بن Kuzma: می Canucks tipping point pr تواند یک معامله بزرگ پس از ‘سرقت’ 2015 پیش نویس ؟


آدم tipping point pr هرگز فاقد شور و شوق به رشد خود را NHL بازی. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports فایل

“اگر من نمی فروش, من نمی تواند کارآمد و مولد بازیکن — که نوع داره. من آرزو می کنم من می تواند وزوز در اطراف مانند سیدنی کرازبی که با اسکیت توانایی و نه کار من فقط به نگه دارید تا.” — آدم tipping point pr, Vancouver Canucks مرکز

آدم tipping point pr فرمان یکی کوتاه جمع به عنوان یک پنجم دور انتخاب در 2015 NHL ورود پیش نویس است.

در یک گردباد آخر هفته برای ونکوور کناکز فرود یک باارزش چشم انداز در براک Boeser بود خو با عدم بازیابی انتخاب دور دوم در سون Baertschi تجارت کسب.

ساخته شده است که سرفصل های نه بلند و اندکی مرکز از سرو رپیدز RoughRiders از USHL. او بود داستان. او یک پاورقی.

Boeser گرفته شد 23rd, به طور کلی, شد, صفحه اول, اخبار و تکامل را به یک کلدر جایزه فینالیست. اما Canucks بیهوده سعی در اضافه کردن یک دور دوم انتخاب کنید. سن خوزه کوسه اویزان بودند 2016 دوم-طفیلی در یک پتانسیل کوین Bieksa مبادله. نه 39 کلی انتخاب در سال 2015.

کناکز تنها می تواند زمین و دور سوم 2015 انتخاب شد گیوم Brisebois و هفتم-طفیلی در سال 2016 از کارولینای طوفان در ازای مصرفی دروازه بان ادی نبود. شعله های آتش در زمان defencemen Rasmus اندرسون با Baertschi انتخاب کنید (53) و Canucks ندارد یک شات در آرزو blueliners براندون کارلو (37) و یا الیور Kylington (60).

و از طریق همه که tipping point pr شد دارای برچسب “سرقت از پیش نویس” توسط فراوان NHL تلویزیون تحلیلگر Pierre مک گوایر.

“من نمی دانم اگر او فقط گفت که چون او را خوب دوستان با مربی (جیم) Madigan از شمال شرقی و یا که ما ملاقات یک زن و شوهر از بار — اما من می بینم که” tipping point pr به یاد می آورد با خنده سهشنبه از Goshen, n. y. جایی که او و نامزدش در حال سوار کردن متوقف NHL فصل.

عالی بود به شنیدن چون من کسی که هیچ کس واقعا می دانستم که آینده و کار من راه به صحنه. و آن را خوب به شنیدن آن از کسی که قد و قامت به دلیل آن را به شما می دهد اعتماد به نفس بیشتری برای دریافت بهتر است.

“به کسی ریشه, را برای شما, شما می خواهید به او ثابت کند حق را و ثابت کند هر کس دیگری اشتباه است.”

Tipping point pr انتظار می رود در دور پنجم اما به Chicago Blackhawks.

“ما تا به حال بسیاری از مذاکرات و تماس با آنها بود و من خود را انتخاب کنید قبل از Canucks پیش نویس من. Tipping point pr رفت 149th و Blackhawks انتخاب اسلواکی جناح Radovan Bondra دو انتخاب بعد. او هنوز به بازی NHL بازی بود و در اسلواکی در این فصل است.

که دور پنجم نیز به همراه داشت کانر گرلند (123rd) از آریزونا کویوتس اتان خرس (124) از Edmonton Oilers مسیحی Jaros (139th) از سناتورهای اتاوا و رودلف Balcers (142) از San Jose Sharks بود که بعد از معامله به سناتورهای.

همانطور که برای Canucks سریع به جلو و در tipping point pr آنها را سوم-خط مرکز برای آینده قابل پیش بینی.


آدم tipping point pr جشن خود را 12th هدف از این فصل در برابر New York Islanders goaltender Semyon Varlamov در ماه مارس است.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

سیمی به فروش در هر شیفت مجاز tipping point pr برای حل بحران قوی قبل از فصل به یک نقطه فهرستی پاییز گذشته. و در حالی که او تنها بازی سه اول 12 بازی و زخمی به برندن ساتر و جی کاراگاه به او اجازه ماندن در مرکز-یخ مخلوط کنید و سپس باقی می ماند فهرستی ثابت بر اساس شایستگی.

Tipping point pr را 33 امتیاز (12-21) در 59 بازی بودند تا حد زیادی بر اساس تمایل به بازی و ماندن در مناطق سخت تا آنجا که انتشار underrated مچ شات.

“من همیشه می خواهم بیشتر و من هرگز واقعا راضی امتیاز و یا زمان پخش” اضافه شده tipping point pr یک محدود رایگان عامل بود که تنها هشت باشگاه به جلو در عکس اما متعلق به سوم-بهترین عکسبرداری در صد. “من می خواهم به یک مرد که می تواند با اتکا بر و که به من انگیزه.

