بن Kuzma: Canucks’ کارول stickhandles در اطراف پیچیده COVID-19 مسائل کسب و کار


بلیط ویندوز خواهد بود این ماجرا در راجرز آرنا اگر Canucks بازی می کردند. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

‘آن فوق العاده بوده است — هر کس در هیئت مدیره (20 درصد کاهش پرداخت). ما یک گروه خاص که در اینجا پرشور و آنها را در درک ما در یک وضعیت عدم قطعیت است. ما در تلاش هستیم تا از طریق آن کار کردیم و این تصمیم جمعی’

شما نمی توانید نمودار پیچیده بازی به صورت محتاطانه شیوه های مالی بر روی یک تخته سفید.

برای ونکوور کناکز افسر ارشد عامل ترنت کارول که جزئی مربی تیم هاکی هنگامی که مواجه با چالش عمده ای از هدایت NHL حق رای دادن از طریق رمان coronavirus همه گیر سوالات اغلب می تواند سنگین تر بودن پاسخ.

آن را شبیه به توطئه کامل مجازات کشتن در برابر دشمن توانمند.

از داوطلبانه 20 درصد کاهش دستمزد در سراسر هیئت مدیره به صورت تمام وقت Canucks ورزش و سرگرمی کارمندان به خط مشی بازپرداخت برای تک بازی خرید بلیط و درآمد از دست رفته در شرکت طرف کارول به طور مداوم مشغول به دنبال راه حل برای حفظ نام تجاری قابل مشاهده و قابل دوام.

اما با لیگ اعلام کرد که این روز را در خود قرنطینه فرمان برای بازیکنان تمدید شده است برای سومین دوره دو هفته ای به آوریل 30 — و B. C. مقامات بهداشتی گزارش 27 مثبت جدید موارد آزمون برای COVID-19 را به کل استانی به 1,517 — عدم اطمینان محور فصل است که در تقابل با اطمینان از آنچه که کارول باید انجام در ورزشی خلاء.

و در حالی که هیچ کس دوست دارد به قطع پرداخت شخصی و امیدوارم در کوتاه مدت قربانی همراه با کانادا اضطراری یارانه دستمزد به پوشش یک درصد از حقوق کارکنان به عنوان مرهم. کناکز انجام مشق شب خود را به درک یارانه, چگونه آن را می تواند اعمال می شود و چگونه مالکیت نیز می تواند در زمین برای جلوگیری از اخراج.

“این فوق العاده بوده است — هر کس در هیئت مدیره گفت:” کارول. “ما یک گروه خاص که در اینجا پرشور و آنها را در درک ما در یک وضعیت عدم قطعیت است. ما در تلاش هستیم تا از طریق آن کار کردیم و این تصمیم جمعی.

“و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام. ما در حال درگیر شدن با فصل-دارندگان بلیط و یکی از در حال حاضر است رهبری جامعه با 1000 ناهار یک روز به ارتش رستگاری. ما 50-50 برنامه مطرح 250.000 دلار در برنده تمام پولها (اسپلیت) $500,000 از شنبه پخش (بازی 5, 2011 نهایی کنفرانس غرب) و از آن می رود به COVID-19 امداد برنامه های.

“مردم فقط می خواهم برای حمایت از. ورزش همیشه این نقش را ایفا کرده و از انحراف و فرار اما این متفاوت است. هیچ بازی در حال بازی, بنابراین ما در حال تلاش برای حفظ یک سطح از فن تعامل از طریق ایده های جدید و رسانه های اجتماعی, کلاسیک بازی ها, بازی یک E-مسابقات ورزشی توییتر چت و زوم تماس.”

به تعویق افتاد بازی نیز معنی طرفداران که خریداری شده تک بازی بلیط از طریق وب سایت فروش بلیط تا حدودی در برزخ است. خط مشی بازپرداخت تنها در ضربات زمانی که بازی ها در واقع لغو بنابراین کسانی که در اتصال مالی برای پرداخت اجاره بها در حال حاضر نمی تواند بازپرداخت.

“طرفداران ما می توانید برای تماس با ما برای کمک به, اما آن را دشوار است چون ما نه شخص ثالث گفت:” کارول. “ما نمی, مدیریت, معامله, اما ما در حال شنیدن بسیاری از مسائل است. مردم درک کنند که آن را (فصل) است که به تعویق افتاد و ما به بسیاری از مردم به دلیل این که برای ما جدید است بیش از حد.

