قبل از تبدیل شدن به یک Hobey نامزد اردن Kawaguchi ترک علامت خود را در چیللیوکک

هنگامی که شما صعود به بالا اولین چیزی که شما ببینید یک نقاشی دیواری در درب جلو.

این اردن Kawaguchi, پوشیدن شماره 28 نیوجرسی با یک لبخند بزرگ.

مهم نیست که او رفته از فصل 2016-17. کاواگوچی یکی از بهترین و شگفت انگیزترین بازیکنان به رفتن را از طریق طبقه هاکی کاربر برنامه.

او به ثمر رساند اهداف بیش از هر بازیکن تا کنون در چیللیوکک و رسالت خود را — و خاموش کردن یخ — به شهر 84,000 خود را در طول چهار سال با اشراف.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما او را دوست دارم” گفت: Chilliwack سر مربی برایان Maloney بود که در یک سال اول دستیار در طول Kawaguchi نهایی سال از juniors. “همه ما انجام دهد. بسیاری از بازیکنان بزرگ را از طریق آیند اینجا. ما به پمپ کردن برخی از آنهایی که خوب. اردن یکی از آن بچه ها شما برای تشویق زیرا او مانند یک فرد خوب است. وجود دارد بسیاری از افراد منفی وجود دارد خارج وجود دارد در جهان است که نوع انتخاب مردم جدا نقص داره اما شما به ندرت شنیدن هر یک از است که در مورد اردن Kawaguchi. آن را سخت به انتخاب نقص از یک بچه که بسیار واقعی است.

“به عنوان وقت خود را در اینجا پیشرفت او شد بیش از فقط یک بازیکن هاکی. او شد یک شکل در جامعه است. او بزرگ بود با بچه های جوان. او همیشه متوقف شده بود و گفتگو با طرفداران آیا آنها بزرگسالان و یا کودکان. او به این فرد بزرگ است. بازی خود را شکوفا به عنوان به خوبی. شما در حال گرفتن بسته کامل از اردن نیز وجود دارد.”

Kawaguchi, در حال حاضر یک UND تاریخ و زمان یورش برده و بر روی صحنه ملی در این فصل است. او یک Hobey بیکر جایزه نامزد پیشرو دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس با 41 امتیاز در 27 بازی. او دو بار نام برده شده است NCHC بازیکن ماه است و فقط پنج امتیاز خجالتی ملی سرب در به ثمر رساند.

کاواگوچی است که در آستانه تبدیل شدن به اولین بازیکن منجر به UND در به ثمر رساند در بازگشت به عقب سال پس از براندون Bochenski در سال 2002 و 2003.

فوقالعاده او به مراتب جلوتر از سرعت تعیین شده توسط Danny Kristo, Corban نایت مت Frattin رایان Duncan and T. J. Oshie در طول Hobey بیکر جایزه فینالیست فصل است. او همچنین پیش از سرعت تمام سه نفر از اعضای CBS خط — دریک Caggiula براک Boeser و نیک Schmaltz — که رهبری مبارزه با شاهین به 2016 ملی عنوان شده است.

بازیکن فصل امتیاز
اردن Kawaguchi 2019-20 15-26–41
دنی Kristo* 2012-13 16-18–34
Corban Knight* 2012-13 11-23–34
رایان Duncan* 2006-07 19-13–32
مت Frattin* 2010-11 20-10–30
دریک Caggiula 2015-16 15-15–30
براک Boeser 2015-16 17-12–29
نیک Schmaltz 2015-16 3-24–27
T. J. Oshie* 2007-08 12-14–24

*: نشان دهنده Hobey بیکر جایزه فینالیست

تغییر در تهویه مطبوع

ناگهانی صعود برای Kawaguchi نمی آمد آسان است.

مالونی به خاطر سوالات او در مورد Kawaguchi زمانی که او برای کالج هاکی سه سال پیش. مالونی گفت: تحت قبلی کارکنان مربیگری در چیللیوکک, Kawaguchi ندارد همان دفتر آموزش به عنوان او در حال حاضر تنش به ستاد بازیکنان.

“من مطمئن هستم که در مورد سرعت در بازی خود را و اگر او از رفتن به یخ جدی چرا که او تا به حال هرگز پاسخگو در سال های گذشته در چیللیوکک,” مالونی گفت. “من نگران بود:” آیا این رفتن به بیش از حد برای او همه در یک بار؟’

“اما او گرسنه است. هنگامی که او تحت براد بری و گروه او یک اسفنج انتظار برای یادگیری و گوش دادن و کارگردانی در راه حق. او آن را گرفت و با آن زد. او سالم بود و خش زمانی که او برای اولین بار آغاز شده است. به جای شکایت او را در کار.”