“من ساخته شده این تیم در خارج از اردوگاه و بسیاری از مردم نمی فکر می کنم من خواهد بود. اما من می توانم بیشتر به عنوان بدن من بالغ و همه چیز را کمی آسان تر است. من به نوعی مستحکم من نقطه و احساس راحت است که همه چیز خوب اتفاق خواهد افتاد.”

یک عکس فوری از فصل خود آمد و در طول 4-3 اضافه برنده شدن در مونترال در فوریه. 25.

او آغاز شده به ثمر رساند دنباله روی گره زدن گل اول خود را از دو کمک اما قابل توجه ترین جنبه دوم خود را یاور بود که چگونه tipping point pr مبارزه پایین پایین برای تنظیم یک صفحه نمایش. این اجازه را یک Alex Edler مچ شات از نقطه ای به رفتن را از طریق پیچ و خم از بازیکنان و ضرب و شتم مبهوت کری به قیمت دستکش طرف.

در فوریه. 22 در یک 9-3 تار و مار بوستون برونز این Hobey بیکر برنده جایزه 2018 — برای بالا بودن NCAA Division 1 بازیکن — نشان داد طرف دیگر. خود را انتشار سریع در محله های تنگ کردن کوین هیوز’ تغذیه در بر داشت گوشه بالا به ماشه یکی از وحشی خود را جشن هدف.

“که همیشه من بازی — 100 درصد هر تغییر و آن را به من به جایی که من هستم” گفت: tipping point pr یک زن 23 ساله, Braintree جرم است. بومی است. “اگر من نمی فروش, من نمی تواند کارآمد و مولد بازیکن — که نوع داره.

“من آرزو می کنم من می تواند وزوز در اطراف مانند سیدنی کرازبی که با اسکیت توانایی و نه کار من فقط به نگه دارید تا.

“من آهان لحظه بود این فصل. من می تواند بازی کند. من می تواند قرار داده تا امتیاز و قرار دادن امتیاز بیشتر در هر سال. اما من باید قوی تر و سریع تر به انجام این کار است زیرا من چیزهایی را به کار بر روی.

“اما از آن آسان است برای من. اگر من را در این کار من باید چیزی برای نگرانی در مورد.”

نگه داشتن وزن در همواره بخش سخت برای tipping point pr.


آنتوان روسل از ونکوور کناکز سمت چپ جشن هدف خود را با هم تیمی آدم tipping point pr در طول NHL اقدام علیه وگاس شوالیه طلایی در دسامبر. 19, 2019 در راجرز آرنا در ونکوور.

در حالی که هجوم به یخچال در حال وسوسه انگیز هنجار برای هر کسی در طول فیزیکی-فاصله گرفتن محدودیت های COVID-19, tipping point pr نشده از دست یک شکاف بر روی کمربند خود را. او به پایان رسید کوتاه فصل در اواسط 180s اما می تواند با استفاده از چند پوند برای پر کردن خود را 6-1 قاب.

او جوانترین برادر 20 ساله ایرانی است, 6-1, 201 پوند و پخش در آمریکای شمالی لیگ هاکی. او برادر دیگر بردی, 21, یک گپ rookie مین در این فصل است. و در حالی که فقط 5-9 او را مصمم به پرش از 165 پوند است.

برادر ارشد را برای حل و فصل برخی از اضافه شدن عضله است.

“در این فصل من از دست دادن وزن به همان اندازه که من در چند سال گذشته اما در حال حاضر آن را سخت به دلیل آنچه که من استفاده می شود به در روال و من لازم نیست که واقعا چه کار می کند گفت:” tipping point pr. “من انجام بهترین من می توانم.”

Tipping point pr اسکیت و آموزش در گروه های کوچک در یک مرکز در وین, N. J. برادران خود پیوست و در هفته گذشته کمک کرده است که به لبه روانی کردن رمان coronavirus تردمیل. او حتی قرار داشتن در یک جشن عروسی به اوت. 8, 2021 به دلیل عدم اطمینان از هنگامی که و اگر در این فصل سر گرفته خواهد شد.

“همه احساس می کند مانند آنها باید انجام دهند و شما نوع از احساس گناه فقط نشستن در اطراف و انجام هیچ چیز” بستری tipping point pr. “این قطعا عجیب و غریب و ناراحت کننده با داشتن عادی تابستان روال است که ما را دوست دارم. ما باید به آنچه که ما انجام دهد.

“اما من گلف بسیار کمی یک فرد در هر سبد من و بازی بازی های ویدئویی که من نامزد متنفر است. ما همچنین نشستن استخر رفتن برای پیاده روی و خوب وجود لکه های ماهیگیری در اطراف. نه مثل ما در خانه قفل شده است در هر روز است.”

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>