BCI ممکن است در نظر اضطراری صندوق به صورت مستقل وکلا می گوید SC

دهلی نو: دیوان عالی کشور گفت: این بار شورای هند (BCI) ممکن است در نظر یک صندوق اضطراری به صورت مستقل تمرین طرفداران هستند که نیاز به کمک مالی هستند و “رو به یک زمان سخت” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
یک نیمکت رهبری عدالت N V Ramana شنیدن یک درخواست در این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس گفت: از آن نمی تواند عبور جهت ایجاد سرمایه و راه اندازی یک دسته بندی خاص برای وکلا که متاسفانه در کل کشور است که در مواجهه با یک وضعیت دشوار است.
نیمکت نیز متشکل از قضات S K کال و B R Gavai مشاهده شده است که برخی از نوار شوراهای گرفته اند تا این موضوع و نیز تصمیم گرفت برای کمک به وکلای مستقل.
“این چیزی است که برای BCI به نظر” نیمکت گفت: مدافع Pawan Prakash Pathak که ثبت درخواست.
دادگاه راس در حالی که با اشاره به کروناویروس یا COVID-19 pandemic گفت: کل کشور رنج می برند و وکلا نیز بخشی از آن است.
صالح با اشاره به ارائه طرفداران عمل و گفت: BCI مسئول حفاظت از حقوق و امتیازات و منافع طرفداران.
او گفت که دادگاه ها و دادگاه های بسته شده با توجه به COVID-19 مستند و مستقل تمرین وکلا چپ با هیچ منبع دیگر درآمد.
او استدلال کرد که دادگاه بالا می تواند به طور مستقیم BCI به اقدام در این زمینه و همچنین برای آینده است.
روی نیمکت گفت: با این حال که آن را برای BCI را در نظر بگیرید که چگونه به خوبی آن را در یک موقعیت برای کمک به.
Pathak که ثبت درخواست همراه با مدافع Alok سینگ گفت که “طرفداران نیز برخورد با این مستند و مواجهه با بحران مالی و اگر مستند بیشتر گسترش دهد و سپس این یک تهدید جدی برای زندگی و آزادی از طرفداران که دادخواهی به عنوان تنها منبع درآمد.”
تقاضای ادعا کرده است که دولت های مختلف نوار انجمن در سراسر کشور می آیند تا با کمک های مالی طرح برای طرفداران وجود دارد اما “هیچ یکنواختی یا برابری” در آن سیاست.
آن را نیز به دنبال یک جهت به BCI و نوار شورای متحده را در چارچوب یک سیاست برای صندوق disbursal مستقل به طرفداران که در نیاز مبرم به کمک های مالی در درون محدودیت زمانی مشخص است. (سازمان)

مقاله قبلیCong رهبر Dipak Babaria استعفا داد به عنوان نسل جوان برای MP Wasnik منصوب در محل خود

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>