بن Kuzma: Canucks’ Boeser امید به چوب آن را به وحشی با منحنی های جدید, اعتماد به نفس

“این عالی است. من احساس می کنم سریعتر و قوی تر در خارج وجود دارد و من احساس کردم در یک مدت زمان طولانی و امیدوارم که من می توانم نگه داشتن آن رفتن. من از آمدن به عقب در یک ماموریت. من می خواستم برای از گرو در اوردن خودم.” — Vancouver Canucks جناح براک Boeser

مهم نیست که اگر براک Boeser دارای بو Horvat یا الیاس Pettersson خود را به عنوان مرکز.

آنچه همواره اهمیت است که اگر سالم Boeser می توانید زمان را به عقب برگردانید و به طور غریزی انتشار یک شات بدون تردید بود که می ترسید برای آن سرعت و دقت است.

قضاوت با پیشرفت قابل ملاحظه ای سریعتر و قوی تر و با اعتماد به نفس بیشتری راست جناح در ونکوور کناکز’ اردوگاه وجود دارد دلیلی برای خوش بینی.

در حالی که برروی آن بکشید از خطوط یکشنبه بود داستان — Pettersson بین تنر پیرسون و Boeser آدم tipping point pr centring J. T. Miller و تایلر Toffoli, Horvat با آنتوان روسل و زاک MacEwen و جی کاراگاه بین Micheal Ferland و تایلر Motte — بزرگتر داستان شده است Boeser.

از اعتراف در طول این مکث NHL فصل است که کار خود را اعتماد به نفس بود که در یک زمان تمام کم و کسری بودجه خود را برای آمدن به اردوگاه در شکل بهینه گذار در بازی خود را و رفتار قابل توجه بوده است.

“این عالی است. من احساس می کنم سریعتر و قوی تر در خارج وجود دارد و من احساس کردم در یک مدت زمان طولانی و امیدوارم که من می توانم نگه داشتن آن رفتن” Boeser گفت نه نیاز به بازتوانی آسیب در این تابستان. “من از آمدن به عقب در یک ماموریت به خاطر آن بود که یک سال بزرگ و من تا به حال مشکل پیدا کردن شبکه است.

“من نیاز به بازی در غریزه و نه overthinking چیز است. من می خواستم برای از گرو در اوردن خودم.”

Boeser خیلی ها رو به خود, سلامت, تناسب اندام و تمرکز است که او با قاطعیت رفته که در آن چند تک تیر اندازها جرات به سرمایه گذاری. او خود را تغییر چوب منحنی. نه از نا امیدی اما از اعتقاد به این که او ممکن است به چیزی به عنوان مخالف به در از دست دادن برای هدف تولید.

در rookie فصل Boeser حال 16.2 درصد دقت تیراندازی در مسیر به 29 گل در 62 بازی و کالدر جایزه فینالیست. آن کاهش یافته و به 9.5 درصد این کوتاه فصل است که تولید 16 گل در 57 بازی و برخی از سردرگمی. Boeser بود خود را به نظر می رسد اما آنها اغلب رفت و یا بالا و یا مسدود شد.

“من هرگز نمی خواهم برای تغییر چیزهای من — به خصوص اگر من تا به حال موفقیت — اما من سعی کردم یک منحنی های جدید امروز و خواهیم دید که چگونه از آن می رود” گفت: Boeser. “من فقط با شمردن من (چوب) انعطاف پذیری یک بار و هرگز من منحنی. من تا به حال همان منحنی پس از چيز كوچك و جزئي.

“من فقط سعی کردم آن را با 85 فلکس با کمی بزرگتر و منحنی آن را احساس بسیار خوب است و من قصد دارم آن را به یک زن و شوهر از روز بیشتر و دیدن اگر آن را به فروش در هر نقطه.”


بازی بعدی

نمایشگاه

چهار شنبه, جولای 29

ونکوور کناکز مقابل Winnipeg Jets

7:30 بعد از ظهر, راجرز محل (ادمونتون)رادیو: SNET 650 AM


درجه بالایی از چوب شفت انعطاف پذیری به معنی یک بازیکن به اندازه کافی قوی و همچنین به اندازه کافی ماهر برای استفاده از بیشتر تیغه منحنی را انتخاب کنید گوشه.

“قطعا متفاوت است و شما می توانید شلیک کنید کمی سخت تر و بهتر از یک تایمر” اضافه شده Boeser. “من کاملا مطمئنم که این یک Auston ماتیوز منحنی righty — یک P90 — بنابراین من به آن نگاه می کنیم و ببینید که اگر آن را منجر در هر نقطه. من کار زیادی بر روی من شات و اگر خاموش سریعتر و این نوع بیشتر فریبنده است.”

آیا Canucks مربی تراویس سبز در تلاش بود به فریبنده و یا نگه داشتن بازیکنان در انگشتان پای خود را روز شنبه با تغییر خطوط او را به در نظر گرفتن گزینه های خاموش کردن و گزینه های خط در بهترین-از-پنج مقدماتی سری در برابر مینه سوتا وحشی که باز می شود Aug. 2 در ادمونتون.

“I don’t mind سوئیچینگ در اطراف خطوط” گفت: Pettersson. “برخی از روز را فقط احساس می کند بهتر از بازی با بازیکنان دیگر.”

برای Pettersson آن همواره احساس خوب با Boeser چون او توسعه سریع شیمی و دوستی با جاده هم اتاقی. و از آنچه او دیده است در این اردوگاه Pettersson پمپ توسط Boeser بالقوه به یک تفاوت ساز در پست های نجومی.

“من واقعا هیجان زده برای آن گفت:” Pettersson. “در تمام شیوه ها و scrimmages او شده است به دنبال واقعا خوب است. او به نظر می رسد سریع تر و راحت تر و بیشتر تشکیل شده و آماده در بازی خود را. او با اعتماد به نفس خیلی بیشتر.”

سبز نیز می بیند چیزی در Boeser. او دچار شکسته غضروف دنده Feb. 10 و مبارزه و مچ دست آسیب. آنها می توانند خود را تحت تاثیر اسکیت گیاه و شات آزاد اگر چیزی بود که عمل کشیدن و یا نگه داشتن او را از مطلوب و انتشار است. نه در حال حاضر.

“او نشان داده است بهبود” گفت: سبز. “او به نظر می رسد کمی سریعتر و مطبوع است و بهتر از آن شده است و بخشی از آن ممکن است فقط قادر به قطار. اما من هم احساس می کنم او ممکن است همه چیز تغییر کمی در خارج از فصل و به نظر من او به نظر می رسد بهتر از زمانی که او به سمت چپ.”

که در خط دستکاری وجود دارد پس از فصل واقعیت و زمان طراوت است که به معادله است.

“آن را در اغلب موارد شما یک اردوگاه به مدت سه هفته و با همان خط ترکیب” گفت: سبز. “در آموزش, آن مهم است به خواندن بازیکنان مختلف و آن را به مهم در یک سری که در آن شما ممکن است تغییر خطوط و آن نوع از همه بیدار و این سرعت های مختلف.”

[email protected]

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>