“ما فصل دارندگان بلیط در یک مورد به مورد و بر اساس. هر کسی می تواند اعتبار بیش از سمت چپ بر اساس بازی بازی نیست و انتقال آن به سال آینده. آنها کاملا درک آن وجود ندارد هر گونه سستی در همه.”

آن را سخت تر با شرکت های بزرگ پشتیبانی می کند.

بزرگتر تعهدات مالی به معنی بزرگتر برای غلبه بر موانع به دلیل حق رای دادن درآمد باید زمین را متوقف کند.

“هر شریک متفاوت است و دارای یک داستان متفاوت است و ما باید به یاد داشته باشید این است که یک بازی یک بازی کوتاه — بنابراین شما باید برای پیدا کردن یک راه برای کمک به مردم گفت:” کارول. “آن (هاکی) خواهد آمد و آنها را به عقب خواهد آمد.

“و برای ترین بخش آن بوده است شگفت انگیز با همه به دلیل چقدر دشوار است برای افراد با چالش های خود را, اما آنها بوده ام واقعا پذیرای با هم کار کنند.”

که گسترش به سمت تلویزیون و از دست دادن درآمد برای کانوکس و پخش با ضمانت تعهدات.

“کمی وجود دارد ‘به تعیین خواهد شد’ در همه است که گفت:” کارول. “ما زمان بیشتری را صرف صحبت کردن در مورد فن تعامل و ما حتی به پول ، ما درک می کنیم ما آن را کشف و آن را حتی شده یک نقطه بحث نشده است.”


NHL حق رای دادن ارزش

تیم ارزش افزایش درآمد

1. New York Rangers $1.65 B 6 درصد $270M

2. Toronto Maple Leafs $1.5 B 3 درصد $243M

3. Montreal Canadiens $1.34 B 3 درصد $243M

10. ونکوور کناکز $740M 1% $167M

14. Edmonton Oilers $575M 6 درصد $154M

20. Calgary Flames $500 متر 11 درصد $138M

26. Ottawa Senators $445M 2 درصد $127M

27. Winnipeg Jets $420M 1% $127M

(منبع: Forbes — کسب و کار هاکی)


در COVID-19 بازیابی مقابل سناتورهای اتاوا گفت: همه پنج نفر از آن بازیکنان آلوده — به علاوه یک عضو هیات — بهبود در حالی که یک سوم Colorado Avalanche بازیکن تست مثبت مارس 7. او همچنان در قرنطینه است.

سناتور و بهمن در سن خوزه ماه گذشته هنگامی که سانتا کلارا کانتی هشدار در برابر اجتماعات بزرگ به دلیل شیوع ویروس.

در همین حال تقلا از بازی نیز رسیده کارول در مقابل خانه.

او یک دستیار مربی با Bantam A2 تکرار از Semiahmoo جزئی هاکی انجمن و پسرش, جف در برجسته باشگاه. بسیار بذردار تیم یکی از اولین به واجد شرایط برای استانی مسابقات در کلونا اما دو روز قبل از عزیمت COVID-19 محدودیت در محل قرار داده شد.

“من فقط فکر می کنم بسیاری از آنچه که در حال حاضر با هاکی گفت:” کارول. “آنچه که من آموخته اند این است که چه مقدار از آن را به صدمه زدن به مردم را از بچه ها به جوانب مثبت که واقعا نمی تونم آنها را دوست دارم. مهم نیست که اگر شما 10 و اتم هاکی و یا در حال پرداخت به بازی در سطح حرفه ای آنها بازی چرا که آنها آن را دوست دارم.”

کارول بازی جزئی و سطح پایین تر junior هاکی در برندن ، و شور و شوق خود را برای بازی — حتی به عنوان یک خود توصیف کند defenceman — در خدمت او به خوبی در دنیای شرکت های بزرگ.

شما در یادگیری مهارت های زندگی در یک جو تیم به عنوان بازیکن و مربیگری تنها افزایش مییابد تجربه.

“این توانایی به کار به عنوان یک واحد به سمت جمعی با هدف تعیین آن را کشف کردن و هیچ احساس بهتر از انجام آن به عنوان یک گروه گفت:” کارول. “و شما نمی برنده تمام زمان پس از آن چگونه به گرد و غبار خودتان را به شکل از چگونه برای برنده شدن یک بعدی.

“شما یاد بگیرند که از بچه ها شما را به بازی با و رهبران کسب و کار و آن را می سازد یک معامله از یک پایه و اساس برای هر کسی است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>