خلیج مساحت پناهگاه در محل به گذشته ممکن است از طریق

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

به عنوان متحده در سراسر کشور با عجله به راه اندازی مجدد اقتصاد بروز coronavirus منطقه خلیج گفتن ساکنان به دست و پنجه نرم کردن — حداقل تا ماه ژوئن.

شش منطقه خلیج شهرستان — سانتا کلارا, Alameda, Contra Costa, Marin, شهرستان سن ماتئو و سان فرانسیسکو و شهر برکلی روز دوشنبه اعلام کرد آنها گسترش خواهد داد اول خود را-در-این-ملت اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه مه. نظم موجود به پایان می رسد یکشنبه.

“در این مرحله از بیماری همه گیر … این مهم است که تلاش های جمعی در ادامه به طوری که ما از دست دادن نیست پیشرفت ما زمانی با هم” منطقه خلیج بهداشت عمومی ماموران اعلام کرد در یک بیانیه مشترک. آنها وعده داده شده اطلاعات بیشتر در اواخر این هفته اما گفت: نظم جدید اجازه خواهد داد که برای “محدود کاستن از محدودیت های خاص برای تعداد کمی از پایین خطر فعالیت است.”

خبر آمد فقط قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اندرز کالیفرنیا برای تراکم سواحل بیش از آخر هفته گفت که نوع رفتار تنها تاخیر کاستن از ایالت خاموش که او پیشنهاد شد هفته نه ماه دور.

کالیفرنیا با بی سابقه خاموش کردن نظم در اواسط ماه مارس به طور گسترده ای با اعتبار کند کردن روند گسترش این ویروس در حال حاضر دولت و رهبران محلی در حال شفاعت با ساکنان برای صبر و شکیبایی برای جلوگیری از موج دوم از عفونت. محتاط رویکرد سنگینی میلیون ها نفر از ساکنان که شغل خود را از دست دیده و کسب و کار و مدارس توقیف به عنوان کشورهایی مانند گرجستان و تگزاس در حال حاضر در حال برداشتن گام برای بازگشایی شده است.

“هر یک از شما را به ماندن در منزل و با پوشیدن ماسک را نجات داد زندگی” سان فرانسیسکو بهداشت عمومی مدیر دکتر گرانت Colfax روز دوشنبه گفت:. “ما نیاز به ایستادن ما زمین و حفظ دستاوردهای ما. اشتباه نکنید این ویروس هنوز وجود دارد.”

چندین منابع آشنا با گام های بعدی در منطقه خلیج مستند گفته اند این سازمان خبری که هسته stay-at-home سفارشات — اجتماعی فاصله محدودیت در فعالیت در فضای باز و محدودیت های غیر ضروری در سفر — در محل باقی بماند. اما مقامات ممکن است برای باز کردن دسترسی به پارک ها و اجازه می دهد بیشتر فعالیت آن را نقض نمی کند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

حتی ممکن است متفاوت باشد به عنوان استان ها می تواند شروع به مجموعه قوانین خود را بر اساس تعداد موارد تایید شده, تست توانایی های بیمارستان ظرفیت و جغرافیا. برای مثال نپا و سانتا کروز شهرستان که بخشی از منطقه خلیج داد اما از نزدیک دنبال آن نظم اولیه در اواسط ماه مارس را پس از کاهش محدودیت در ساخت و ساز و ساحل و پارک دسترسی داشته باشید.

سلامت افسران نشانه دوشنبه آنها ایجاد پارامترهای که راهنمای بیشتر آرامش بخش از منطقه خلیج سفارش. آنها برنامه ریزی برای تراز کردن آن با Newsom شش معیار برای کاهش ایالت پناهگاه در محل جهت است که حول بهبود دولت توانایی برای تست ویروس ها و محدود کردن گسترش آن و نگه داشتن بیمارستان از غرق شدن با بیماران جدید.

Newsom گزارش داد که بستری شدن در بیمارستان از یکشنبه افزایش 1.4 درصد بود که در خط با هفته گذشته و فشرده-مراقبت از پذیرش ثابت باقی مانده است. توسط شنبه شب دولت تا به حال در صدر 45,000 موارد با 45 درصد از کسانی که در حال حاضر در لس آنجلس و 1,779 مرگ و میر. منطقه خلیج تا به حال نزدیک به 7,800 مورد تأیید و 266 مرگ و میر.

