باور کنید یا نه Temecula یک بار پر رونق گاو شهر

1890s در جنوب کالیفرنیا بود که از یک دهه است.

این املاک و مستغلات رونق 1880s رفته بود نیم تنه و پس از اثرات بسیار بد زمین حدس و گمان بودند هنوز هم احساس می شود. به همین ترتیب گاو صنعت است که تا به حال پایدار بسیار کالیفرنیا پس از اسپانیایی زمان بود تا حد زیادی از بین رفته با توجه به تعدادی از عوامل است نه کم بود که پر سر و صدا زمین سیاست آورده سوئیچ از مکزیک به آمریکا حکومت و خشکسالی.

یکی منطقه ای که bucked گاو, روند, اگر چه, بود Temecula.

در دهه 1880 با توجه به یک زن و شوهر از washouts از Temecula دره Temecula شد “پایان خط” برای راه آهن که پس از اتصال سن دیگو به سان برناردینو. این ساخته شده در آن توپی از انواع کوچکتر گاو عملیات که نقطه چین چشم انداز از Temecula شرق و شامل مزارع در مکان هایی مانند مریم گلی Aguanga, Anza و دیگران در کوه و صحرا فراتر از آن.

در سال 1905 ثروتمند و موفق گاو بارون از آریزونا به نام والتر Vail خریداری بسیاری از Temecula کمی Temecula Pauba و سانتا رزا رنچس در جنوب غربی شهرستان ریورساید و تثبیت تمام کسانی که منابع به Vail تگزاس شرکت که در مجموع متعلق به حدود 87,500 هکتار است. در طول سال چندین هزار سر گاو مطرح شد و صادر شده از بدرد خوردن انزال از طریق Temecula.

به تهیه کردن به گاو و تجارت و بسیاری از کابوی ها مورد نیاز برای راندن گاو Temecula sported تعدادی از هتل ها و کشتارگاه و البته بسیاری از سالن. یکی از معروف سالن شد جو وینکل ایجاد شناخته شده به عنوان یک “کور خوک” که در عمل در زمان های مختلف در طول ممنوعیت. با توجه به اوایل کابوی Lester نی در مکان هایی مانند وینکل است “شما می توانید از دست اونا و آنها می دانستند آنچه شما می خواهید.”

Temecula شد بسیار معمولی “غرب وحشی” شهر در نیمه اول قرن 20.

یکی دیگر از اوایل کابوی, Fran برنهام توصیف صحنه وقتی کابوی آمد به Temecula: “زمانی که کابوی ها از سانتا رزا و کابوی ها و تگزاس دست از Pauba به علاوه quarrymen گاه به گاه با دسته ای از کابوی ها از وارنر در مرتع پرورش احشام وارد در بعد از ظهر شنبه – پس از آن شهر کوچک واقعا زنده است. حدود نیمه شب روز یکشنبه و یا در اوایل صبح روز دوشنبه من می توانم دروغ روی تخت من در ایوان و شنیدن کابوی ها در اسب خود را خروج از شهر در یک مرده اجرای تخلیه سلاح گرم خود را در هوا. بعد از آن بسیاری از واگن از دست مزرعه را دنبال کنید همه را مست و خوشحال عنوان مربوطه مزارع فریاد و آواز در بالای صدای خود را.”

روز از گاو بالا شروع به افول در 1950s و 1960s اولیه همه از بدرد خوردن دارایی فروخته شده بود به قیصر که به نوبه خود شروع به مقیاس کامل توسعه اموال تحت نام رانچو کالیفرنیا.

امروز البته ما دیدن نتیجه این توسعه در بسیاری از خانه ها و کسب و کار را تشکیل می دهند که شهر Temecula. بسیاری از مردم نمی دانند ممکن است از این منطقه گذشته به مکه برای گاو عملیات هر چند که کابوی ها استفاده می شود و به سمت خارج از شهر “تخلیه سلاح گرم خود را در هوا!”

با تشکر از رفتن به Temecula Valley تاریخی جامعه برای کسب اطلاعات برای این مقاله.

اگر شما یک ایده برای یک آینده در روز ستون مورد محلی تاریخی فرد مکان یا رویداد تماس با استیو لچ و کیم Jarrell جانسون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>