BCCI در عین حال به تماس در تمدید قرارداد بازرس DK جین

دهلی نو: BCCI بازرس و اخلاق افسر DK جین است و در عین حال به شنیدن از بالای برنج در تمدید قرارداد او پس از یک سال به پایان رسید و در فوریه.
عدالت جین منصوب شد به عنوان بازرس تقدیر اخلاق افسر در فوریه 2019 و در حال حاضر آن است تا به BCCI جمهور Sourav Ganguly و دبیر جی شاه به او پیشنهاد تمدید.
“آن را برخی از زمان به عقب که مدیر عامل (Rahul Johri) بود و شفاهی از من پرسید اگر من علاقه مند خواهد بود در یک فرمت و من تا به حال گفت: بله. اما پس از آن من شنیده نشده از آنها. بدیهی است که در حال حاضر وضعیت متفاوت است با توجه به مستند” عدالت (بازنشسته) جین گفت PTI در روز چهارشنبه.
“اجازه دهید BCCI آمده تا با یک لباس رسمی (نوشته شده) ارائه و من قطعا آن را در نظر” جین اضافه شده است.
پرسید: اگر او دریافت کرده است هر مجموعه ای جدید از شکایت او پاسخ داد: “من نمی توان شناخت چرا که BCCI من می فرستد لیست. در حال حاضر دفتر بسته است به دلیل مستند. من فکر نمی کنم وجود دارد هر مورد جدید از تضاد منافع.”
جین وجود دارد گفت: پنج مورد که در انتظار او.
“اگر من به یاد داشته باشید به درستی وجود دارد یا چهار یا پنج مورد انتظار. یکی از آنها این است که تضاد منافع مورد Mayank Parikh گفت:” جین ،
Parikh سابق افسر رابط از تیم کریکت هند.
یکی از شکایت علیه Parikh بود که او فرار شش باشگاه در بمبئی.
جین تصدی آغاز شده و با “Koffee with Karan” جنجال مربوط KL Rahul و Hardik Pandya.
او پس از آن شنیده موارد متعدد از تضاد منافع موارد قابل توجه است که از سابق کریکت کمیته مشورتی (CAC) اعضای Sachin Tendulkar, Ganguly و VVS Laxman.
بازگشت در ماه فوریه در راس شورای, جلسه, ملاقات جداگانه بازرس و اخلاق افسر بود در دستور کار اما شده است وجود ندارد پیشرفت های زیادی در این جبهه. (سازمان)

مقاله قبلیانگلستان معین علی خواستار صد تاخیر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>