مردم گله به نیوپورت بیچ برای فرار از گرما در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در حالی که دولت همچنان به پهن کردن منحنی Newsom گفت: این صحنه از جمعیت هجوم آوردند به ساحل نیوپورت در اورنج کانتی و در ساحل اقیانوس آرام در سان دیگو در نقض اجتماعی فاصله مقرر شد ناامید کننده ای.

در منطقه خلیج ساحل اقیانوس و گردشگاه عمومی, ساحل, و همچنین به عنوان East Bay منطقه ای پارک های منطقه گزارش راش از بازدید کنندگان در روز شنبه. اگر چه او به طور خاص اشاره شده جنوب کالیفرنیا Newsom ذکر ردیابی داده ها نشان داد که وجود دارد “جنبش در سراسر دولت است.”

“این تصاویر نمونه ای از آنچه برای دیدن — چه نیست, اگر ما قصد داریم به پیشرفت معنی دار است که ما در طول چند هفته گذشته گسترش” Newsom گفت. “بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که استراحت در laurels ما تصمیم می گیرید که این ویروس اتحاد تصمیم گرفت به یک استراحت و تعطیلات بروید. … هیچ چیز تغییر کرده است. تنها چیزی که تغییر کرده این است که رفتار ما برای بهتر و کاهش گسترش یافته است.”

Newsom در حال حاضر شده است در هماهنگی با فرمانداران از واشنگتن و اورگن در تلاش برای بازگشایی سواحل اقیانوس آرام متحده و گفت: فرمانداران از نوادا و کلرادو بودند پیوستن به این گروه است.

در سخت ترین ضربه متحده از نیویورک و نیوجرسی بخشی از یک منطقه شهری از حدود 32 میلیون نفر فرمانداران نشان داد که حتی محدود شروع مجدد فعالیت های کسب و کار بود حداقل هفته دور.

اما مقدار زیادی از کشورهای در جای دیگر در این کشور در حال حاضر بودند شل شدن محدودیت. گرجستان روز دوشنبه اجازه ساکنان به ناهار خوردن در رستوران برای اولین بار در یک ماه به بیش متحده شروع به کاهش محدودیت های که در آن شیوع کروناویروس گرفته است نسبتا نور مراجعه کنند. چند متحده از مونتانا به می سی سی پی نیز مجموعه ای به بازگشایی برخی از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری.

آلاسکا ایالت اوکلاهما و کارولینای جنوبی همراه با گرجستان قبلا در زمان از جمله مراحل پس از هفته اجباری مستندات انداخت که میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: او را اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی پنج شنبه. جدید خود را که جایگزین محلی سفارشات اجازه می دهد تا کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی و مراکز و رستوران ها و سالن های تئاتر به بازگشایی جمعه اما محدودیت های خود را از اشغال تا 25٪. کتابخانه ها و موزه ها همچنین اجازه خواهد داشت برای باز کردن.

ابوت گفت که او می خواهد آرایشگاه, سالن ورزشگاه و میله های زندان باز “در اسرع وقت” و انتظار دارد که آنها را برای باز کردن بعد از اواسط ماه مارس.

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: او پشتیبانی منطقه خلیج منظور گسترش با قلبی سنگین و اشاره شده که چگونه اولیه قرعه کشی را از انزوا و دیگر اقدامات حفاظتی در طول سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا منجر به بزرگتر عفونت خروش در شهرستان.

“این سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام این است که به درخواست مردم این شهر به ماندن صفحه اصلی” نژاد روز دوشنبه گفت:. “واقعیت این است که این اعداد هنوز هم در حال بالا رفتن هستند و نه از جنگل است. من می خواهم به مراقب باشید که ما نمی مراحل را از نا امیدی و ما حرکت نمی کند بیش از حد به سرعت و تکرار اشتباهات است که ساخته شده اند در گذشته ما تاریخ است.”

نویسنده کارکنان ریک هرد و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>