همه چیز پشت می کند ما باید یکی دیگر از (مثبت مورد) سنبله?’

دیرینه NHL buzzwords مانند “جناح چپ قفل” و “خنثی-منطقه تله’ جایگزین شده اند در دراز مدت رمان coronavirus همه گیر اصطلاحات مانند “جامعه ایمنی’ و ‘مدل کامپیوتری’.

برای ونکوور کناکز آخرین کنم-کوچک فرمان توسط B. C. مقامات بهداشتی برای جلوگیری از تجمع جرم حداقل تا پاییز — حتی کوچک-گروه محدودیت می تواند کاهش در یک ماه — نیروی باشگاه و لیگ به اعتصاب تعادل بین بهداشت خوب و شیوه های کسب و کار.

این PNE است که تجدید نظر در آن برنامه ریزی شده Aug. 22 سپتامبر. 7 برجسته حضور در سرگرمی تقویم. بنابراین رویدادهای دیگر. آنچه در مورد Canucks? اگر دستورات برای محدود کردن اجتماعات بزرگ گسترش به 2021 به عنوان جهان در انتظار یک واکسن?

در دوشنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش 52 مثبت جدید COVID-19 مورد از پنج شنبه تا ظهر جمعه به ارمغان آورد که کل استانی به 1,699. وجود 49 نفر در بخش مراقبت های ویژه, 86 را در برابر این بیماری و 1,039 بهبود یافته اند.

مثبت-مورد منحنی همچنان به پهن کردن در اینجا, اما در حال محتاطانه به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به پیگیری از دست NHL درآمد — آمریکا 1 میلیارد دلار اگر فصل و پلی آف هستند scuttled — و افزایش سپردن برای بازیکنان است. و حتی اگر برخی از تیم ها در حال از دست دادن 1 میلیون دلار برای هر دست به طور منظم فصل بازی یک شکل است که تنها رشد می کند در پلی آف سلامت به ناروا ثروت است.

“به نظر می رسد در ونکوور, ما در حال انجام به خوبی با آن (COVID-19 منحنی) و من نمی دانم اگر این بدان معناست که ما در طرف دیگر آن” گفت: Canucks مدیر کل جیم Benning. “ترس از ناشناخته است که اگر آنها باز همه چیز پشت می کند ما باید یکی دیگر از (مثبت مورد) سنبله و باید به بسته همه چیز را دوباره ؟ اینها چیزهایی است که هیچ کس نمی داند.”

و هیچ کس واقعا نمی داند چگونه با خیال راحت به صندلی کاربران در راجرز آرنا فصل آینده است.

اجتماعی فاصله رفتن نیست دور جدید طبیعی است. پادمان می تواند شامل نگه داشتن طرفداران بسیار دور از یکدیگر — دو یا سه کرسی از هم جدا — برای کاهش واضح نگرانی های بهداشتی. اما این است که حتی ممکن است ؟

Canucks معاون رئیس جمهور از ارتباطات کریس ya girl liv گفت که او تا به حال شنیده صندلی حالات و احساس او این است که “همه چیز خیلی فرضی در حال حاضر.”

که قابل درک است.

خواهد بود وجود دارد پیشرفته حامی غربالگری و تست فصل آینده و یا در نظر گرفتن درجه حرارت خارج از محل? و به عنوان کمی به عنوان 6,000 طرفداران به جای 18,000 بود به اندازه کافی از یک محرک برای مالکیت حتی با کاهش لوکس-سوئیت امتیاز سوغات و پارکینگ درآمد ؟

Sam Lu, 28, دو Canuck فصل-بلیط صندلی در بخش 108. او شنیده نشده در مورد هر فاصله های پیشنهادی برای نشستن, اما واضح است نگرانی.

“من فکر کردم در مورد این روز دیگر که آنها فکر نکرده از این همه” گفت: دریاچه ارومیه یک پایان غرب رزیدنت شاغل در املاک و مستغلات. “Concourses و حمام هستند و نه گسترده. و مگر اینکه شما انبوه, تست شما صبر کنید تا زمانی که یک واکسن هست.

“من خواهد بود لعنتی خیلی ناراحت کننده است. شما نمی خواهید به نشستن در کنار یک فرد که ممکن است یا نه بیمار می شود و شما نمی خواهید به آنها را بیمار. و حتی اگر شما بازگشایی آن (عرصه) چگونه بسیاری از مردم خواهد آمد که در سناریو ؟ شما نیاز به یک واکسن یا فیس بوک بعد از تست به این اتفاق می افتد.”

لیگ GMs انجام خواهد شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با NHL مقامات به بررسی امکان لغو این فصل به طور منظم و دوباره 24-تیم حذفی فرمت برای اطمینان از خارج از فصل و به تبع آن راه اندازی 2020-21 برنامه.

“آنها در حال آماده شدن برای زمانی که ما می تواند به تمرین و بازی, اما آنها نمی به اشتراک گذاری بیش از حد به دلیل ناشناخته” تاکید کرد Benning. “ما نمی تواند به موقعیت هایی که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد سه ماه از در حال حاضر.”

کناکز تا به حال 13 بازی در سمت چپ بیش از 24 روز هنگامی که فصل بود متوقف شد مارس 12. اولیه حذفی مسکن مفهوم بود از راه دور آرنا محل بدون فن. که کاهش COVID-19 نگرانی اما بازیکنان باید رزرو در مورد منزوی در یک هتل و دور از خانواده. اما برای بهبود درآمد و کاهش سپردن برگشتی را بیشتر حس.

با تیم های داشتن یک تفاوت در بازی های انجام شده, نقاط, درصد ورود به معیار. چهار باشگاه در هر کنفرانس را در دور اول byes و هشت خواهد مسابقه بهترین-از-سه بازی در سری است. کناکز خواهد بود کشت ششم و نهم-کشت آریزونا کویوتس. که برگشتی به سنتی از 16 تیم حاضر در دور دوم.

به وجود دارد بیشتر سایت بررسی صلاحیت زیرا به عنوان COVID-19 موارد کاهش در غرب شده است وجود دارد فکر لاس وگاس میزبانی برگشتی با بازیکنان منزوی در کازینو هتل ها. و شاید ونکوور نیز می شود که بزرگتر-شهرستان-تفکر رادار با چند عرصه ها و هتل ها?

کسی چه می داند ؟

“ما در یک الگوی برگزاری” گفت: Benning از انجام روز به روز کسب و کار. “آن بستگی دارد اگر ما بازی و یا بازی نیست و چه کلاه حقوق و دستمزد به نظر می رسد فصل آینده است. ما باید اجازه دهید آن را بازی کنید.”

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>