بن Kuzma: بهتر دفاع به موقع موجب صرفه جویی در نیاز به حفظ Canucks در حذفی تصویر


به عنوان بازی لیگ روز شنبه تنها Detroit Red Wings تا به حال تسلیم مطلب سوم-اهداف دوره (93) نسبت به San Jose Sharks و Canucks (82)

و پس از روز هفتم به آنها استراحت rehabbed و متمرکز.

ونکوور کناکز شدند پنج شنبه. آیا با طراحی و یا بخشی از خود را موظف به برنامه از زمان به دور از تنگ ماهی هستی در یک هاکی-دیوانه بازار, این یک چیز خوب است.

یک فصل-بالا اسلاید از چهار شکست متوالی در قوانین و مقررات بیش از یک دوره یک هفته است که آغاز شده Feb. 27 در اتاوا با یک 5-2 از دست دادن چرخش حذفی-موقعیت آونگ از برخی از یقین به نگرانی بیشتر.

کناکز نمی نیاز به مداخله الهی. آنها نیاز به دفاع بهتر است.

یک روز استراحت و یا بازتاب نمی خواهد آن را آسان تر جمعه. بهمن کلرادو را NHL سوم-رتبه جرم به راجرز آرنا و یک لیگ برتر-بهترین اجرا از 15-3-2 پس Jan. 16. و گم شده و هفت به طور منظم به صدمه صحبت می کند از عمق و عزم و اراده را به تصرف بخش مرکزی تاج.

اگر که نیست به اندازه کافی در مورد دیگر وجود دارد بیحس کننده شماره.

به عنوان بازی لیگ روز شنبه تنها Detroit Red Wings تا به حال تسلیم مطلب سوم-اهداف دوره (93) نسبت به San Jose Sharks و Canucks (82). و در چهار بازی از دست دادن رگه کناکز مجاز 11 گل در دوره سوم از جمله چهار خالی-netters که سوار گفتن یک نقطه.

آنها برگزار آگهی در دو از آن بازی در فینال دوره گره خورده بودند در یکی دیگر و فقط یک بار ازمایش کرده.

“این سومین دوره به تازگی ما نوع از تیراندازی خودمان را در پا و ما باید در مقابل” جناح تنر پیرسون گفت: از آخرین final-بند محو جمعه که در آن 2-1 سرب تبدیل به یک 4-2 از دست دادن به بازدید از آریزونا کویوتس.

“ما رو به منجر شود. قرار دادن پای خود را پایین و نوع پایکوبی در گلوی خود را. آن بوده است که چیزی که ما در تمام طول سال. ما راضی با آگهی.”

آن را آسان به انجام زمانی که خود را بهترین مدافع و با ارزش ترین بازیکن خود را شروع goaltender.


بازی بعدی

جمعه

Colorado Avalanche در مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: Sportsnet اقیانوس آرام, رادیو: Sportsnet 650 AMهنگامی که یعقوب Markstrom هنوز هم در شبکه ونکوور کناکز می تواند بر او تکیه می کنند به ماسک مشکلات خود را در دفاع مانند خود shutout عملکرد در برابر Chicago Blackhawks در فوریه. 12 که در آن او را متوقف 49 عکس. بله 49.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

اما با یعقوب Markstrom کنار آسیب کناکز نمی تواند outscore مشکلات خود را. استارت خروج on Feb. 24 به یک مظنون به زانو دردی از ساییدگی و پارگی اتحادش را تغییر روایت از پیدا کردن راه را به نفع خود به تلاش برای از دست دادن.

در هشت بازی که در آن Markstrom رو 40 یا بیشتر عکس های او sported 7-0-1 ضبط و نگرانی در مورد ساعت شات بود خو ستون امتیاز.

هیچ کس بیشتر سخت موجب صرفه جویی در عکس از خانه-بشقاب منطقه و در میان کسانی که تا به حال ساخته شده حداقل 40 شروع می شود, رتبه بندی خود را نگه داشته و رو به افزایش بود قبل از او کنار. او هشتم در اهداف-برابر متوسط (2.75) و 14 در صرفه جویی در صد (.918) در میان کسانی که دیدم خالص حداقل 40 بار.

بدون اعتماد Markstrom تعقیب بازی با تسلیم شدن در اوایل اهداف و افزایش شات برابر مجموع طول از دست دادن رگه — 25 در اتاوا 30 در تورنتو 35 در کلمبوس و 40 برابر شغالها — قرار دادن فشار بر روی همه. کناکز داده اند تا هشتم-ترین عکس های NHL و سوم بیشتر در دوم و سوم دوره.

برای تاچر Demko آن ساخته شده ذهنی و جسمی تنظیمات به اینکه استارت بیشتر مهم است. و برای لوئیس Domingue تلاش برای بسیاری از تجارت خود را کسب او نمی تواند دامنۀ زمانی که بر نامیده می شود.

نیز وجود دارد Jordie بن پر کردن در برای مجروح تایلر مایرز. و پس از آن وجود دارد کوین هیوز.

او هدفمند در چهار بازی سفر جاده ای و اعتراف به برخی از سفتی و یک نیشگون گرفتن و کشیدن بعد از یک ضربه از الکساندر Wennberg روز یکشنبه در کلمبوس که مانع تحرک خود را روز شنبه.

با این حال او هنوز وارد 22:53 و کمک به طاقی که کالدر جایزه مدعی به هشتم در تمام زمان rookie blue-بوش لیست با 47 کمک از طریق 70 بازی از جمله پنج فصل گذشته. لری مورفی و برایان Leetch بالا که لیست با 60 کمک هر کدام.

هنوز بازی وضعیت هیوز ممکن است در معرض خطر جمعه. کناکز reassigned defencemen گیوم Brisebois و Jalen Chatfield به Utica ستاره های دنباله دار در روز پنج شنبه و پس از آن به یاد می آورد Brisebois در شرايط اضطراري. این یک پیشگیرانه حرکت در مورد هیوز یا کسی دیگری نمی تواند به دلیل یک تماس اضطراری باید از موقعیت.

سالم هیوز کمک می کند تا Canucks دفاع بهتر از شیوه ای که او در آن انتقال جن. سرعت و لبه کار اجازه می دهد تا نرم و صاف خروجی و کمتر گردش. کناکز تلاش در این ظرفیت در برابر شغالها با هفت گردش در عقب پایان. Troy Stecher متعهد پنج.

Stecher می داند دفاع نیست یک چیز است. وجود دارد به یک تعهد جمعی برای بهتر موضعی, بازی جن حفاظت جنبش و منطقه خارج می شود. وجود دارد و نمی تواند خود را-منطقه گردش به مسائل پیچیده هنگامی که به جلو هستند و در منطقه بی طرف به دنبال عبور می کند. Stecher بود با احتیاط از این همه هفته پیش.

“این فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد دو پا مساحت نمی pucks از,” او گفت:. “به جلو در انتظار آن را به اتفاق می افتد و آنها کشش منطقه وجود دارد و نه پنج مرد واحد.

“یک چیز spirals به یک اثر بزرگتر و ما باید برای پاک کردن آن و آن را به شدت متفاوت است. آن را خوب است برای پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در بازی ما سزاوار نیست اما پایین کشش است که قصد ندارم به اتفاق می افتد اغلب.”

چگونه درست.

[email protected]

twitter.com/benkuzma


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>