یکی از اولین پروژه برای Kawaguchi شد بهبود خود را مطبوع و سرعت. او آمد او دانشجوی سال دوم فصل قابل ملاحظه ای سبک تر و سریعتر. او استقامت به بازی قابل توجهی دقیقه است.

پس از به ثمر رساندن پنج گل و 19 امتیاز به عنوان یک تازه کار, او led UND با 10 گل و 26 امتیاز به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

“او می دانست که او مطبوع بود و یک منطقه بزرگ او می خواست برای بهبود” مالونی گفت. “او شروع به آموزش مانند یک حرفه ای ورزشکار. او احاطه خود را با مردم خوب است. او به دنبال یک رژیم تمرین. او مورد مطالعه آن را مانند یک فرهنگ لغت است. او علاقه مند به یادگیری در تمام جنبه های: تغذیه, چگونه بلند مناسب است. او بسیاری از سوالات. او احاطه خود را با افرادی که از طریق آن رفته اند.”

برک آوت سال سوم

پس از فصل گذشته Kawaguchi تا به حال عمل جراحی برای تعمیر شانه خود را که تا به حال ailed او را برای یک زن و شوهر از سال است. او شروع به اسکیت دوباره در تابستان و به سرعت در یک رول در این فصل است.

بازی در یک خط با تاریخ و همکلاسی اعطای Mismash و Collin, Adams, Kawaguchi همواره قرار دادن نقاط. او منجر ردیف 1-رتبه UND تقریبا در هر دسته بندی ها: اهداف, کمک, نقاط قدرت-بازی بازی نقطه و بازی برنده اهداف است.

کاواگوچی در حال حاضر نقطه در مجموع UND را به ثمر رساند رهبر سه فصل گذشته.

او آن را با سبک در زمان بیش از حد به ثمر between-the-پاها هدف در برابر آلاباما هانتسویل.

“من شوکه کنید که به صداقت” مالونی گفت. “من دیده ام که مسائل قبل از. او است که توانایی. او یک بازیکن فوق العاده در سراسر خالص. ما به شما برخی از اسکیت در اینجا با دانشگاه و بازیکنان حرفه ای. من بازی pro برای 14 سال و وجود خواهد داشت برخی از بازیکنان واقعا خوب بر روی یخ. پس از آن وجود دارد برخی از بازیکنان که که استعداد قرار دادن جن در مناطق همه ما می خواهیم. اردن قطعا است که استعداد در سراسر خالص. من فکر نمی کنم او را تا کنون از دست دادن که.

“او قوی و سخت به دست کشیدن جن. او ابریشمی دست و یک مغز و هاکی IQ که در بالا و فراتر از آن. به عنوان او را نگه می دارد کار بر روی پای خود را سرعت مطبوع و قدرت او واقعا در رفتن را.”

مالونی همچنین گفت: شما نمی توانید تخفیف Kawaguchi توانایی های رهبری را. او می پوشد یک ‘A’ به عنوان یک جایگزین کاپیتان و Maloney دیده است راه Kawaguchi می توانید رالی یک تیم است.

“این سخت است برای پیدا کردن رهبری بود که امروزه” مالونی گفت. “به هر دلیلی کودکان و نوجوانان مبارزه با نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو باشد. اردن ندارد یک مشکل با آن است. او قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد بر روی یخ. هنگامی که او در رختکن مردم را متوقف و گوش. او یکی از آن نادر ، ما تا به حال یک دسته خوب از بچه های اینجا که منجر به در راه خود را, اما ما نداشته رهبری مانند اردن پس از.

“اردن می تواند درک است که کل اتاق را قفل و آن را در هر جهت او را می خواستم. اگر او می خواست آنها را آرام و یا اگر او می خواست برای ایجاد انگیزه در آنها او می تواند. او قطعا یک بخشی از سازمان ما برای اطمینان حاصل کنید.”

A Jordan Kawaguchi mural is on the front door of the Prospera Centre in Chilliwack, B.C.

یک اردن Kawaguchi نقاشی دیواری است که در جلوی درب Prospera مرکز در چیللیوکک, B. C.

شماره 6 دنور در شماره 1 UND

زمان: 7:37 بعد از ظهر امشب, 7:07 بعد از ظهر شنبه.

که در آن: رالف Engelstad آرنا (بلیط در دسترس).

سوابق: UND 21-3-3 (12-2-2); دنور 17-6-5 (7-5-4).

تلویزیون: CBS Sports Network امشب; Midco شبکه ورزش در روز شنبه.

رادیو: فاکس (96.1 FM).

پخش: NCHC.تلویزیون در روز شنبه تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme