BDC رؤسای ارتش فرمانده Chrungoo تماس Lt فرماندار

Lt Governor G C Murmu meeting with a delegation at Jammu on Tuesday.
Lt فرماندار G C Murmu دیدار با یک هیئت نمایندگی در جامو روز سه شنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو Mar 17: هیئتی از ساکنان Billawar منطقه کتهوا منطقه به نام ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu در راج Bhavan امروز در اینجا.
هیئت رهبری رؤسای صاحب بلوک توسعه شوراهای Mandli و Baggan, مطلع Lt فرماندار مختلف نمو مسائل منطقه خود و همچنین ارائه یک نامه از مطالبات که شامل افتتاح Kendriya Vidyalaya در Tharakalwal یا Uchapind ساخت و ساز جاده از Thamnal Gujjar Basti به Doulha ماتا از طریق Dehota Jakhnoo اوایل جنگل ترخیص کالا از جاده ها گرفته شده تحت PMGSY ساخت پل بیش از Bheeni nallah از Riad به Dehota ساخت و ساز از بلوک های پیچیده در Baggan و باز از دولت مدرک کالج در Katli .
این هیات همچنین خواستار انشعاب از کارت های جیره بندی و تخصیص Ayushman کارت سلامت به مردم مستحق باز از جیره بندی انبار و مرکز بهداشتی اولیه در panchayat Dehota علاوه بر اکتشاف پتانسیل گردشگری مناطق ایجاد هیدرولیک تقسیم و ایستگاه های آتش نشانی در Billawar ،
دادن شنوایی بیمار به هیئت های Lt فرماندار مطمئن BDC رؤسای که تمام خواسته های واقعی و مسائل مطرح شده توسط آنها خواهد بود نگاه کرد به دقت برای redressal.
ستوان کل Ravendra Pal Singh, General افسر فرمانده غربی فرمان نیز به نام ستوان فرماندار.
این ستوان فرماندار و افسر ارتش مورد بحث های مختلف مسائل مهم مربوط به مدیریت امنیت در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.
این Lt فرماندار تاکید بر اهمیت بالا برای حفظ و موثر همکاری بین ارتش و دیگر نیروهای امنیتی برای حصول اطمینان از یک محیط امن برای مردم است.
کشمیری پاندیت رهبر Ashwani کومار Chrungoo نیز نامیده می شود معاون فرماندار و مطرح های مختلف خواسته ها و نگرانی های کشمیری پاندیت جامعه است.
Chrungoo ارسال یک یادداشت از خواسته های به Lt فرماندار که شامل عملی و واقع بینانه پیاده سازی طرح اقدام برای بازگشت مهاجران به دره و حل و فصل خود را در نظر خود را در جغرافیای سیاسی و اساسی آرمان برگزاری تحدید حدود فرایند به سیاسی رزرو از پنج کرسیهای مجلس به هندو و سیک جوامع در دره در مجلس حوزه در قلمرو اتحادیه J&K.
او در ادامه خواستار آن شدند که یک لایحه envisaging حفاظت, حفاظت, توسعه و مدیریت هندو معابد و زیارتگاه ها در کشمیر بود به تصویب رسید و توسط UT دولت در آینده نزدیک علاوه بر پر کردن تمام باقی مانده نوشته ها تحت PM بسته یک بار پرداخت غرامت به بیش از سن نامزدها و بسیاری دیگر.
این Lt فرماندار به یک بیمار جلسه به مسائل و خواسته های پیش بینی شده توسط رهبر و مطمئن باشید او برای رسیدگی به مسائل واقعی و خواست او را به ادامه کار در جهت ترویج رفاه عمومی است.

مقاله قبلیFM اعلام 50,000 شغل برای J&K با بودجه ارائه, 3, مذهبی, مدارهای
مقاله بعدیBPCL راه اندازی FINO خدمات بانکی در رسانه های خرده فروشی در J&K, Ladakh

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>