پشت تظاهرات به بازگشایی اقتصاد مینه سوتا فعال و خانواده اش

در میان بوق ماشین ها و شعارهای “ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده,” گروه, رهبر, بن Dorr در زمان اعتبار برای کمک به قرعه کشی هواداران به این تجمع است.

“ما در حال انجام بودن قرنطینه ما انجام می شود داشتن آزادی های ما گرفته شده است” گفت: Dorr. “وقت آن است برای باز کردن امریکا است.”

در سراسر کشور, Dorr و برادر بزرگتر خود کریس و هارون را به مخالفت قانونگذاران جمهوری خواه برای عدم محافظه کار به اندازه کافی در مورد مسائل اعم از اسلحه به سقط جنین. خود منتقدان می گویند آنها گسترش دروغ به ایجاد سردرگمی در میان رای دهندگان.

بر اساس در دسترس عموم مالیات اسناد Dorrs تلاش در مینه سوتا, آیووا و اوهایو مطرح کرده اند بیش از $2.9 میلیون از سال 2013 با حداقل یک سوم از آن رفتن به یک چاپ پست الکترونیکی مستقیم شرکت در آیووا متعلق به Dorr خانواده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حال حاضر سه نفر است که با استفاده از خود نرم افزار-تفنگ سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای فراخوان ضد قرنطینه تظاهرات در مینه سوتا اوهایو و پنسیلوانیا, آیووا و نیویورک فقط به عنوان رئیس جمهور تهمت فرمان برخی از فرمانداران در توییتر به “آزادی” آمریکا با ماندن در خانه ،

در یک سال است که کارشناسان هشدار می دهند در برابر دروغ مبارزات به معنای تعمیق سیاسی تقسیم و تاثیر نتیجه انتخابات و رای گیری و در نتیجه یک اپیدمی فراگیر جهان — این Dorrs’ عملیات ارائه می دهد یک پنجره به چگونه دروغ ماشین آلات بوسیله اسباب گردنده در ما آسیب پذیر ترین لحظات.

بن Dorr کاهش یافته است مصاحبه ای در اوایل ماه مارس زمانی که MPR خبر اول آغاز شده و گزارش عملیات خود را در حالی که هارون و کریس Dorr نمی, پاسخ به تماس های متن و یا ایمیل. تماس و ایمیل به Dorrs’ همکاران بازگردانده نشدند.

ترکیب برادران صدها نفر از هزاران نفر از پیروان رسانه های اجتماعی و در هفته های اخیر استفاده از سیستم عامل خود را به گسترش دروغ در مورد کوروناویروس. برخی از پست ها نشان می دهد آن را به عنوان جدی دانشمندان در ابتدا فکر می کردم و دیگران لینک قرنطینه اقدامات به لیبرال استراتژی برای تضعیف آزادیهای فردی.

در ضمن Dorrs راه اندازی یک تخته سنگ از خصوصی Facebook گروه با دعوت از مسئولان برای بازگشایی متحده است.

در بازگشایی مینه سوتا صفحه که 22,000 پیروان اعضای تشبیه coronavirus به آنفولانزا (coronavirus است کشنده تر) را مورد سوال علم با پوشیدن ماسک, حتی اگر آن را توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پیشنهاد کرد که نرخ مرگ و اعداد هستند که متورم برای ترساندن مردم به انطباق.

“هنگامی که مردم با صدها نفر از هزاران نفر در حال مرگ در هر فصل آنفولانزا آیا شما راه رفتن از خانه خود را با یک ماسک روی صورت خود را ؟ آیا شما راه رفتن از خانه خود از ترس برای زندگی خود می گوید:” یک زن در یکی از پست های تصویری در صفحه شخصی. “آیا دولت در مورد مراقبت از شما پس از آن زمانی که شما در حال مرگ از آنفولانزا می آید که در اطراف هر سال ؟ هیچ.”

در حالی که Dorrs ممکن است منتقل پیام خود به coronavirus تاکتیک های خود را از یک راهکار برادران را کشت, بیش از سال در, آیووا, مینه سوتا و اوهایو. این Dorrs استدلال می کنند که حتی برخی از محافظه کار ترین مقامات منتخب در این کشورها بیش از حد نزدیک به مرکز حقوق تفنگ و سقط جنین و پس از آن درخواست کمک های مالی و پرداخت عضویت از پیروان طریق یک وب سایت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی لیست های پستی و سایت.

با هم Dorr برادران وابسته با حداقل نه دیگر تفنگ و ضد سقط جنین های غیر انتفاعی.

هارون کریس و بن Dorr پدر پل نیز به خوبی شناخته شده برای مبارزه با مدرسه پرسی در آیووا و در میانه. انگیزه خود را باور است که کودکان باید در خانه درس و یا در داخل یک جامعه مذهبی او را نیز ایجاد Facebook صفحات وب سایت ها و ویدئوها را در مورد او.

بن Dorr تاکتیک ها شد بر روی صفحه نمایش در اوایل سال جاری هنگامی که یک ویدئو کلیپ از یک رویارویی بین جمهوری خواه در کنگره جاش Heintzeman و Dorr ظاهر آنلاین.

“پدر خود را متهم به کشتن نوزادان آیا می دانید که؟” Dorr می پرسد Heintzeman 6 سال است که در پدر و بازو در یک راهرو Minnesota State Capitol.

“شما رو به شوخی به من گفت:” Heintzeman که به طور معمول می شود نمرات بالا از ضد سقط گروه برای ضبط.

این یک اتهام است که Dorr نیز تسلیم در مینه سوتا شهروندان نگران برای زندگی, مدیر اجرایی, اسکات Fischbach فقط به عنوان او بود بسته بندی تا این گروه سالانه مارس برای زندگی در اوایل این سال است.

“او در زمان یک ویدیو از آن شما می توانید ببینید در چهره من” من مانند, huh?'” گفت: Fischbach که منجر دولت بزرگترین ضد سقط جنین و هرگز مواجه می شوند Dorr قبل از. “این تکان دهنده است.”

Dorr ادعای اشاره به استفاده از پزشکی کمک های مالی برای پوشش سقط جنین مورد نیاز است که به عنوان نتیجه از یک سال 1995 مینه سوتا دیوان عالی کشور تصمیم گیری است. اما Fischbach گفت: Dorr ادعا می کند در حال اعوجاج از آنجا که قوه مقننه نمی تواند لغو حکم دادگاه.

Fischbach گفت: Dorr ادعا به معنای اشتباه افرادی که مخالف سقط جنین برای سال.

“او در تلاش برای بی اعتبار ساختن کسانی که ما کار کرده اند با دهه است که در نبرد برای برخی از زمان” Fischbach گفت. “چرا که او preying در افرادی که قلب خالص هستند و می خواهید برای دیدن پایان دادن به سقط جنین و او را از تخت دروغ گفتن به آنها.”

مینه سوتا قانونگذاران نیز مشکل بن Dorr تاکتیک ها — به طوری که آنها همراه با حزب جمهوری خواه از مینه سوتا راه اندازی یک وب سایت در اوایل این سال افشاگری خود سازمان به عنوان کلاهبرداری است.

این یک حرکت غیر عادی برای یک حزب است که به طور معمول در قفل مرحله بر روی کلید محافظه کار و مسائلی مانند حقوق تفنگ و سقط جنین.

اما خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: بن Dorr نفوذ در دولت و کنگره است سوال برانگیز است.

در حالی که بن و برادرش کریس در حال ثبت به عنوان لابی Daudt گفت: آنها را کمی به پیشبرد مسائل در کنگره و یا حمایت قانونگذاران در طول مبارزات انتخاباتی شود.

او به یاد می آورد با دیدن بن Dorr فیلمبرداری یک فیلم در کاپیتول مراحل چندین سال پیش:

“او فقط رفتن بود و در مورد چگونه او در حال رفتن به نوبه خود در اطراف در حال حاضر و رفتن به پس و من قصد دارم به ترک تا زمانی که آنها را به یک جلسه با من” Daudt گفت. “سپس آنها را برش ویدئو و … آنها فقط سرگردان کردن به وسایل نقلیه خود را.”

“آنها قطعا گمراه کننده مردم را به مردم فکر می کنم آنها درگیر و درگیر در اینجا” Daudt گفت.

Daudt گفت: او بوده است هدف از Dorr را برای سال — به عنوان مثال ادعا می کنند که Daudt را حزبی انجام نمی به اندازه کافی به تصویب pro-تفنگ صورتحساب زمانی که جمهوری خواهان در آن اکثریت. در واقع خواهان گذشت پنج لوایح مهم برای صاحبان اسلحه از جمله یکی که اجازه می دهد حمل مجوزها از برخی از کشورهای دیگر.

حتی اگر آمریکا در حال حاضر در اکثریت Dorr است که هنوز هم با هدف قرار دادن جمهوری خواهان. به عنوان دموکرات گذشت سلاح اقدامات در اوایل سال جاری Dorr فیلم برداری یک فیلم در خارج از خانه مجلسی فراخوانی خواهان RINOs یا “جمهوری خواه به نام تنها.”

“بازنده ضد تفنگ RINOs,” Dorr گفت. “این جایی است پر از آنها است.”

هر خانه جمهوریخواه مخالف کنترل اسلحه صورتحساب.

در حالی که قانونگذاران جمهوری خواه می گویند بن Dorr نفوذ در کنگره ممکن است کوچک خود را در گروه پرشور هزاران نفر از پیروان آنلاین که به طور منظم لحن به Dorr طولانی YouTube فیلم ها در مورد حقوق تفنگ.

استراتژی تضمین می کند یک جریان ثابت از پول نقد برای Dorr به مینه سوتا حقوق تفنگ که در صدر $237,000 در سال 2018 — گروه بزرگترین مسافت نشده است.

اما قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید طولانی سوال در مورد چگونه است که پول صرف شده است.

“آنها طعمه در ترس است. مردم نگران هستند و از آنها بخواهید برای پول گفت:” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake.

مینه سوتا حقوق تفنگ ندارد, سیاسی, صندوق ثبت شده با دولت مالی مبارزات انتخاباتی هیئت مدیره پس از آن مشخص نیست چه مقدار از آنها تا کنون صرف شده برای انتخاب یک نامزد. و این سازمان به عنوان یک 501(c)(4) که بدان معنی است که این گروه می تواند مدافع یا مخالف سیاست های عمومی مسائل مربوط به اهدا کنندگان و کمک های مالی مات هستند.

در طولانی تصویری, ارسال شده در اوایل این ماه, Dorr برادران توضیح داد خانواده کسب و کار خصوصی میانه آزادی شرکت پست مستقیم عملیات چاپ آنها ایجاد شده و در سال 2010 به دلیل آن ارزان تر از برون سپاری کار.

“ما ساخته شده و ما با اين دلار گفت:” هارون Dorr گفت: این شرکت است. “نه یک سکه از این پول آمد از اعضای….”

اما با توجه به اسناد ثبت شده با IRS بیش از 1 میلیون دلار از پول مطرح شده توسط آیووا صاحبان اسلحه, مینه سوتا, تفنگ حقوق و وابسته تفنگ گروه در مسیر بازگشت به میانه آزادی شرکت.

کسانی که فرم را نیز در لیست میانه آزادی شرکت به عنوان انجام تمام غیر انتفاعی مدیریت کار می کنند.

IRS نیاز به انواع آشکار به روابط بین غیر انتفاعی و انتفاعی کسب و کار روشن است. اما به تاریخ Dorrs نه به دنبال این قوانین.

“بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی را انجام کسب و کار با یکدیگر برای سود کسب و کار متعلق به هر کسی که در هیئت مدیره خود گفت:” استیو Anseth که منجر غیرانتفاعی بخش حسابداری شرکت Abdo, هواشناسی eick و Meyers. “که گفت: آن را در برابر قانون آن را نادرست.”

اما Anseth گفت که این روابط نیاز به روشن ساخته شده است در فرم های مالیاتی.

“غیر انتفاعی نیاز به گرفتن همان مقدار که آنها می توانند از هر شرکت دیگر و یا یک مقدار بهتر” Anseth اضافه شده است. “شما لازم نیست برای نشان دادن که در 990 [فرم] اما اگر IRS می آید و به نظر می رسد در آن شما باید برای نشان دادن آن به IRS.”

در حال حاضر coronavirus ممکن است به عنوان راه دیگری برای Dorrs خود را به گسترش عضویت و کمک های مالی.

در سنت پل در مقابل فرمانداری عمارت بن Dorr تشویق معترضان به بازدید از وب سایت خود را. مردم می توانند از پرداخت برای تبدیل شدن به اعضای خود حقوق تفنگ ،

“درگیر مبارزه را از کشور ما عقب,” او گفت:. “رفتن به ReOpenMN.com. دریافت در هیئت مدیره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>